Special Days Image
Sayfa 387/627 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon
Arama sonucu : 5016 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Kardeşim şu an hükümetin elinde herşey isterlerse sosyal medyada bu mabipülasyonu yapanların kulağını çekerler veya işlerini zorlaştırılar ama işin içinde çok adam var bizzat hükümete yakın tipler isim sişsm biliyorum bir çoğunu şahsen tanıdıklarım var. Piyasada manipülasyon her zman olur normal bunlar ama benim dediğim noktayı hep ıskalıyorsun ASELSAN yönetimi bir halt yapmıyor yatırımcısını korumak için. Hemde beş senedir. Baykar iki senede ihracatta öne geçti aselan yerin dibine battı. Mesela neden ben gözüm kapalı almak yerine sat al yapıyor lot çoğaltıyor veya kar alıyorun orta vadelerde hep çünkü yönetime zerre güvenmiyorum bunu hep ifade ettim. Ama yüksek miktarları her şirkete baplayamıyorum malesef ve aselan ne kadar kötü yönetilser yönetilsin kendime ait hissediyorum hâlâ.
    Yönetim düzenli ve iyi miktar da temettü öderse, parasını zamanında alır kar ederse, ihracatta saçma salak şekilde kısıtlanmaz ise, yönetim yatırımcıyı her şartta koruduğunu gösterirse inan bana sadece biriktiririm ama dediklerimi yapıyor mu ?
    Babacan konuşmadan önce yada gazeteci soru sormadan yatıırmcı için tek kelam ediyor mu?
    Yönetim kurulu başkanı Haluk denen profesör bozuntusu tek laf etti mi ?
    Art niyet var kocaman bir art niyet ve bu hükğmetten de bağımsız değil. Ety mağdurları seslerini yükseltti zoraki haklarını aldılar oda zoraki. Bir gün aselsan yatırımcısı da hakkını ararsa alır yoksa sürünür gider

2. Sayın 1. Yavuzhan tabii ki bildiğin şeyler haklı olduğun durumlar var ama resmin tamamına hakim değilsin o zaman bazı bakış açılarında yanlış oluyor.

Bak ASElsan yönetimi bugüne kadar hep yanlış yapsa bugünkü o açıklama var ya yine bir nebze olsa onları kurtarır.

Bunu yapmayan hatta daha ucuza mal toplamak içinde olumsuzluk pompalayan öyle açıklamalar yapanlar var ki gerçekten ASELS yönetimine bence haksızlık yapıyorsun.

Bak mesela tüm gruba hisse geri alım kararı alıp kaldı ki o geri alım kararı aslında tek hisse için bunu cümle alem biliyor onun dışında diğerlerinde tek lot almayanlar var.

Sen herhalde istiyorsun ki malı alayım sürekli olumlu haberler gelsin 20 ye alayım 200 e satayım diyorsun içinden. Lütfen böyle patron bulursan hani ASELsan yönetimini eleştiriyorsun ya ve de beğenmiyorsun haber ver bende alayım.

yaw hazirandan bu yana bist100 cinsinden başta ASELS olmak üzere bazı hisselerin grafiklerine bak ya da bir bilene baktırt o zaman ne kadar haksızlık ettiğini göreceksin.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,347
    Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Rabbim yaralılara da acil şifalar verir inşallah.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. depremde hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin herkese acil şifalar versin geçmiş olsun Türkiyem

5.  Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    depremde hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin herkese acil şifalar versin geçmiş olsun Türkiyem
    Amin.
    Çok ağır bir yıkım oldu, çok fazla aile maddi manevi zarar gördü.
    İnşallah yararaları hızla sarılır.

6. Borsa da kademeler boş alıcı yok, büyük fonların robotları her türlü fırsatı değerlendiriyor, asansör gibi bir aşağı bir yukarı, aradan ne koparırsa,

7. Tüm Türkiyeye geçmiş olsun. Ölenlere Allah rahmet etsin, yaralılara acil şifalar diliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Borsa da kademeler boş alıcı yok, büyük fonların robotları her türlü fırsatı değerlendiriyor, asansör gibi bir aşağı bir yukarı, aradan ne koparırsa,
    spk kapatmalıydı borsayı memleket ne halde bunlar o bölgedeki şirketlerin tahtasını kapıyor türkiye olarak canımız yandı kapat gitsin borsayı

Sayfa 387/627 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •