Sayfa 198/628 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 5019 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Borsaci dede
    Adam bedeva buldun mu alacaksın diyor
    Geçen gün trcas dedi 3 tavan yaptı
    Aselsan bedevadan da bedeva ya hu

S 400 500 hikaye zaten
    Yarın açılış 25 bekliyorum
    Ytd
    Tebrikler usta gün sonu kapanış 25.92 oldu...

yabancı artık alıma gecti sanırım ucuz hisse kalmayınca burada da...

ytd..

2. Bedelsiz , usd fiyat , vs,vs verdin gazı millete .Şimdi hedefini çok düşürmüşsün. Hiç düşünmüyor musun, yazdıklarını hatırlayan olur diye.

3. Yarın +7 yapıyoruz hatta +10 bekliyorum , 2017 de 20 lira gösteriyor ama sanırım o ara bir 50 kazası olmuştu, insanın aklı almıyor şimdi 25 lira mantık matematik hocası yaz tatilinde yürrü taş arabası
    (YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR)

Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Tebrikler usta gün sonu kapanış 25.92 oldu...

yabancı artık alıma gecti sanırım ucuz hisse kalmayınca burada da...

ytd..
    Açılış için özür 25.04 oldu🤭😂
    Şaka bir yana
    Endeks 303 bin dile kolay
    Hala 25 26 da dolaniyorsak bunun nedeni nedir?

Ayrıca bana laf atıp tutanlar var
    Üstü kapalı satasiyorlar
    Kardeşim siz Aselsan sevmiyorsanız gidin başka hisse alın sizi tutan var mi
    Yükselişe inanmıyorsanız burada işiniz nedir
    Hisse kötüyse işiniz nedir burada
    Benim dememle ASELSAN gibi bir şirket ne bir kademe düşer ne de çıkar
    Ben Aselsan a güveniyorum
    40 yıl önce 1000 tane alsam hisse 500.000 tane olmuş temettüler hariç
    Etten puften şirket değil
    Silah fabrikası olan kaç şirket var
    Devletin olan kaç şirket var
    Her neyse meyve veren ağaç 🌲 taslanir elbette
    Aselsan meyveyi geç verir ama tam verir
    Ytd

Yakında herkesler görecek Türk savunma şirketlerinin gücünü hem borsada hem de sahada
    O zaman keşke çocuğum için 1000 tane alıp atsaydim kenara
    Diyecekler

Elbette
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Yakında herkesler görecek Türk savunma şirketlerinin gücünü hem borsada hem de sahada
    O zaman keşke çocuğum için 1000 tane alıp atsaydim kenara
    Diyecekler

Elbette
    Ytd
    Hala kendinizi kandırmaya devam ediyorsunuz , borsa tarihinin en büyük kazıklarından birini yediniz , endeks 130 binden 300 bine gitti , ASELSAN yatırımcıları boş boş seyretti ve büyük zarar yazdı , ASELSAN kendi yatırımcısını enayi yerine koydu , hala celladınıza aşık savunma sanayi falan diyorsunuz , yediğiniz kaZığın farkında değilsiniz iyimser düşüncelerle kendini kandırmaya devam ediyoruz , bundan sonra yükselse de asıl kar edenler sadık ASELSAN yatırımcıları olmayacak , parasını IKMB 30 da 3-5 e katlamış ve buraya atlamış yeni yatırımcılar olacak , aselsancıların yediği kazık asla telafi edilemez . Ancak hayali fanteziler le gerçeklerden kaçmaya çalışırsınız , belkide tahta yapıcılar içinde en fazla küçük menfaatçi ve sinci tahta yapıcı bu adamlar sizi sırtındaki sinekler gibi sırtından atmaya çalışırken , siz Savunma , milli hisse falan diyerek zevk almaya çalışıyorsunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Sanberk Yazıyı Oku
    Hala kendinizi kandırmaya devam ediyorsunuz , borsa tarihinin en büyük kazıklarından birini yediniz , endeks 130 binden 300 bine gitti , ASELSAN yatırımcıları boş boş seyretti ve büyük zarar yazdı , ASELSAN kendi yatırımcısını enayi yerine koydu , hala celladınıza aşık savunma sanayi falan diyorsunuz , yediğiniz kaZığın farkında değilsiniz iyimser düşüncelerle kendini kandırmaya devam ediyoruz , bundan sonra yükselse de asıl kar edenler sadık ASELSAN yatırımcıları olmayacak , parasını IKMB 30 da 3-5 e katlamış ve buraya atlamış yeni yatırımcılar olacak , aselsancıların yediği kazık asla telafi edilemez . Ancak hayali fanteziler le gerçeklerden kaçmaya çalışırsınız , belkide tahta yapıcılar içinde en fazla küçük menfaatçi ve sinci tahta yapıcı bu adamlar sizi sırtındaki sinekler gibi sırtından atmaya çalışırken , siz Savunma , milli hisse falan diyerek zevk almaya çalışıyorsunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Maliyetim 2,5$ ( bu rakamı övünerek söylüyorum birçoğuna göre yine avantajlıyım KY nin çoğuna ortalama 5$ dan giydirdi) türk parasıyla 45 tl bu hisse %100 yapsa ne olur 4 yıldır da paramızı sömürüyor.
    Ben durumumu gizlemiyorum , ama bir çok yatırımcı içine düştüğü durumu, kaybını keriz yerine konmasını hazmedemediğinden belkide utandığı için itiraf edemiyor.

8. Borsa 5 seneden ibaret değil.O zaman bende size hayatımın en büyük hatalarından birini anlatayım.22 yıldır borsaya yalnız 1 kere ara verdim.Artık siz şans mı dersiniz bilgi mi dersiniz ne derseniz deyin akabinde lehman olayı patlak verdi.Sonra 25000 endekste borsaya tekrar geri döndüm.1,90 liraya ASELS aldım.Kağıtlarımdan biri buydu.endeks Yalanım olmasın 40-45 binlere falan gitti ben aselsanda % 10 bile kazanamadım.Kızdım sattım.O Aselsan her sene verdiği temettüler hariç bir de sanırım 3 tane falan bedelsiz verdi. 45 lirayı gördü bilmem kaç katına gitti.Ha bana göre 45 o zamana göre balondu. Herkesin hikayesi farklı. Baktığı yerde.

Endeks dolar bazında düşeni daha 2 gün önce kırdı. ASELS bana göre henüz marşa bile yeni bastı. Burada film esas 1,81 dolar geçtikten sonra başlayacak.

Telafi edilemeyecek nedir?Kredi ile kaldıraçla aldı iseniz ya da ihtiyaç yüzünden satmak zorunda kaldı iseniz bir lafım yok.Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin.Bunun dışında telafi edilmeyecek hiçbirşey yok.Ne burada ne de adam akıllı hisse seçerseniz hiçbirinde.

Bir kaç kez yazdım adam hayatında görmemiş ki Bull Market neymiş yükselişler anlamsızmış?Eğer teknik analiz bilmiyorsanız Bull markette ne olur nasıl davranılır bilmenize imkan yok istediğiniz kadar temel analiziniz mükemmel olsun.

Beğenin beğenmeyin arada topiclerde yazdığım bazı yazılar Jenerikliktir.

Bu yazıları da elinde bulunan umutsuzluğa kapılanlar için yazıyorum.Hayatta herşey para değil.Kiminin parası kimisinin duası derler.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 198/628 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •