Sayfa 185/452 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 3615 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. Para bitti abi neden almayalım yoksa ��

Alıntı Originally Posted by denizlilicive Yazıyı Oku
    Para bitti abi neden almayalım yoksa ��
    Artık kaç para bastıysan hissenin şirazesi kaydı 6dan 5e indirdiler kemiksiz...

birisi de 240bin lot aldım diyordu

böyle gideceği varsa da gitmez

3.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Hocam, bence bu pek doğru bir karşılaştırma değil. Aksen ile olan grafiğine bakın derim...

Orada da benzer bir tablo çıkıyor ama daha doğru olur...

aksen ile de karşılaştırdım. hem de sadece teknik degil aynı zmanda temel açıdan da aksen ile karşılaştırdım. 0,8xaksen hedefimdir

9Aralık tarihli haber:

ABD’li finans ajansı Bloomberg’e bilgi veren üst düzey Türk yetkililer, Türkiye’nin Rusya’dan ithal ettiği doğalgazda yüzde 25’ten fazla indirim talep etmek için bugün Ankara’da bir Rus heyetiyle görüşme gerçekleştireceklerini söyledi.

İsminin açıklanmaması kaydıyla konuşan yetkililerin verdiği bilgiye göre, Türkiye indirimin 2022’de yapılan önceki alışverişler için geriye dönük olarak uygulanmasını isteyecek. Ayrıca 2023 ödemeleri içinde indirim talep edilecek

Rus petrolü iskontolu satılıyorsa rus doğalgazı niye iskontolu satilmasın?

zaten %25 iskontolu hali bile geçen seneye göre %100 zamlı tarife

her neyse

ekstra indirim olmasa bile ttf 'in 350dolarlardan 100dolarlara inmesinin.. petrolun 100dolardan 80e inmesinin mutlaka bir etkisi olmali

bakarsiniz yılbaşında gaza indirim gelir

zaten bu ara müjdelerin ardı arkası kesilmiyor

5.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    9Aralık tarihli haber:

ABD’li finans ajansı Bloomberg’e bilgi veren üst düzey Türk yetkililer, Türkiye’nin Rusya’dan ithal ettiği doğalgazda yüzde 25’ten fazla indirim talep etmek için bugün Ankara’da bir Rus heyetiyle görüşme gerçekleştireceklerini söyledi.

İsminin açıklanmaması kaydıyla konuşan yetkililerin verdiği bilgiye göre, Türkiye indirimin 2022’de yapılan önceki alışverişler için geriye dönük olarak uygulanmasını isteyecek. Ayrıca 2023 ödemeleri içinde indirim talep edilecek

Rus petrolü iskontolu satılıyorsa rus doğalgazı niye iskontolu satilmasın?

zaten %25 iskontolu hali bile geçen seneye göre %100 zamlı tarife

her neyse

ekstra indirim olmasa bile ttf 'in 350dolarlardan 100dolarlara inmesinin.. petrolun 100dolardan 80e inmesinin mutlaka bir etkisi olmali

bakarsiniz yılbaşında gaza indirim gelir

zaten bu ara müjdelerin ardı arkası kesilmiyor
    yahu size demedik mi güzel bir yorum yapın ara ara hisse şenlensin diye :)

6. Uzun vadede, 2024 gibi olabilir herhalde. 2023 gibi 0.4 benim hedefim... :ok:

Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    aksen ile de karşılaştırdım. hem de sadece teknik degil aynı zmanda temel açıdan da aksen ile karşılaştırdım. 0,8xaksen hedefimdir
    Dil aslandır, yatar eşikte...

Alıntı Originally Posted by ikisekiz Yazıyı Oku
    yahu size demedik mi güzel bir yorum yapın ara ara hisse şenlensin diye :)
    Sana söz:

Dinçkökler ( ve damatları) bu şirketten .... olup gittikten sonra 40 gün 40 gece davul zurna çalacağım

8.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    Sana söz:

Dinçkökler ( ve damatları) bu şirketten .... olup gittikten sonra 40 gün 40 gece davul zurna çalacağım
    Davul sende, zurnayı ben çalarım

Sayfa 185/452 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •