Sayfa 36/628 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 5018 madde; 281 - 288 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Ya Allah aşkına 7 dolar nedir ya
    7.14 eşittir 98 TL
    Çiçek yağı 48 TL olmuş
    Silah üreten Aselsan en az 20 dolar olmalı bu ortamda
    Ne güzel umut veriyorsun, yazdıkların ne kadar da mantıklı ve bilimsel. Yatırımcıya acayip doğru yol gösteriyorsun ne iyilik seversin.
    Yatırımcının hayır duasını almayı bırak. Çok sevap işleme. Bırakta biraz başklarıda sevap işlesin cennete sadece sen mi gitmek istiyorsun.

daha önce çok yazdım aynı durumu ülke olarak yaşadık yaşıyoruz....kredi derecelendirme kuruluşları rusyanın kredi notunu 6 basanak indirdi yetmedi bugün yine indirdi...rusyayı iliğine kadar sıkıntılı bir dönem bekliyor krediye ulasımı zorlaşacak....çine bağımlı hale gelecek..bizde ayni süreci 2014 yılından beri yaşıyoruz..sebepler belli..

3. asels kasım2017 de ozamanın 6 doları ile milletin eline vermiş. Şuanda şimdinin 1,6 doları değerinde. Aşağıdaki grafik ispatıdır. Asels'i ozmandan beri takip ederim şişirme umutlarla ky nin eline vermek için oluşturulmuş bir kağıt. ne yazık ki şirket ne kadar vatan için önemli ve güzel işler yapıyorsa tahtacı o kadar piskopata bağlıyor ve buna göz yumuluyor. YTD

https://resimyukle.io/r/bcqwJ4x8fq

4.  Alıntı Originally Posted by trakya22 Yazıyı Oku
    Hoş bulduk bu ortamda analiz zor zaten o zamanda algı olarak yorum yazıyordum. O dönemde ısrarla altından bahsediyordum benim için altın uzun vade sigorta full hisse hiç bir zaman girmem altın yanına güvenli hisse hiçbir zaman garanti ortam yok herkes kendi terçihini yapmalı ve stop burada yazdıklarım benim yatırım terçihim kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsa genel olarak önceki yorumdaki küçük yatırımcı olduğum ve eski borsacı olarak öngörüm paranızı güvenli ve riskli karma yatırım güvenli liman az stresli kazanç riskli yatırım çok kazanç çok kayıp terci yatırmcının teknikçi arkadaşlar daşlar daha iyi bilir. Ytd

5. Mayıs 2017de alıp Kasım 2017de yüzde yüz karları görüp hikayesi var diye satmayan aradan geçen 5 senede sadece yüzde yüzyirmibeş karda (aslında zararda) olan bir yatırımcısı olarak altına imzamı atarım. Uzun vade hikayesi için bu hisse alınmaz. Hele milli manevi duygularla hiç alınmaz. Yoksa paranız erir.
     Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    asels kasım2017 de ozamanın 6 doları ile milletin eline vermiş. Şuanda şimdinin 1,6 doları değerinde. Aşağıdaki grafik ispatıdır. Asels'i ozmandan beri takip ederim şişirme umutlarla ky nin eline vermek için oluşturulmuş bir kağıt. ne yazık ki şirket ne kadar vatan için önemli ve güzel işler yapıyorsa tahtacı o kadar piskopata bağlıyor ve buna göz yumuluyor. YTD

https://resimyukle.io/r/bcqwJ4x8fq
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bir imzada ben atayım,tek kelimeyle yazıklar olsun diyorum. Ayıptır günahtır, bu yapılanlari yada yapılamayanları yatırımcı kesinlikle hak etmiyor. Kimse kimseyi kandırmasın tahta yapıcı mıdır,şirket yönetimi mıdır her kimse yada kimlerse bu yaptıkları asla hoş görülemez. Bu hisse bu fiyatta işlem görüyor olamaz,resmen dalga geçiliyor,ilk hissemi 2013 yılında almıştım,2017 dolar zirvesinden önce de yüklü al yapmıştım( bana göre yüklü) dönüp geriye bakıyorum sadece kendime kızıyorum,bu saatten sonra maddi konularda milli dusunemeyecegim,kimse kusuruma bakmasın.O iş bir kere olur
     Alıntı Originally Posted by invest Yazıyı Oku
    Mayıs 2017de alıp Kasım 2017de yüzde yüz karları görüp hikayesi var diye satmayan aradan geçen 5 senede sadece yüzde yüzyirmibeş karda (aslında zararda) olan bir yatırımcısı olarak altına imzamı atarım. Uzun vade hikayesi için bu hisse alınmaz. Hele milli manevi duygularla hiç alınmaz. Yoksa paranız erir.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    RMX2030 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu saatten sonra da isterse 200 TL olsun,zıkkımın dibine olsun,5 yıl ömürden ömür gitti, inşallah bu yazdıklarımi emeği geçenler oluyordur,yerim yurdum da belli,adım sanımda belli, hak hukuk bilmezler,lazımsa iletişim bilgileri mi de vereyim,insanın sabır taşını catlattiniz, gayri ahlaki kelime kullanmamak için elimden geleni de yaptım nokta

RMX2030 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Arkadaş 40 F/K'dan hisse aldıysanız bunda şirketin suçu nedir? S-400'ü Aselsan mı satın aldı? F-35 projesinden çıkmamıza Aselsan mı neden oldu? Hükumet borçlarını ödemiyorsa bu Aselsan'ın suçu mu? Borsada sadece "uzun vade" kazandırmaz, uygun fiyata doğru şirket hisseleri uzun vadede kazandırır. Şirket gayet başarılı işler gerçekleştiriyor ve her geçen gün daha da gelişiyor. Bence Aselsan uzun vade yatırım yapmak için doğru bir şirket ve inanıyorum ki $ bazlı zirvesinden alanlar bile önümüzdeki birkaç yıl içerisinde kara geçecektir. Benim gözümde Aselsan her zaman bu ülkenin ve borsamızın en değerli şirketidir. Seçim ile birlikte hak ettiği değerlere ulaşmasını bekliyorum.
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 36/628 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •