Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 59 madde; 9 - 16 arası.

Konu: DAPGM - DAP Gayrimenkul Geliştirme A.Ş

1. ortak satışı var. ben para vereceğim benim param ziya yılmazın cebine girecek. yok ya. ben katılmam bu arza.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bugüne kadarki projeleri üst düzeyde ortak satışı olumsuz bakalım

3. Kimse yokmuuuuu????

Kimse katılmadımı ya halka arza, bu kadarmı kötü bu şirket?
    Ne zaman belli olacak dağıtımlar, ne zaman işlem görmeye başlar? Bilen varsa yazarsa memnun olurum arkadaşlar

Gedik ve icbc.den talep nasıl dedim fazla talep yok dediler ama tüm kurumlar dan giriş yapılacağı için arz tamamlanır inşallah.
    Yüzde 54 oranında fiyat istikrarı olması vede 30 gün olması cazip kıldı.
    Talep ettim bakalim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Uyanık herifler, Yaptıkları abuk sabuk beton yığını binaları satamayınca,Baari şirket Hisselerini borsa yoluyla millete satalım/ kakalayalım demişler...
    DAP yapının,İstanbul-Kağıthane deki Z Ofis binaları 3-4 yıldır boş duruyor,çürüyor,yüzüne bakan yok..
    TV ekranlarında ,balllandira ballandıra şirketin reklamını yapıyorlar..
    Bu halka ırz,Umarım Ellerinde patlar..!!

6. Anasını satayım bi benmi talep girdim bu kağıda ya… kimse birşey merak etmiyormu, ne kadar geldi, ne zaman hesaba geçer, ne zaman işlem yapmaya başlar vs. vs.
    Yanlış kağıda demir attım herhalde

7.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Anasını satayım bi benmi talep girdim bu kağıda ya… kimse birşey merak etmiyormu, ne kadar geldi, ne zaman hesaba geçer, ne zaman işlem yapmaya başlar vs. vs.
    Yanlış kağıda demir attım herhalde
    kimse halka arza girmediyse sizin için daha iyi olabilir selva gıda ihlas kütahya şeker kimse yüzlerine bakmadı 3-4 katına çıktılar bist kumarhanesinde

8. dap.jpg

Mal küçük yatırımcıya dağıtılmış gibi duruyor, bireysele muazzam dağıtım oranı.

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •