Sayfa 41/629 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 5026 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Olabilir Yazıyı Oku
    Bugün bu yerinde sayar yada hafif eksi yapar THYAO çıkar görünüyor.
    Devre kesecek kadar düştün ya pisliksan, yazıklar olsun sana teneke diyen kimdi demiş arkadaşın biri tenekenin dik alası ne üdüğü belirsiz hisse.

Alıntı Originally Posted by cahil Yazıyı Oku
    ya arkadaş sen LPG mi kullanıyorsun yoksa doğal gazmı bilemem ama, gazcı olduğun kesin.

Sana göre Aselsan bakkal dükkanı, gece bedelsiz kararı ver, sabah açıkla.
    1- Kayıtlı sermaye tavanını arttırmak için SPk ya başvuracak.
    2- Genel kurul karar alacak
    3- Yönetim kurulu onaylayacak

Bütün bunlar en azından 2-3 aylık bir süreç.
    Evet kayıtlı sermaye tavanini bir defaya mahsus geçebilir ibaresi de var
    ASELSAN uçacak kaçacak hisse değil
    ASELSAN batacak şirket de değil
    Ama 30 yıl önce sadece 1000 lot alan adamın 500.000 lotu olmus temettulerde cabasi
    Ki ASELSAN düzenli bolunen bir şirkettir
    Gaza gelmek için olmadık hisseler de olur.
    Adamlar Rus orduunu dağıttı yaptığı silahlarla.
    Ukrayna da Bayraktar siha lari için şarkı bestelendi.hala birileri çıkıp bunlara laf edip ASELSAN i kötülemek neyin nesidir acaba?
    Aselsan dan bahsediyoruz.iki sandalye bir masa şirket değil bu
    Ytd

Alıntı Originally Posted by Olabilir Yazıyı Oku
    Devre kesecek kadar düştün ya pisliksan, yazıklar olsun sana teneke diyen kimdi demiş arkadaşın biri tenekenin dik alası ne üdüğü belirsiz hisse.
    Adamlar kucuk yatırımcı istemiyor.
    İstediği kadar devre kessin

4. Evet ben dedim,de sizin aselsan dan beklentiniz ne tam olarak?hemen zengin olmaksa yanlış ata oynamışsınız.15 ten 26 ları görmüş birkaç ay içinde,bekleyemezseniz delirten bir kâğıt aselsan.daha çok al sat kağıtlarına yönelin bence

Alıntı Originally Posted by Olabilir Yazıyı Oku

5. Sayın frost ben beş senedir bu tenekedyim daha yeni Zarar çıktı ama kümülatif olarak zarar feza kadar tuvalet kağıdına ve hatta teneke ye yatirsaydik parayı şu anda üçe dörde katlamıştı.

6. Dün yine safların eline vermiş oldu. klasik asels hareketi. Bu demektir ki düşüşe hararetli bir şekilde devam edecek ne yazık ki. Niyetleri kötü. senelerdir böyle bu. Lanet kağıt. Ayrıca bayraktarla alakası yok. ethem sancak ortak ve onun kağıdı fırladı savaşın başlarında. aselsan sadece 1 senedir kamera veriyor siha lara o kadar. dolar bazında müthiş zarar verdi ky ye. 3 beş sayfa önce grafiği koymuştum. Savunulacak hiçbir tarafı yok bu kağıdın. YTD

7. https://prnt.sc/o4ihvgN1-s0-

Bugünü kar satışı olarak görüyorum. Polonya bile savunma bütçesini %3'e çıkardı, mevcut konjonktürden en fazla fayda sağlayan şirketlerin başında geliyor. Üzmeyin tatlı canınızı.
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

8. 25 direnci , destek için test etti desek ? Tabi ki yarın daha iyi anlaşılacak

Sayfa 41/629 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •