Sayfa 130/628 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 5024 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by avci087 Yazıyı Oku
    BOFA dün 3.000.000 lot alış yaptı, bugünde üzerine koyarsa işler iyiye gidiyor demektir. Kendi düşüncelerimdir.
    Kafa buluyorsun herhalde 21 nisanda 2$ a yakın seviyede bugüne kadar satış yaptılar 1,40$ seviyererinde alım yapınca işler iyi mi oldu, merak etme 1,40$ aldıklarını 1,60$ satmaya başlayarak 1,10-1,20 $ seviyesine iki günde getirebilirler

2. KAP: ASELS [ ] ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yeni İş İlişkisi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1032598
    Dosyalar:

Yeni İş İlişkisi 2022-05-26
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği Müşteri (Customer)
    Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı TUSAŞ A.Ş.
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı %6,41
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı %4,69
    İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih 2022-05-26
    Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları -
    Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi Şirketin cirosunu olumlu etkileyecektir.
    Açıklamalar
    Açıklama ASELSAN ile TUSAŞ arasında toplam
    342.975.000,-Türk Lirası ve 18.570.000,-Avro bedeli ile bir elektronik harp
    projesi sözleşmesi imzalanmıştır. Söz konusu sözleşme kapsamında teslimatlar
    2022-2028 yılları arasında gerçekleşecektir.

Bu açıklama TUSAŞ'tan alınan 26.05.2022 tarihli izne istinaden yapılmıştır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,352
    Yeni İş İlişkisi.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1032598

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Eko-Psike Yazıyı Oku
    ASELSAN yabancı oranı 24 Mayıs 2022 % 21,49. 25 Mayıs 2022 % 21,79.
    Fark % 0,30. Hisse kapanış fiyatı: 23,66 TL. (Kaynak İş Yatırım).

Son dakika: ASELS ile TUSAS arasında 342 milyon tutarında ELEKTRONİK HARP SÖZLEŞMESİ imzalandı..

Hadi hayırlısı..

ytd..

5. İşin fiyatını anlamadım ben. 18.570.000 avro + 345 mily TL mi, yoksa sadece 18.570.000 euro olup TL tutarı bugünkü değeri ile bilgi amaçlı mı verilmiş?

TL ile proje alıyorlarsa fena. 2028 diyor

6. Şu hisse hakkında bir tane üstat yada bu işi bilen hiç bir kimse olumlu konuşamıyor bunun tırnağı olamayan hisseler uçtu ipler reisin elinde o derse gider demese yıllar yıllar istediğiniz kadar grafik çizim gap çizin hiccc tinlamaz 6 yıl 48 TL'den bir girdiler içine halka arza kadar 21 düştü hala 48 göremedi dolar 2 TL idi şimdi yatırımcı aselsani neden alsın a hissesi geçen sene 28 den bölündü 7 tly şimdi 30 TL bir hisseyi kendine bağlamak o hissenin prestijinide mali yapısını da korumak olmalıdır öyle ayak keseri gibi hep bana olmaz olursa bu 500 bin küçük yatırımcının bir cevap vereceği zamanda gelir saygılar

kurthan

7.  Alıntı Originally Posted by calismak_lazim Yazıyı Oku
    İşin fiyatını anlamadım ben. 18.570.000 avro + 345 mily TL mi, yoksa sadece 18.570.000 euro olup TL tutarı bugünkü değeri ile bilgi amaçlı mı verilmiş?

TL ile proje alıyorlarsa fena. 2028 diyor
    Evet dediğin gibi TL

sipariş tl ve avro olarak alınmış

8.  Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Şu hisse hakkında bir tane üstat yada bu işi bilen hiç bir kimse olumlu konuşamıyor bunun tırnağı olamayan hisseler uçtu ipler reisin elinde o derse gider demese yıllar yıllar istediğiniz kadar grafik çizim gap çizin hiccc tinlamaz 6 yıl 48 TL'den bir girdiler içine halka arza kadar 21 düştü hala 48 göremedi dolar 2 TL idi şimdi yatırımcı aselsani neden alsın a hissesi geçen sene 28 den bölündü 7 tly şimdi 30 TL bir hisseyi kendine bağlamak o hissenin prestijinide mali yapısını da korumak olmalıdır öyle ayak keseri gibi hep bana olmaz olursa bu 500 bin küçük yatırımcının bir cevap vereceği zamanda gelir saygılar

kurthan
    Ben üstad değilim ama + koyayım ben pozitif konuşmuş olayım.

Valla helal olsun adama bir tahta yaptırmadığınız kalmıştı o da oldu bende sizi canı gönülden tebrik ederim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 130/628 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •