Sayfa 479/628 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon
Arama sonucu : 5018 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Bugün iyi kapanış yapacağını düşünüyorum fakat daha akşama zaman var belli olmaz.genede iyimserim aselsanda 3 haneler yakışır ytd .

Doğum sancısı çekiyor Aselsan döviz geliri var daha ne olsun ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Doğum sancısı çekiyor Aselsan döviz geliri var daha ne olsun ytd.
    Bu kendini kandırma cümlesi yıllardır benzeri cümlelerle avunuyoruz.
    İşin gerçeği bebeği doğumhanede çoktan çaldılar. Kimlere peşkeş çektiler bilen yok.

Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Bu kendini kandırma cümlesi yıllardır benzeri cümlelerle avunuyoruz.
    İşin gerçeği bebeği doğumhanede çoktan çaldılar. Kimlere peşkeş çektiler bilen yok.
    Bugün borsanın gerisinde kaldı fakat kötü kapanış değil.

5. Bizler bu kagittan dökülmedikçe yeni.kmy giriş oldukca sadece tasiyici oluruz.gibi borsa endex.%3,5 yukseldi koca aselsan nerdeyse kirmizi kapatacakti

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    Bizler bu kagittan dökülmedikçe yeni.kmy giriş oldukca sadece tasiyici oluruz.gibi borsa endex.%3,5 yukseldi koca aselsan nerdeyse kirmizi kapatacakti

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Endeks üstü getiri prim yapamıyor doğrudur fakat benim durumum farklı yeni maliyet yaptım ortalamam iyi ayrıca teknik durumu iyi Aselsanda ben şans vermeye değer olduğunu düşünüyorum.Teknoloji şirketi döviz gelirleri iyi olan savunma sanayinde köklü şirket bugün kurmaya kalksalar kaç paraya kurulur o da ayrı konu.dövizin artışından olumlu etkilenen hisse beklemeye değer ytd.
    Daha net olsun kıyaslamada Aselsan Sasa hissesinden daha değerlidir teknoloji üretip sattığı için ytd.Aynı sıkıntı Şişecam hissesinde var döviz geliri var ihracatı var döviz fazlası var fakat endeks üstü geri yapamadı.

7.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Biraz aldım aselsan çok detaylı tarihlerine bakmadım grafikte ortalamam 71.45 iyi olduğunu düşünüyorum.
    Herkese bol şanslar Aselsan da.ytd.Güçlü kapanış yarında devamını beklerim ytd.
    Sn alp, seni Anadolu cam sayfasından tanırım. Orda kısa bir münakaşamız olmuştu. Geçmiş zaman. Şimdi beş senelik bir asels yatırımcısı olarak nasıl bir beklenti ile aldığınızı sormamda bir mahsur var mı? Zira bu mendebur senet bizim birikimleri beş senede resmen çöp etti. Syg.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by invest Yazıyı Oku
    Sn alp, seni Anadolu cam sayfasından tanırım. Orda kısa bir münakaşamız olmuştu. Geçmiş zaman. Şimdi beş senelik bir asels yatırımcısı olarak nasıl bir beklenti ile aldığınızı sormamda bir mahsur var mı? Zira bu mendebur senet bizim birikimleri beş senede resmen çöp etti. Syg.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Teknik iyi durumda sıkıntı yok ayrıca döviz geliri var zaten üst yazıda gerekenleri yazdım anlaşılan herkes umudu kesmiş Aseldan.
    Daha başka ne yazayım f/K yada Öz sermaye karlılığı ne istersiniz söyleyin yazayım
    3 yıl forumdan atılmıştım yönetim affetti yeniden yazmaya başladım.Saygılar.

Sayfa 479/628 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •