Sayfa 440/455 İlkİlk ... 340390430438439440441442450 ... SonSon
Arama sonucu : 3633 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by MEHMETC46 Yazıyı Oku
    panik yok hisse 5 li rakamlardan bu seviyelere gelmişse ve küçük yatırımcı hala satmamışsa ya 2010 lardan beri çok canı yanmış yada son 1-2 yıl içinde alıp ta satmıyorsa çok tamahkarlığından satmamıştır. elinde olanların maliyeti yukarlardan biraz verdiyse 2-3 tl lere inmiştir. neyin paniği olacak...100 boşaltırız ı anlamadım bu arada??
    Mecazi olarak kullandım bi anlam aranacak kelime değil bizde bu enflasyon varken yüzde olur binde, bir liraya içtiğimiz çay oldu on lira akenerji 5 ile 7 aralığından 25 leri görmüş çokmu yapılan yatırımlar ve hisse değeri ortada borç borç derken karda yazabiliyormuş nasıl nerden geldiyse.

2. Bu iğneyi değerlendiren ky olmuşmudur acaba
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Bu iğneyi değerlendiren ky olmuşmudur acaba

Herkes değerlendiremez brüt takas var, bu gün sattığını bu gün alamazsın.. O kapı bize kapatılmış.Yasak var.

4. Yukarıdan satıp aşağıdan alacak olan için demedim tavanı gördüğünde basiret bağlanıp satmayan ky için ikinci Bi fısattı bu gün içi yukarı hareket
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

5. Çok değişik hareket edenler olmuştur. Bir kısmıda panikle tabana satış yazdığı için o dediğiniz fırsatı kaçırmiştır.

6. ben bugün 900 lot vermişim 30 ortalama ile al sat ta yapılabiliyor

7. elinde ki malı satabiliyorsun yalnız alırken sattığın hissenin nakiti değilde başka sattığın hissenin nakitini kullanabiliyorsun

8. Hissenin teknik kurallar çerçevesinde yukarı gitme arzusu devam ediyor.

Kısa vadecilerin 0,8 dolar direnç başındaki doğal satışlarının tahta sahiplerince alınıp karşılandığı bir seans oldu. 0,9 dolar direncini kesin geçtiğimizde hissenin hedefi 1 dolar ve üzeri olacak.

Geçmediğinde ise 0,9 -0,6 arası yatay takılıp bilahare yeniden hareketine devam edeceği tahminimizdir.

Her halükârda şu an için bir sorun görülmüyor.

Sayfa 440/455 İlkİlk ... 340390430438439440441442450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •