Sayfa 443/628 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon
Arama sonucu : 5019 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

ASELSAN yatırımcısının parasının erimesini ve sebeplerini, bu yaşanırken baykarın ve benzeri özelellerin nasıl zenginleştirildiğini daha önce uzunuuzn anlattığım için tekrara gerek yok. Senin bana cevap yetiştirmenede gerek yok. Artık emin ol tarafsız değilim. Bana kulağını kapatan , duymazdan görmezden gelen bu aç gözlülerin gitmesi için herşeyi yapıyorum. Beni dinleyen dikkate alanda çok etrafımda. Parayı hep kendine yontunca drfolsun gitsinler diyor doğal olarak insanlar. Uyarıları dikkate almıyorlar ise bedelini ödesinler. Umarım defolup giderler.

3. İsmi ve varlığı gereksiz olan birisinin son birkaç postunu okuyan birisi bile buraya ASELSAN için değil, siyaset için yazdığını bilir ve anlar. Aselsan ve Baykar aslında konu değil, konu siyaseten nefret edilen insanlara, hisse ve temettüyü vesile ederek nefret kusmak, çok bariz... Yahu siz buraya yazmayan ama sessizce yazılanları okuyan insanları aptal mı sanıyorsunuz? Kendi zeka seviyesini çok yüksek zannedip, başkalarını "göbeğini kaşıyan cahiller" olarak gören zihniyetin durumu ortada işte.

Lunar Soul kardeş de efendice ve saygılı bir şekilde konuyu devamlı siyasetten Aselsan ile ilgili gelişmelere çekmeye çalışan paylaşımlar yapsa da, her yapılanı küçümseyen, aşağılayan ve bir şekilde itibarsızlaştıran bir üslup ile yine siyasete çekenleri görüyoruz. Ve bunların da kimlerin temsilcisi olduğunu ve kimin ağzıyla konuştuklarının da farkındayız.

Söylediklerinizin hiçbir kıymeti yok, ederi sıfır, ömrünüzü fesatlık için heba edin siz... Bu millet ve bu devlet, cebini ülkesinden çok sevenlerin omuzunda yükselmedi, malını mülkünü evladını ve canını feda edenlerin omuzlarında yükseldi ve yükselecektir.

Aselsan gibi ülkemizin değerleri tıpkı "yara alan gaziler ile can veren şehitler gibi" geç de olsa güç de olsa ülkede ve dünyada muzaffer olacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti de tüm insani ve islami değerleri ile ilelebet payidar kalacaktır. "İyi niyetli imiş gibi davrananlar" da içinde bulundukları çamurda cebelleşip dursunlar ...

4.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    ASELSAN yatırımcısının parasının erimesini ve sebeplerini, bu yaşanırken baykarın ve benzeri özelellerin nasıl zenginleştirildiğini daha önce uzunuuzn anlattığım için tekrara gerek yok. Senin bana cevap yetiştirmenede gerek yok. Artık emin ol tarafsız değilim. Bana kulağını kapatan , duymazdan görmezden gelen bu aç gözlülerin gitmesi için herşeyi yapıyorum. Beni dinleyen dikkate alanda çok etrafımda. Parayı hep kendine yontunca drfolsun gitsinler diyor doğal olarak insanlar. Uyarıları dikkate almıyorlar ise bedelini ödesinler. Umarım defolup giderler.
    Ne diyorsun sen ya. Taraf ol ama yeri burası değil bunu anlaman için daha ne olması lazım.

Bir soru sordum sana buralarda riw riw ediyorsun.

Bu vize serbestisi için masada AB ile son 2 madde var. Bunlar ne yaz buraya herkes bilsin ne olduğunu.

Senin var ya kafa gidik gözün birilerine düşmanlıktan kör olmuş gerçeklikten kopmuşsun haberin yok.

Bak ben sana bir ders vereyim; Aklın sıra bizide senin bazı yanlışlarını yüzüne vuruyoruz diye Sayın Kılıçdaroğluna senin Erdoğana duyduğun gibi kin ve nefret duyuyor sanıyorsun herhalde ;

Ben çevrem dahil kimsenin oyuna karışmam burada kimsenin oyu da beni ilgilendirmiyor ama şahsım adına 14 mayıs günü seçimi kim kazanırsa kazansın Sayın Kılıçdaroğlu da kazansa artık devletin başı olmuş olur hiçkimseye hakaret ettirmem.Tabii ki eleştiri olur ama hakaret edenin ben karşısında dururum.Beni isimler değil o makam ilgilendiriyor. Sen bunu anlayabilecek kavrayabilecek durumda değilsin.

Ama Devletin ya da karar merciinin ya da bak laf ettirmediğim Haluk Görgün'ün bu hissede yatırımcılara reva gördükleri doğru değil. Ama burada senin derdin bu değil orası kesin artık.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 01-05-2023 saat: 12:07.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Kafa gidik ?
    Nefret kusmak ?
    Göbeğini kaşıyan cahil?
    Nasıl bir karakter sıkıntınız var sizlerin ?
    Hiç birinize yönelik yazmadım lafa atlıyorsunuz. ASELSAN eşittir siyaset şu an. Daha önce dediğim gibi baykarla ve diğer özellerle alakasını uzun uzun yazdım tekrar etmeyeceğim. Ruh hastası mısınız nesiniz.
    İktidara daha önce birçok kez oy vermiş birisi olarak sözlüyorum. Bu sefer kaybetmesi için çalışacağım. O kafanızı çalıştırın sadece kkıçtaroğlu yok iki aday dhaa var. Sizinde gözleriniz kör olmuş çok fazla halktv yada Ahaber veya cahil cühels YouTube kanalları izlemeyin, akıl ve ruh sağlığınıza zarar veriyor gördüğüme göre

6. Hiçbirimize yönelik nasıl yazmıyorsun ya? Bu şeklinle mi yapıyorsun bunu? Ben eyvah eyvah diyorum. Bence burada olan ya da okuyan seninle aynı fikirde olmayan herkese çirkin ithamlarda bulunuyorsun haberin yok.

Sen bence hiçbir şeyi uzun uzun yazma az öz yaz ki direkt yazamadığın niyetin ortaya çıkmasın.

Senin yazılarının öznesi ASELS= Sİyaset değil ASELS= İktidar. BAYKAR dan girip ASelsana çakman oradan sektirip İktidara giydirmen büyük yanlış. Bunda o kadar uyarıya rağmen ısrar etmen ayrı bir nokta. Değil senin bunu buralarda yapmaya hiç kimsenin hakkı yok.

Dilediğin için çalışabilirsin benim için sakıncası yok.

Yukarıda bir soru sormuşum bak kısa öz net. Niye cevap veremedin? Bunu bence kendine sor.

Bana birşey yukarıda bahsettiğin gibi zarar veremez ben 30 yıldır bu piyasanın içindeyim senin gibi herşeyi kendisinin çok bildiğini zannedenleri çok gördüm sıkıntı yapma. Senin o kıvama gelebilmen için daha çok yolun var bu kafayla. Allah'a çok şükür de burada bilenler bilir karekterimde çok sağlamdır.Senin gibi sarı çizmeli Mehmet ağa değiliz biz buralarda.

Beni bu kadar düşünmen gözlerimi yaşarttı. Şu 14 Mayıs hayırlısıyla bir geçsede senin siyasi heyezanlarından kurtulsak bana yeter.Çünkü artık kabak tadı verdin.

Bu gereksiz yazıları sana yazmaya da çok meraklı değilim. Senin aksine ben düşünceleri her ne olursa olsun herkese saygılı olmasını bilirim.

Bu da bu konularda son yazım. Çünkü burası kimsenin çiftliği değil olmamalı. Gereksiz işgal ettiğim için herkesten özür dilerim.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 01-05-2023 saat: 16:28.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Kafa gidik ?
    Nefret kusmak ?
    Göbeğini kaşıyan cahil?
    Nasıl bir karakter sıkıntınız var sizlerin ?
    Hiç birinize yönelik yazmadım lafa atlıyorsunuz. ASELSAN eşittir siyaset şu an. Daha önce dediğim gibi baykarla ve diğer özellerle alakasını uzun uzun yazdım tekrar etmeyeceğim. Ruh hastası mısınız nesiniz.
    İktidara daha önce birçok kez oy vermiş birisi olarak sözlüyorum. Bu sefer kaybetmesi için çalışacağım. O kafanızı çalıştırın sadece kkıçtaroğlu yok iki aday dhaa var. Sizinde gözleriniz kör olmuş çok fazla halktv yada Ahaber veya cahil cühels YouTube kanalları izlemeyin, akıl ve ruh sağlığınıza zarar veriyor gördüğüme göre
    Aynı fikirde olmayanlara "karakterinde sıkıntı var" diye hakaret etmek tam da size yakışıyor...
    Tıpkı Anadolu insanının ferasetini "göbeğini kaşıyan adam" şeklinde ifade edip kendini üstün gören beyaz Türklerin söylemi işte...
    Sizinle aynı fikirde olanlar maalesef vatan sevgisi yerine gönlünde dolar sevgisi olanlardır.
    O yüzden buraya iyi niyetli imiş gibi yazdıklarınızın asıl maksadının ortalığı karıştırmak ve fesat çıkarmak olduğu aşikar. Ve hiç de şaşırtıcı değil.
    Başkalarının fikirlerini ve yapılan icraatları devamlı kötüleyen, devamlı yukarıdan bakan, devamlı kendini üstün gören bir zihniyet.
    Aslında aşağılık kompleksinden ve eziklikten başka bir şey değil bu haykırmalar.

O nedenle aslında profesyonel yardıma ihtiyacınız var.

Sen hakaret ederk yazarsan misliyle alırsın. Yazdıklarına bak bakalım sonrada benim yazdıklarıma bak ilk hakareti kim yapmış rezil herif.
    Meraklı değilsen yazma bana veya engelle geç beni. ASELSAN =siyaset=hükümet. Benmi atadım bu yönetimi veya benmi görevde tutuyorum ?
    İzliyorsunuz tuhaf videolar herkesi hain sanıyorsunuz sonrada. Büyük abi bayraktar ekran ekran dolanıyor avantası gidecek diye. ASELSAN varken özeller üzerinden ihracat yapılıyor görmemek için kör olmak lazım. ASELSAN zamanın da telefon üretti mesela şimdi neden müsade yok tam bağımsız Türkiye ya hani. Ben çok biliyorum evet ama sizin ciddi ruhsal sorunlarınız var. Size benzer kk taraftarlarıda var. Aynı fetö taktiği şu anki iktidarın yaptığı. Devlet gücü kurumu ile özelleri semirt. Vatan de millet de parayı götür. Hayır ciddi merak ediyorum size para felan verip bizi savunun , konuşana giydirn felan mı diyorlar.
    Neyse buda san son cevap olmadı ben engelleyeceğim sizi. Seöşme kaldı 13 gün durmak yok hesap sormaya devam

Sayfa 443/628 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •