Sayfa 433/628 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon
Arama sonucu : 5018 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bugünkü mum şu an itibarı ile kayan yıldız , perşembe günkü mum ise bearish harami , ikiside aşşağıyı gösteriyor ne dersiniz ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Altay tank reklamı var bugün hemde aselsanın bir çok sistemle donattığı bilgisi eşliğinde.
    Bu Altayı zamanında koça ait otekar üretmişti , devlet yarım mşlyar dolara yakın para vermişti üretim ARGE için.
    Sonra her zaman ki gibi işin seri üretimi yani kaymağını yemeye gelince otokara vermediler. Özel cici şirket BMC ye iş ihale edildi bir şekilde. Aslında BMC iyi firma idi eskiden onuda bir şekilde ne idüğü belirsiz eski kominist yeni ve hızlı reisçi Ethem sancağa verdiler.
    Tabi Otokar Almanlar ile tank motoru için anlaşmıştı. Seri üretimi onlra vermeyince almanlarda motoru vermedi. Sonuçta koç demek küreselcilerin Türkiye ofisi demek.
    Böyle olunca çakma tankçı Ethem Sancak la Altay işi yattı. Hatta motor üretimi için ve seri irtim için tank palet ve Tümosan gibi eski köklü kurumlar devreye sokulsada, seri üretim de motorda yapılamadı. Eski kominis sonra hızlı hükümet elemanı olan Ethem alacağını aldı ve hooop vatan partisine kapağı attı )
    Şimdi Altay'ın motoru var seri üretimi var ASELSAN donatıyor diyince aklıma bunlar geldi. E yarın ASELSAN coşar tavan yapsr mı )
    Tabiki hayır. Peki yine yatırımcısını üzer mi ? Tabiki yüksek ihtimalle evet.
    Otokara protatipi argesi için devlet para verdi önden, peki aselsana veriyormu argler için tabiki hayır. ASELSAN argeye para harcar ama seri iretim ihracat özellerin baykarın sefinenin ve adını duymadığımız cici özel alt yüklenicilerin.
    Hikaye hiç değişmiyor ve dolayısıyla sonuçta hiç değişmiyor. Yatırımcı sesli düşünüp bunu sosyal medyada yüksek sesle dillendirmediği sürecede değişmeyecek veya hükümet değişmedikçe
    Ben demiştim demektende haklı çıkmaktanda nefret ediyorum ASELSAN konusunda ama durum bu malesef. Anlatmaya gerek yok an itibari ile görüyorsunuz. Adamlar abuk subuk seçime yönelik paylaşımdan başka bi halta yaramıyorlar. Onlarda yalan hikaye bilgiler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,349
    ASELSAN yabancı oranı 20 Nisan % 30,41. 24 Nisan 2023 % 30,16.
    Fark % -0,25. Hisse kapanış 51,40 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,477
    Blog Entries
    3
    Hayvan terli.... Yemiyor artıkın....
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

Aselsan olmuş tewetsan, tweet atarak seçimi kazanacaklarını zannetmeye başladılar ve hâlâ neden kızdığımızı ısrarla anlamıyorlar. Kaldımı 19 gün, sonra halukta cici özellerde nal toplayacak. Sel gidecek kum kalacak. Yok tersi olursa yine sürünmeye devam ederiz

7. Maribozu mumu gibi , yarın çekiç mumu gelebilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Yarın genel kurula katılacagım.

Sayfa 433/628 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •