Sayfa 165/629 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 5027 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Hangi yorum bu yorum mu? boş ver ben takılmıyorum sende takılma, bugün bol bol alsaydı tahtadan güzel olurdu ama almadı hemde 24 değil 23 altından. olur boyle borsada böyle hatalar
    Ben hata yapmam.Hatayı yapan kim göreceğiz.O arkadaşta beni kast etmiyor.

En son böyle bir grafik uğruna 7,8 VESBE aldım 7 nin altına verdiler sonuç?

Analizimin % 100 doğru olduğunu biliyorum.Hiç kimse de beni hata yaptığıma ikna edemez.

24 altına vermek büyük hata.Öyle Fitch haberine güvenip FİTCH lik yapmak ikinci hata 23 altına vermekte 3. hata.

Bu da bu topicte uzunca süre son yazım.Artık sen gelir bilgilendirirsin insanları.Şahsen ben kendi adıma çok bile konuştum.

Bu tahtada en son tek günde kılçıksız 10 mln lot yabancı alımı ne zaman olmuş hatırlayan varsa yazsın.

Herkese hayırlı bol kazançlar dilerim.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 28-06-2022 saat: 21:30.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Türkiye, İsveç ve Finlandiya arasında Finlandiya ve İsveç'in NATO üyelik süreçleri hakkında üçlü memorandum imzalandı. -AA

Türkiye, İsveç ve Finlandiya arasında Finlandiya ve İsveç'in NATO üyelik süreçleri hakkında üçlü memorandum imzalandı.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Sayın zdx benden bin gömlek üst olduğunuzu su an itibari ile öğrenmiş bulunmaktayım zaten bu konuda iddiamda olmadı yani size bu konuda hiç bir lafım yok, ama sizcede O gün haberi alıp doları satıp birilerin asels almaları biraz abese iştigal değil mi?

Ya sonuçta özellikle bu haberin asels, şişe vs gibi şirketleri sarsacagi belli değil miydi? Kasasinda doları olmayan borçlu bir şirket bile daha iyi yatırım olabilirdi bu haberi duyanlar icin. Aselsan bencede uzun vadede gidecek onun için ben bu basligida okuyorum ama tek anlasamadigimiz konu üstteki konu. Yoksa aselsan konusunda fikirlerimiz bir birine yakın
    Son düzenleme : temel analizci; 28-06-2022 saat: 22:21.

4. Ona badem Bofa sı deniyor diye duydum.Ne kadar doğru bilemeyiz tabiiki..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,397
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Türkiye, İsveç ve Finlandiya arasında Finlandiya ve İsveç'in NATO üyelik süreçleri hakkında üçlü memorandum imzalandı. -AA

Türkiye, İsveç ve Finlandiya arasında Finlandiya ve İsveç'in NATO üyelik süreçleri hakkında üçlü memorandum imzalandı.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Bakalım bu haberi yarın hisse nasıl karşılayacak? bence olumlu
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Bakalım bu haberi yarın hisse nasıl karşılayacak? bence olumlu
    ABD borsaları sakat
    Dilerim iyi karsilar

Sayfa 165/629 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz