Sayfa 158/628 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 5021 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Doların düştüğü gün , Asels'nın çıkışı ,yabancının 12m lot civarı alışı ,17.5'den de sattıysa doları , kaymaklı.

2.  Alıntı Originally Posted by mertfatih Yazıyı Oku
    Doların düştüğü gün , Asels'nın çıkışı ,yabancının 12m lot civarı alışı ,17.5'den de sattıysa doları , kaymaklı.
    Viop diye bir şey duydun mu?

3.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    yok o nedir?

4.  Alıntı Originally Posted by mertfatih Yazıyı Oku
    yok o nedir?
    Pazartesi öğrenirsin acele etme kaymağın üzerine diskinin sürüldüğünü görünce

Alıntı Originally Posted by mertfatih Yazıyı Oku
    Dirençler ; 28,8 'i geçince , geçerse sevinmeye başlarım.

Bu hafta gecermiyiz usta
    Yabancı 12 milyon lot almis

Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Usta
    Viop eksi endeks artı
    Endeks eksi viop artı
    Yani korelasyon değişti artık
    Onun için korkmayin.

7.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Pazartesi öğrenirsin acele etme kaymağın üzerine diskinin sürüldüğünü görünce
    Hiç birşey olmaz pazartesi. Viopta o satışları dolar tl de kaldıraçlı long olanlar teminat tamamlamak için yaptı..Benim çokta derdimeydi.ASELS özelinde hele hiçbirşey olmaz satan sattığı ile kalır.

Doların bu operasyonu yiyeceğini göremeyen de gitsin kumda oynasın.Macd var RSı var.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hiç birşey olmaz pazartesi. Viopta o satışları dolar tl de kaldıraçlı long olanlar teminat tamamlamak için yaptı..Benim çokta derdimeydi.ASELS özelinde hele hiçbirşey olmaz satan sattığı ile kalır.

Doların bu operasyonu yiyeceğini göremeyen de gitsin kumda oynasın.Macd var RSı var.
    Ben bu yorumumu asels özelinde yazmadım BIST geneline yazdım. Doların demek operasyon yiyeceğini macd ten rsi dan tam gününü çıkardın tebrikler. Peki çıkardığında da pozisyonu ona göre almışsındir almadıysanız gel kuma bekliyorum kum hala sıcak.
    Son düzenleme : temel analizci; 25-06-2022 saat: 14:59.

Sayfa 158/628 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •