Sayfa 53/628 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 5018 madde; 417 - 424 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    hocam son 5 senede kazanan yok.
    ne hisseler nerden nereye gitti.
    ne temettüler ödedi - ödeyecek.
    bu aselsan 2017 de c başkanlıgına baglanıp , partili c. başkanlıgı sistemine geçilince orda hatlar koptu.
    o günden bugüne parayı çöp etti.
    c başkanlıgına baglandı iyi olur dedik ama dolar bazlı 7 iken satmak lazımmış.
    DUYGUSAL davrandım.satamadım.....
    pişman etti. maliyetim güzel yerde olsa da son 5 seneme acıyorum.
    bu sene yönetim kurulu bir toplansın bakalım ne teklif edecekler ?
    genel kurul toplantısını da bir yapalım. ona göre karar veririm.
    ama aselsan eski aselsan değil.
    seneye seçim var. seneyi de beklemek gerekebilir ama siyasi baskı . ülkede yatırım ortamı oluşmadan birşey beklememek lazım diye düşünüyorum..
    18 gün geçmiş daha yönetim kurulu toplanamadı. 2011-2017 arası böyle değildi. herşey düzenli zamanında fazla bekletmeden açıklanırdı. geçen sene bile genel kurulu kaç ay sonra yaptılar. malesef bu hisseyi yabancı bedelsiz haberi kullanıp 7 usd sattı çekti gitti. yerli 2 lira yukarı 2 lira aşagı oynayıp duruyor.

Nerede o eski ASELSAN, yazdıklarına harfiyen katılıyorum. Eskiden bilanço ile beraber genel kurul tarihi ve temettü oranı açıklanır genellikle MART ayında genel kurul yapılır NİSAN veya MAYIS ayı gibi temettü ödemesi yapılır herkes ona göre gardını alırdı.

Şimdi adamlar doğru düzgün bilançoyu gününde açıklayamıyorlar pehhh, sabırla beklmeye devam edeceğim elden bişey gelmiyor.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

2. Eyvah eyvah üstad sende böyle demeye başladıysan bavulu toplayalım biz artık

Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Nerede o eski ASELSAN, yazdıklarına
    harfiyen katılıyorum. Eskiden bilanço ile beraber genel kurul tarihi ve temettü oranı açıklanır genellikle MART ayında genel kurul yapılır NİSAN veya MAYIS ayı gibi temettü ödemesi yapılır herkes ona göre gardını alırdı.

Şimdi adamlar doğru düzgün bilançoyu gününde açıklayamıyorlar pehhh, sabırla beklmeye devam edeceğim elden bişey gelmiyor.

Ülkedeki bütün kurumların başındaki vasıfsızlar tek bir kişinin emrini bekliyor, onun ağzından çıkacak iki kelimeye bakıyor, ondan icazet almadan konumşa dahi yapamıyorlar. Belkide Genel Kurulu bile bağlı oldukları yerden onay almadan yapamıyorlar. Geçen yıl Genel Kurul tam bir komediye dönüştü bi ara h yapılmayacak sandık.
     Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Nerede o eski ASELSAN, yazdıklarına harfiyen katılıyorum. Eskiden bilanço ile beraber genel kurul tarihi ve temettü oranı açıklanır genellikle MART ayında genel kurul yapılır NİSAN veya MAYIS ayı gibi temettü ödemesi yapılır herkes ona göre gardını alırdı.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Amerikan gazetesi öneride bulundu
    S 400 ler Ukrayna ya f 35 ler Türkiye'ye
    Bakalım ASELSAN neler yaşayacak yakinda
    Bu haber baydina sunuldu
    F 35 ler yolda
    S 400 Lerde ukrayna yolcusu
    Pazartesi bu haber nedeniyle tavan açması lazım
    İzleyip göreceğiz
    Bu arada ülkenin savunma şirketi 1.5 dollar
    Devlet arkasında
    Millet arkasında
    Her şey ellerinde ama 1.5 doalr sadece
    Bu şirket Avrupa da Amerika'da olsa en az 50 doalr olur
    Birileri çok güzel mal topkuyor demekki

Bu haber baydina sunuldu
    F 35 ler yolda
    İzleyip göreceğiz
    Devlet arkasında
    Millet arkasında
    Haber cuma seansı içinde vardı.
    Sizin iyi niyetli olduğunuzdan şüpheliyim.

6. Aynı fikirdeyim, defalarca uyardım bu matematik bilmezi,ya cahil yada kasıtlı yapıyor,cahil ise bir nebze hoş görülebilir. Bana artık bu elemanın mesajları komik geliyor,ciddiye almıyorum.
     Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Haber cuma seansı içinde vardı.
    Sizin iyi niyetli olduğunuzdan şüpheliyim.
    RMX2030 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu haber baydina sunuldu
    F 35 ler yolda
    İzleyip göreceğiz
    Devlet arkasında
    Millet arkasında
    hocam Türkiye muz cumhuriyeti değil...f35 almak için s400 verelim ne kadar saçma bir yaklasım...biz zaten s400 ü f35 e tercih ettik...kendimiz geçte olsa kendi uçağımızı yapacağız...f35 alırsak bir savaş ortamında ne ile karşılaşacağımız belli değil...abd rızası olmadan uçak bile uçuramayız....boş yapmayın lütfen...asels ederi buralar değil o kesin...

Burada boş paylaşım yapan biri var uçacak kaçacak tavan açması lazım vs. Hergün onlarca paylaşım yapıyor hepsi birbirinden boş. Lütfen dikkate almayın
    O şahıs ya art niyetli ya da borsada yeni işlem yapmaya başlamış çabuk gaza gelebilen biri.

Bu arada yıllardır ekonomik anlamda bedel ödediğimiz S400 leri Ukrayna'ya vermek için almadık, diyelim öyle saçma bir karar aldık bu durumda Ukrayna tarafında savaşa girmiş oluruz...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

Sayfa 53/628 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •