Sayfa 549/629 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599 ... SonSon
Arama sonucu : 5025 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    https://youtu.be/lJG7B5oJp_c?si=kBS-s3iUxgc3q3S6

bu vatozlarda asels payı var mı acaba..
    ASELSAN yok
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bende ASELSan dışında olan yok. ASELSanda da ben kayıpta değilim. Gerisini anlamam. Dediğim gibi gerekirse hisseler çocuğa kalır ama hakettiği değeri bulana kadar beklenir. Bu işler böyle.

Gördüğünüz gibi kimseye gaz verdiğim falanda yok. Kaldırabileceğiniz yükün altına girmek lazım. Ben hisse hak ettiği değere gelene kadar hamallık yapmayı göze alarak aldım bu hisseyi.

Şu 4-6 ayı bir görelim. O zaman sonuçlardan sonra bana yüklenirsiniz. Hisse bugün şu an 1,47 USD.
    Yılık bilanço rekor kar gelir

Önümüzde ki süreç de kıyametin habercisi çatışmalar yaşandığına, savaş ekonomisine dönecek tüm Dünya, bütün sektörler durur ve sadece savunma sanayi çalışır
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3.  Alıntı Originally Posted by Montella Yazıyı Oku
    Yok organize yok bilmem ne . Ne yapack seni mutlu etmek icin herkes toplanip yukarimi surecek . Buraya yazinca tesellimi oluyorsun .

Senn gordugunu herkes gormuyormu zannediyorsn . Herkesin ayni anda para kazamacaginimi zannediyorsn .
    Sen 10 gram beynini bu işlere yorarsan yanar.. En iyisi sen bırak o işleri biz yapalım. Sen geç çalıların arkasından birkaç lotuna sahip çık. Bizim burada paylaştıklarımızdan rahatsız olan o at hırsızlarını tanısan sen o çok konuşan dilini yutarsın. Herkes bu haksız tarza ses çıkartacak ki bir şeylere dikkat çekelim.Ukalalık yapmadan paylaştığım o linke bir bak bakalım ne diyor.

Ben 40 sene ticaret yaptım 2008 den beride ASELS yatırımcısıyım. Benim kaç lotum olduğunu da sen fazla hesaplama rakamları şaşırırsın. Saygılı ol saygı görürsün. Yoksa cevabını alır gidersin.

4. https://x.com/traderytx/status/1714873052515717598?s=20

O muhteşem zekanı birazda bunun için kullan bakalım. Niye bu insanlar böyle diyor ?? Bilip bilmeden konuşma belli ki aceminin tekisin.. Bu işlere yıllarını harcayan insanlara hürmet et. Sen kazanırsın..

5. 26 senedir piyasadyim . Cebine 5 milyon koyan yuklu aliyorum zannediyor . Bofanin yabanci olmadigini 5 yasinda cocuk da biliyor .

3 ayda endekse %100 yapanda buydu . Hastasiniz siz . Sizin gorduklerinizi ben unuttum .

Herseyi bildigini zanneden hicbirsey bilmeyen gece gunduz burada yazan issiz gucsuz insanlarsinz . Kendinizide super zeka zannediyorsunz endeksn 10 kat gittigi yerde .

Aselsana gelince 7 dolar hedefi var isteyen bekler istemeyen satar . 1.60 usd 1.00 usd arasi oyalanir . 1.60 i gectiginde olmasi gereken olur .

Spk ta sikayet edecek kdr acemisinz siz . Kimi kime sikayet ettignden haberi yok .

Kendini super zeka cebindeki 5 milyonu buyuk para zannedince bunlarda dogal gelisiyor

6. Burada 10 lot alanda 1 milyon lot alanda ayni seviyededir . Buraya gelip benim bukdr lotum cok yazarim diyende kendini tedavi ettirsin .

Bize ne senin lotundan parandan . Gormemislik duzeltilecek bir olay degil . Kendinden buyuk kimse gormediginden buradakileride reel hayatinda etrafinda olan kisiler zannediyor .

Sen havanı disarda bas okey

7. Ayrica spk ya yazacaginiza hukumete soyleyin nakit akisini duzeltsn firmann . Enflasyon muhasebesi gelince bu stoklarla bu gecikmeli alacaklarla daha cok aglarsinz burada . Buda ikinci okeyy.

Anlamsz yazacagina boyle yazacaksn

8. Kendini ustat gordugu icin enflasyon muhasebeside bilmiyordur simdi . Googlede aramaya taramaya baslar . Ama dedim ya kendinden buyuk kimse gormemis cevresinde burdakileride acemi diyecek kdr curetkar .

Havani disarida basacaksn burada degil . Elek ederler adami burada . Kimin ne oldugunu bilemezsn

Sayfa 549/629 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •