Sayfa 455/455 İlkİlk ... 355405445453454455
Arama sonucu : 3637 madde; 3,633 - 3,637 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

Mesela devlet bunlarla enka benzeri 15-20yillik garantili alim sozlesmesi imzalasaydi paraya para demeyeceklerdi.

2. Sermaye Piyasası Kurulu Kurumsal Yönetim İlkeleri ve Tebliğleri gereğince, Şirketimizin 3 Mayıs 2024 tarihinde yapılacak 2023 yılına ait Olağan Genel Kurul toplantısında görüşülecek konular ile ilgili olarak açıklanması gereken bilgi, belge ve raporlar, ilişikte ve Şirketimiz internet sitesinde Yatırımcı İlişkileri bölümünde ilan edilen "Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı"nda yatırımcılarımızın bilgisine sunulmuş olup, açıklanan bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilendirme notlarında gerekli güncellemeler yapılacaktır.

3. Genel kurula kimler geliyor?

Menü oldukça zengin :

Çay , kahve , hatta susamlı simit bile veriyorlar.

Tavsiyem, kahvaltinizi edin, çıkın.

Içerde körler sağırlar birbirini ağırlayacak

4. Mevzu burada duğümleniyor:

Niyetleri beklentileri neymiş,sorgulamakta fayda var

14 - Türk Ticaret Kanunu'nun 505. maddesine istinaden; Sermaye Piyasası Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve yürürlükteki sair mevzuat hükümleri çerçevesinde borçlanma araçlarının ihraç edilmesi, ihraçla ilgili diğer tüm konuların belirlenmesi ve ihraç işlemlerinin gerçekleştirilmesi için Yönetim Kurulu'na yetki verilmesi,

5. teknikcileri aldı bir telaş

Fibonacci desteğine geldi deyip yüklü alsak mı?

Aşağıda GAP var deyip uzak mı dursak?
    Şaka maka 7'ye inmesini bekleyenler bile var.

Hepsini yazın, 3 vakte kadar hangisi tutarsa çıkın, " ben bilmiştim" diye bas bas bağırın.

Yatırım tavsiyesi degildir

Sayfa 455/455 İlkİlk ... 355405445453454455

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •