Sayfa 338/628 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 5018 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 18-12-2022 saat: 19:40.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    Sn Yavuzhan, Bayraktar ailesi 2001 in başında bu projeyi hayal etti ki o da babaları. ASELS o zamanlar kimin kontrolünde olduğunu hepimiz bal gibi biliyoruz. Ne kadar ne yaptığını ve neler yaptırıldığını biraz çizmeyi aşmaya başlayanların başına neler geldiğini Aselsan intiharları olarak okuduk medyada. Ayrıca Türk devletinin ne şekilde işgal edilmiş olduğu da aşikar idi..
    Devletin başı malum kişi Hizmet tarikatının içine sokulmuş Türk devlet aklının bir trojanı idi. Amma komplo teorileri kuruyorsun diyenler olabilir ama, o arkadaşlara soracağım şu ki her ne hikmetse 2001 de ki o saçma sapan koalisyonu bozarak bu hükümetin kuruluşunu sağlayan ve hali hazırda da yürüten Bahçeli dir ..!!!!
    Bazı şeyler görüldüğü gibi olmuyor, kimler neyi nerede kullanacağını inanın bizden daha iyi düşünür hale geldi çok şükür. Bu Fetö pisliği temizlendikçe göreceklerimize biz bile inanamayacağız..

O zengin edildiğini sandığınız insanlar peşkeş çekilen değil devlet aşkı ile yönlendirilen insanlardır. Buna emin olabilirsiniz.. Bu işler parayla yapılacak şeyler değil. Eğitim ve ideal işidir..
    Azizim zannetmiyorum görüyorum. Bak aselsanımıza finansal olarak süründürülüyor ve bunun dış güçle felan değil bizzat iç güçler eliyle yapıldığıda net. Ben ASELSAN yatırımcısını hem para kazanmak hem de ülkem adına yapılan muhteşem şeylere bir nebze katkı sunmak için. Genel kurul tarihinde eğer müsait olursam mutlaka bende katılacağım ve yönetim kurulunun yüzüne bunları tek tek söyleyeceğim. Yapılan bu garabet vatan millet sevdası ile açıklanamaz. Bayraktar gurubu yüzde 98 ihracat yaparken ASELSAN yüzde onlarda bırakılıyor, ASELSAN yatırımcısı bizler salak yerine konularak görmezden geliniyorsak ben dur bakalım ne oluyor kardeşim derim. Hepimizin ortak olduğu nokta aselsanın muhteşem işler yaptığı ama borsa fiyatlarına bunun yansımaması zaten. Sadece seçimden önce yansıyacaksa oda bir göz boyama. Mesela neden şirket bize güvenen öz ve öz halkımız yatırdığı paranın karşılığı alamıyor demiyor yönetim, neden geri alım yapmıyor yada Arap bir ortak bu bulmuyor. Kızgın ve öfkeliyim haliyle. O kdar parçayı millileştirdik şununyaptık bunu yaptık diyip duruyor ne güzel, birde çık deki yatırmcıyı madur ettik özür dileriz deyiver ve gereğini yap çok mu zor azizim.

4.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Yanilmayacagimi biliyorum , istediklerini yapsinlar artık sıra bankacılık ve savunma sanayii sinde
    Neredeyse günü gününe yazmışım başlangıcı eli mahkum piyasanın o kadar diyorum. Bunu paylaşılan haberler değil gelecek bilanço değil yapılacak satışlar değil piyasa yapmak zorunda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,349
    ASELSAN yabancı oranı 16 Aralık 2022 % 24,85. 19 Aralık 2022 % 24,67.
    Fark % -0,18. Hisse kapanış 59,45 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by Eko-Psike Yazıyı Oku
    ASELSAN yabancı oranı 16 Aralık 2022 % 24,85. 19 Aralık 2022 % 24,67.
    Fark % -0,18. Hisse kapanış 59,45 TL (Kaynak İş Yatırım).

Bugün biraz daha düşmüştür. Global iyi satmış.

7. iyi akşamlar bilgisi olan varsa aselsan zamanında en yüksek kaç fk görmüştü paylaşırsa sevinirim şimdiden teşekkürler

8. 2017 deki 46 zirvesinde 38 FK gördü galiba. Tradingview göstergelere de 'fiyatın kazanca oranı' veya p/e ratio olarak eklerseniz FK nın zamansal değişimini görebilirsiniz

2201116SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 338/628 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •