Sayfa 38/39 İlkİlk ... 2836373839 SonSon
Arama sonucu : 305 madde; 297 - 304 arası.

Konu: HUNER - Hun Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by onurmayis Yazıyı Oku
    Uzun zamandır hareket yok. Kimse yok mu bu hissede?

SM-G970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Seni yalnız bırakmayayım dedim geldim

2. 11/10/2023 08:56:31
    Yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi, inşaat, gayrimenkul yatırımları, yurt-konaklama hizmetleri, tarım ve balıkçılık ana iş kollarında faaliyet gösteren Koray Holding AŞ, halka arz için çalışmalara başladı.

Borsa İstanbul'da işlem gören Hun Yenilenebilir Enerji Üretim AŞ'nin yüzde 35,24, Kartal Yenilenebilir Enerji AŞ'nin yüzde 30,91 payına sahip olan Koray Enerji Yönetim Kurulu, şirket paylarının halka arz edilmesine ve bu çerçevede gerekli çalışmaların yapılmasına karar verdi.

Şirket, halka arz süreci kapsamında, Kayıtlı Sermaye Sistemine geçiş ve Şirket Esas Sözleşmesi'nin Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun hale getirilmesi amacıyla Sermaye Piyasası Kurulu'na 10 Ekim 2023 tarihinde başvuru yaptı.

Şirket'in internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Koray Holding, Türkiye’de 100,16 MWp ve Ukrayna’da 6,97 MWp kurulu güç olmak üzere toplamda 107,13 MWp büyüklüğünde enerji santrali portföyüne erişti. Aynı zamanda 10,5 MW mekanik kurulu güce sahip biokütle enerji santrali projesini de 2020 sonunda devreye alarak faaliyete geçirdi. Koray Holding, ortaklığı bulunan toplam 38,14 MW mekanik kurulu güç büyüklüğünde hidroelektrik santralleri ile enerji portföyünü zenginleştirdi.

Koray Holding, yenilenebilir enerji alanındaki varlığına ek olarak, başta Koray Şirketler Topluluğu olmak üzere bünyesindeki şirketler ile müteahhitlik, gayrimenkul geliştirme alanlarında faaliyet gösterirken, tarım, balıkçılık, eğitim ve yurt işletmeciliği gibi yeni sektörlere de adım attı.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )

3. Arkadaşlar bu ana şirketin halka arz edilecek olmasının alt şirketlere de olumlu yansıması gerekmez mi? Neticede şirketin kasasına bir dünya para girecek, borçlar ödenecek, yeni yatırımlar gelecek vs.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    Şirketimiz web sayfasında (www.hunyenilenebilirenerji.com) yer alan günlük, aylık ve yıllık enerji üretim gelirlerimizin takip
    edildiği sayaçlarda, veri akışının kesintisiz sağlanması amacıyla bakım
    onarım çalışmaları başlamış olup, sayaçlar devreye girdiğinde kamuoyu ve yatırımcılarımız
    tekrar bilgilendirilecektir.

Saygılarımızla,
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

5. buralar yine dutluk olmuş hep

6. Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler
    01.09.2023/01.09.2022/ 3.çeyrek2023/3.çeyrek2022
    25.622.757 / 87.553.647/.................. /5.216.700

3. çeyrekde yatırımdan delen gelir hanesi neden boş...Dönem karı çok düşük kalmış...

7. ölü numarası yapıyor ********ler...

8. sende boş çıktın, güvenimi kaybettim öz kardeşin karye ye bak sana bak birden bu bedelli de neyin nesi amacın belli oldu

Sayfa 38/39 İlkİlk ... 2836373839 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •