Sayfa 590/628 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600 ... SonSon
Arama sonucu : 5018 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,477
    Blog Entries
    3
    İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 2025 yılında tüm polislere yaka kamerası takılacağını duyurdu. Kameralara entegre edilecek yüz tanıma sistemi ile suçluların daha kolay yakalanabilmesi hedefleniyor
    Projenin amacı, polis ve vatandaş arasındaki etkileşimlerin komuta merkezi tarafından takip edilmesi ve böylelikle hak ihlâllerinin önüne geçilebilmesi. Aynı zamanda kameralara entegre edilecek yüz tanıma ve görüntü işleme sistemleri ile suçluların daha kolay bulunması hedefleniyor.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “2025’te tüm polislere yaka kamerası takılacak. Polis ile vatandaşın arasındaki konuşmaların tamamında benim polisimin, benim jandarmamın tutum ve davranışları kayıt edilecek. Aynı şey vatandaş için de geçerli. ‘Sen benim kim olduğumu biliyor musun’ sözü kaydedilecek. Herkes bilecek ki Türk polisi kayıtlıdır. ASELSAN yapacak bunu. Daha yeni görüşme yaptım. ASELSAN bu kameralara yüz tanıma sistemi getirdi. Evraklarına bakarken, merkezden kamerayı izleyenler hemen aranan kişiyse müdahale edecek. Teknolojiden faydalanacağız†dedi.
    Demiş dün.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

2. Kapanış 1.88$ Dikiş Tutmaz Sabri bildiğini okudu, söküldü geliyor.

3. Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 02-03-2024 saat: 21:09.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,349
    ASELSAN yabancı oranı 29 Şubat 2024 % 32,35. 1 Mart 2024 % 32,81.
    Fark % 0,46. (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. bilanço tarihini bilen var mı

6. Buralardan dönmeli, 1.60$ lara kayarsa 1.60-.1.90$ arasınında gidip gelmeyi senelere yayar, tekrar yükseliş için birkaç yıl daha bekletir.

Özetle daha yukarısı için hissenin 1.90$ üzerinde kalması şart

7.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Buralardan dönmeli, 1.60$ lara kayarsa 1.60-.1.90$ arasınında gidip gelmeyi senelere yayar, tekrar yükseliş için birkaç yıl daha bekletir.

Özetle daha yukarısı için hissenin 1.90$ üzerinde kalması şart
    57 den sonrası üzebilir gibi geliyor. Ama nedense bu sefer ben ümitliyim.. Üzülmeyeceğiz gibi geliyor.

8. Büyük fonlar yapay zeka robotlarını güncellemişler, burada işin erbabı benim diyene bile ekmek yedirmeye niyetleri yok, artık yeni döneme girdik, yatırım yapan sabırla bekleyecek, traderlerin işi zorlaştı

Sayfa 590/628 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •