Sayfa 3/39 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 305 madde; 17 - 24 arası.

Konu: HUNER - Hun Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş.

1. 880 adet istedim 579 adet gelmiş.

2. 225.000 civarında yatırımcı arza başvurmuş.

Huneri İnfo arz ediyor. İnfodaki yatırım uzmanını arayıp patron kim dedim. Karyenin sahibi Orhun Kartal
    olduğunu söyledi. Aklıma Esen-Naten geldi hemen.

Aldık bakalım az da olsa. Ya nasip artık.
    Keşke firma hakkında doyurucu bir bilgi olsaydı da tavan bozduğunda girmek için tereddüt etmeseydik.

Syg.

4. İstanbul. Koray Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Orhun Kartal, ortak satışa 80 milyon sermaye artırımı şeklinde 130 milyon liralık nominal bedelle Hun Yenilenebilir Enerji'nin halka arzını gerçekleştirdiklerini belirterek, her bir hissenin 1,82 liradan satışa sunulacağını dile getirdi.
    https://www.dunya.com/finans/borsa/s...erji-uretim-as

5.  Alıntı Originally Posted by KARDELEN 54 Yazıyı Oku
    Huneri İnfo arz ediyor. İnfodaki yatırım uzmanını arayıp patron kim dedim. Karyenin sahibi Orhun Kartal
    olduğunu söyledi. Aklıma Esen-Naten geldi hemen.

Aldık bakalım az da olsa. Ya nasip artık.
    Keşke firma hakkında doyurucu bir bilgi olsaydı da tavan bozduğunda girmek için tereddüt etmeseydik.

Syg.
    izahnamede firma ile ilgili yeterince bilgi var.

Ne zaman işlem görmeye başlayacak acaba? bilen varsa yazarsa sevinirim. Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Ne zaman işlem görmeye başlayacak acaba? bilen varsa yazarsa sevinirim. Teşekkürler.
    Halka arz edilen Şirket payları 21/02/2022 (pazartesi) tarihinden itibaren Ana Pazar'da 1,82 TL/pay baz fiyat, "HUNER.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Halka arz edilen Şirket payları 21/02/2022 (pazartesi) tarihinden itibaren Ana Pazar'da 1,82 TL/pay baz fiyat, "HUNER.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır
    Çok teşekkür ederim sayın berkimcans.

Sayfa 3/39 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •