Sayfa 229/628 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon
Arama sonucu : 5023 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    40 TL yolculuğu sekteye uğrasa da yola girildi bir kere. Batmış çıkmış vadeli işlem yapanlar düşünsün )
    Dün ve bugün umarım kimse elindekini kaptırmamıştır. 29 dan 40 bin lot daha ekledim. Artık 30 altına sarkıtmazlar galiba. Hoş sarkıtırlarsa bir o kadar daha eklerim )

2.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Dün ve bugün umarım kimse elindekini kaptırmamıştır. 29 dan 40 bin lot daha ekledim. Artık 30 altına sarkıtmazlar galiba. Hoş sarkıtırlarsa bir o kadar daha eklerim )
    Malesef ben yenilenlerdenim sabah ardindan huzlindususte 29 dan ciktim dahada cesaret edemedim malesef

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bölünme öncesi 5 yıl içinde 20-25 den alırım 70-75 den satarım dediğimde gülenler olmuştu yıl 2017..5.yıl içindeyiz hatırlayanlardan kalan var mı...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,351
    ASELSAN yabancı oranı 13 Eylül 2022 % 24,54. 14 Eylül 2022 % 26,26.
    Fark % 1,72. Hisse kapanış fiyatı: 33,00 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bölünme öncesi 5 yıl içinde 20-25 den alırım 70-75 den satarım dediğimde gülenler olmuştu yıl 2017..5.yıl içindeyiz hatırlayanlardan kalan var mı...
    O dönemi hatırlıyorum. Eski hissem Aselsan yok fakat Aselsan yatımcısı arkadaşlara hayırlı kazançlar dilerim. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bölünme öncesi 5 yıl içinde 20-25 den alırım 70-75 den satarım dediğimde gülenler olmuştu yıl 2017..5.yıl içindeyiz hatırlayanlardan kalan var mı...
    Ben de türk borsasının TRY bazında seneye en az yüzde 20 değer kazanacağını öngörüyorum. Biliyorum bana inanmıyorsun ama seneye görüşürüz burda.

7. Bu bankaların abuk subuk fiyatlama davranışları dışında her şey güzel.

Endeksin baskılandığı durumda ayrışma hareketi de çok başarılı oldu. Sürdürülebilir mi?

Yani Xbank, Bist100'ün genelini bozup Aselsan fiyatlamasını bozabilir mi? Bütün mesele bu kısa-orta vade için.

Uzunda zaten sıkıntı yok.

XBANK, Avrupa ve Amerikanın yaptırıma hazırlandığı haberlerinin etkisi ile mi dengesizleşiyor takip etmek gerekebilir.

https://www.ft.com/content/95243a73-...e-a10a206d7e9e

4 saat önce çıkmış haber.

US and EU step up pressure on Turkey over Russia sanctions
    Washington to target banks that are integrated into Mir processing system

Five of Turkey's largest banks, VakıfBank, Ziraat Bank, İş Bank, DenizBank and Halkbank, are members of the Mir payment system,
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

8.  Alıntı Originally Posted by Tigi Yazıyı Oku
    Ben de türk borsasının TRY bazında seneye en az yüzde 20 değer kazanacağını öngörüyorum. Biliyorum bana inanmıyorsun ama seneye görüşürüz burda.
    Düzeltme tamamlandıktan sonra bunu yapamazsa zaten dükkanı kapatıp gidelim.Herhalde USD bazında dediniz bunu sanırım.Ama çok az bu hedef bile.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 229/628 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •