Sayfa 480/628 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 5018 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bir gün gelecek buralar dutluktu yazıp arkasına gerekeni yazıcam. Bilen bilir.Gerisi teferruat. Evet 1,3-1,4 USD den bu yana ASELS i 160-170 USD den bu yana endeksi gazlıyorum. Yalnız ben jet yakıtı kullanıyorum.

ASELS yazan birisi nasıl gazlama yapabilir acaba? Sanki 60 bin USD de de coin 30 lirada MARKA yazıyoruz ASELS değilde.

Herkesin portföyünde bulunması gereken bir senet. Bunun gazlaması falan olmaz.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 28-07-2023 saat: 22:13.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Teknik iyi durumda sıkıntı yok ayrıca döviz geliri var zaten üst yazıda gerekenleri yazdım anlaşılan herkes umudu kesmiş Aseldan.
    Daha başka ne yazayım f/K yada Öz sermaye karlılığı ne istersiniz söyleyin yazayım
    3 yıl forumdan atılmıştım yönetim affetti yeniden yazmaya başladım.Saygılar.
    İnletti burda milleti meret. Gerçi gazcısı da eksik olmadı bu süreçte. Bu saydıkların asels için hep olan hikayeler. Galiba giderse konjonktür deyip endeksi sırtlatacaklar yoksa asel aynı asel

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bir gün gelecek buralar dutluktu yazıp arkasına gerekeni yazıcam. Bilen bilir.Gerisi teferruat.
    Üstad sizi İsctr forumundan biliyorum 2 gün önce yapı kredi bank tabana yakın prim kaybı yaşadı daha önce alım yapmıştım fakat elim almaya gitmedi bankalar hala ucuz durumda fakat o anda Aselsan almak daha mantıklıydı aselsan geride kaldı kalabilir önemli değil fırsatlar bitmez ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Üstad sizi İsctr forumundan biliyorum 2 gün önce yapı kredi bank tabana yakın prim kaybı yaşadı daha önce alım yapmıştım fakat elim almaya gitmedi bankalar hala ucuz durumda fakat o anda Aselsan almak daha mantıklıydı aselsan geride kaldı kalabilir önemli değil fırsatlar bitmez ytd.
    Bravo. Tek atışta buldun gazcıyı.

5. YKB de operasyonun kralını yaptılar. Kimbilir kim kurtarıldı. Bugün gelinen noktaya bakarsan daha iyi anlarsın. Yapacak bir şey yok maalesef bizim piyasanın çivisini çıkartıyor bazıları. Üstadlık işi bana göre değil.Üstadlardan da uzak durulmasını tavsiye ederim.Ben mesleği bu iş olan özelde kendisini geliştirmiş bir yatırımcıyım sadece.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by invest Yazıyı Oku
    Bravo. Tek atışta buldun gazcıyı.

Benim bu hissede bu saatten sonra gazlayacağım tek kişi iş bilmez tahtacı abi olur. Hepimiz buralardayız. Geçen sene de haziran 23-24(1,3-1,4 usd) dü sonra 69 ları gördü. Bugün 2,77 USD.

Hiç bilemedi desen ben dolar bazında % 100. 2,77 USD de dende gözümü bile kırpmadan alırım.

Bak seçimden önce bazı konularda mangalda kül bırakmayan bir arkadaş vardı ortalarda yok mesela.

Bu piyasayı analiz etmeye her kişinin tecrübesi yetmez. Hem bilgi hem yaşanmışlık olması lazım.Yaşı 50 lerde olmayan hiçbir kimse böyle bir piyasa daha önce görmedi. Görmedi ki analiz edebilsin.

7. https://www.ensonhaber.com/ekonomi/m...lerini-veriyor

Adamlar yılbaşının peşine almışlar bonusları 12 aylık bilançolar açıklanana kadar yatırımcının aklını alma peşinde idi. Tam bu arada Deprem olunca Allah verdi iki göz oldu. O ara bu topiclerde ve sosyal medyada bazılarının yazıları var. Operasyonun nasıl vahşice olacağı belli.TVF aracılığıyla Devlet bu işe dur demese ki doğrusu buydu ; Özellikle uzun vadeli gerçek yatırımcıların çok canı yanacaktı. O aralar TVF nin bu parayı piyasaya daha nasıl soktuğunu bile çözümleyemeyenler bir de seçim ayağına yatırımcıyı çok yanlış yönlendirdiler.1-2 yıl sonra bu topiclerde o ara malı öyle veya böyle kaptıranların neler yazdığını göreceksiniz.

Öyle yağma yok afedersiniz k.çı kırık evi 200 e alan çarpı 10 yapacak borsacılar buna imrenecek öyle bir dünya yok işin sonunda bunun nasıl olduğunu nasıl olması gerektiğini göreceksiniz.Olurda 500 USD endeksi görürseniz bu işlerin sonunda masallara da ondan sonra kanmayın. Bu yazıda kaydedin ara sıra silkelemelerde okursunuz.Çünkü Silkeleme olduğunda dayanmak çok zor olacak.160-170 USD den mallanma peşinde olanlara 260-270 USD den almak çok zor gelecek.

8. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 480/628 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •