Sayfa 102/461 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 3687 madde; 809 - 816 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    arazi ve arsalar 477.000tl (dörtyüzyetmişyedibin)
    binalar 1.5milyartl

(değerler 1ocak2020'ye göre enflasyon oranında artmış)

yukardaki tabloya bakalım:
    477bine bugün bozüyükte 700m2 arsa alınabilir.
    gerisi bedava....

beşiktaş ve kadıköyde, istanbulun en pahalı semtlerinde 25000m2 bina varmış.
    buralarda daire fiyatı m2 si 60bin liradan başlıyor, yerine göre üst limiti de yok...
    1.5milyar sadece bu binalar.

gerisi bedava.

bana şu çerkezköydeki 22 dönüm arsayı üzerindeki tesislerle 477bine versinler yeter. tapu masrafları da bana ait. uyar mı?
    Tarla diye kendi aralarında ucuza satar bunlar şirkete kayıtlı taşınmazları.. Öyle uyanıklar

Beşiktaş ve Kadıköy’ ü yapamaz tabi de, belki Akiş tarafına geçirirler kata kulli ile

2.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    50 sente sana beşiktaştaki 22 dönüm arsayı verelim

bursadakileri de kızılaya bağışlayalım

bilanço makyajlamak için ne dümenler çevirmişler

sonradan hiç edilmiştir bunlar. hala duruyosa rayiç degeri ne gozukuyor bir sormak lazim

AĞA BU NE?
    Bu tesadüf mü?
    22 sene önce tapu AKENR'de mi imiş? Son durum nedir?

3. Bilecik'teki araziler Sanayi arsası... Tevhid edilmiş.

Son durumda---> 45 Ada 23 parsel 60394,64 m² Cinsi--> Prefabrik Fabrika Binaları, Sosyal Tesisler ve Müştemilat ve Arsası
    ---> 45 Ada 24 parsel 20006,93 m² Cinsi--> Şalt Sahası, Karkas İdari Bina ve Müştemilat ve Arsası

45/24 parselde hala 135 MW büyüklüğünde birşalt sahası yerli yerinde duruyor. Bu büyüklükte bir şalt sahası bile yaklaşık 5 milyon dolar eder.

45/23 parsel Tapu Kadastro Bilgileri aşağıdaki gibi...

45/24 parsel Tapu Kadastro Bilgileri aşağıdaki gibi...

Arazinin 2011 yılı google-earth görünümü aşağıdaki gibi.. Resimden görüleceği gibi santral yerli yerinde ve işletme halinde...

Arazinin 2022 yılı google-earth görünümü aşağıdaki gibi.. Resimden görüleceği gibi santral sökülmüş. Arazide prefabrik binalar dışında boş. Trafo merkezi yerli yerinde....

Evet 2000den beri arsa sayısı artmış da olabilir, azalmış da olabilir, sıfır fiyattan da vermiş olabilirler (cep2cep). neticede bunlar iyi aile çocuğu, kendi aralarında mahkemelik olmaları da cabası.

Şirketin toplamına biçtikleri değer hisse başı 50 kuruş.

özsermaye eksiye düşsün, hisse başı sıfır dahi beyan edeceklerdir.

ülkeyi yönetenler de bir zahmet enflasyon muhasebesine geçseymiş...

5. Tekirdağ'daki arazide de tevhid işlemi gerçekleştirilmiş. Arsa büyüklüğü şu anda 40447,50... Şu anda 956/30 ada parsele kayıtlı. Cinsi "Fabrika Trafo Merkezleri Depo Müştemilatı ve Arsası" olarak gözüküyor. TKGM sitesindeki google earth'de Emateks İplikçi fabrikası olarak gözükürken yanındaki 58000 m2 büyüklüğündeki boş arazi üzerinde de AKKÖK grubuna bağlı AKKİM simgesi var...

Arsa Çerkezköy yerleşim merkezine 500 m şehir merkezine 3000 m mesafede. Karaağaç mahallesi anayolu üzerinde.. Mülkiyet kimde bilmiyorum...KAP duyurularını ve bilançolarını incelemedim.

956/30 parsel Tapu Kadastro Bilgileri aşağıdaki gibi...

Arazinin 2011 yılı google-earth görünümü aşağıdaki gibi.. Resimden görüleceği gibi santral yerli yerinde ve işletme halinde...

Arazinin 2014 yılı google-earth görünümü aşağıdaki gibi.. Resimden görüleceği gibi santral sökülmüş. Arazide prefabrik binalar dışında boş.

Arazinin 2015 yılı google-earth görünümü aşağıdaki gibi.. Resimden görüleceği gibi santral yerinde bir fabrika binası inşa edilmiş.

Arazinin 2022 yılı google-earth görünümü aşağıdaki gibi..

477bini hazırladım . nakit. bu iyi aile çocuklarının anlayacağı tabirle, cash on the table

google map'te gözüken arsaların tamamına talibim.

50kuruştan şirketi almaktan vazgeçtim.

belki 1.5 milyar liraya akmerkezi alamayız ama arsalara yetecek parayı buluruz. koca şirket 2 milyar ediyor, bubun 1.5'u akmerkez mi şimdi?
    vay be. tam bir muhasebe sihirbazı aile

7.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    477bini hazırladım . nakit. bu iyi aile çocuklarının anlayacağı tabirle, cash on the table

google map'te gözüken arsaların tamamına talibim.

50kuruştan şirketi almaktan vazgeçtim.

belki 1.5 milyar liraya akmerkezi alamayız ama arsalara yetecek parayı buluruz. koca şirket 2 milyar ediyor, bubun 1.5'u akmerkez mi şimdi?
    vay be. tam bir muhasebe sihirbazı aile
    Yarı yarıya girelim mi arazilere 😂😂

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Yarı yarıya girelim mi arazilere 😂😂
    kendi ailesi dışındakine degil 477 bin , 477 milyon versen (25milyon dolar) satmazlar.

Sayfa 102/461 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •