Sayfa 84/629 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 5025 madde; 665 - 672 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Müthiş bilançolar geldiğinde ne değişti sanki. Bunlar satıldı önceden.
    Sabah beğenmeyenlerin malını beğenenler alır o kadar

Çok büyük ve dağınık hisselerde bekleyip para kazanmak zor, yapabiliyorsanız al-sat,o da biraz sermaye ve günlük boş zaman gerektirir.Küçük ve karlı şirketlerde şansı denmek lazım.

Kandilimiz mübarek olsun

Bilanço geldi yüzde 37 artış var
    18 kuruş net temettü var

Begenmeyenler var
    Bu hisse 20 30 yılda ne olmuş ona bakın derim.on gün yirmi gunde ne olmaz

Bir başka deyişle şimdi bu şirket katara satılacak olsun 1.5 dolar desen bırak katari Suriye bile alır.
    En az 20 dolar değeri var.
    Katma değer üreten tek şirket neredeyse
    Traktör üreten onu da yabancı ortakla yapan şirket 300 TL neredeyse ne yapar o şirket traktör sadece
    Araba parçası lastiği üreten şirketler vs vs o şirketler bile ASELSAN in misli misli üzerinde iken ülkenin bir numaralı şirketi 1.5 dolarsa birileri çok fena mal topluyor demektir bu
    Bu arada örnek verdiğim sirketler yanlıs anlaşılmasın çok güzel şirketler
    Sadece Aselsan in fiyatinin ne kadar cazip olduğunu soylemek için örnek verdim
    O şirketler de her portföy de olmalı mutlaka
    Ytd

4. ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Kandilimiz mübarek olsun

18 kuruş net temettü var

Begenmeyenler var

Bir başka deyişle şimdi bu şirket katara satılacak olsun 1.5 dolar desen bırak katari Suriye bile alır.
    Traktör üreten onu da yabancı ortakla yapan şirket 300 TL neredeyse ne yapar o şirket traktör sadece
    Araba parçası lastiği üreten şirketler vs vs o şirketler bile ASELSAN in misli misli üzerinde iken ülkenin bir numaralı şirketi 1.5 dolarsa birileri çok fena mal topluyor demektir bu
    Ytd
    Celladına Aşık bir bu hisse var sanırım , adam satışlardan faydalanmak için bir hafta bilançosunu erteliyor ( buna tenezzül etmesi bile utanç verici tabii adamlar bilanço yetişmemişti gibi mazeretlerle karşı saldırıda bulunacaktır ) , yatırımcısını korumak yerine ondan bilgi saklıyor , millet hala hisseye aşık , ikincil halka arza katılanlar ne durumda acaba çok merak ediyorum , verdim demek için yüzde 50 enflasyon olan bir ülkede yatırımcısına yüzde 1 temettü veriyor , Onuda bir sene bankada değerlendirip yıl sonunda veriyor , tahta başında ki yamyam küçük hesaplar yapıp nasıl bizi çarpacağını hesaplarken biz hala aman ne büyük hisse deyip hissemize aşığız ( şahsi fikirlerim tamamen ruh hastalığı ürünleri ve saçmalama olabilir )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : Sanberk; 27-04-2022 saat: 07:43.

5. TL bazda bir önceki döneme göre karını %37 artırmış, öyle ya sanki devalüasyon olmadı bu ülkede dolar/ tl iki kat artmadı yani.... benim anladığım ise geçen döneme göre usd bazda karını artırmamış hatta düşüş yaşamış.
    Allah bilir içeride ne dolaplar dönüyor, yoksa şirketin kağıdını imajını paçavraya çeviremezlerdi.

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Kandilimiz mübarek olsun

18 kuruş net temettü var

Begenmeyenler var

Ytd
    Ttrak sermayesi 53 milyon, bunun 2.3 milyar, nasıl fiyat kıyaslaması yaparsın?

Kar sadece kağıt üstünde.
    Kasaya giren para yok.
    Fk 7 küsür, ama gerçekte fk belki 30.

Ha buradan terse düşürüp alır yukarı basarlar o ayrı, burası borsa.
    Ama benim için bir süre aselsan defteri kapanmıştır.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

7. ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Leş bataklığına doğru gidiyor , git 15-16 ya , hakkın ve yerin orası ( yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikirlerim - )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    Ttrak sermayesi 53 milyon, bunun 2.3 milyar, nasıl fiyat kıyaslaması yaparsın?

Kar sadece kağıt üstünde.
    Kasaya giren para yok.
    Fk 7 küsür, ama gerçekte fk belki 30.

Ha buradan terse düşürüp alır yukarı basarlar o ayrı, burası borsa.
    Ama benim için bir süre aselsan defteri kapanmıştır.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
    Ben umudu kestim, bu kağıt uzun bir süre daha dikiş tutmaz görünüyor, beklediğimiz yıllara mı yanalım kaybettiğimiz paraya mı.

Sayfa 84/629 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •