Sayfa 189/452 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 3615 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. Senin adını kim koydu acaba?

Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    Davut bey'e selam söyle...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

2.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Grafik burada. Auf, Pauf hikaye...

Bu grafiğin en başı kaba olark 2$. O tarihlerde akenr 1 tek santari var. o da aksa kampüsü içinde ve yanlış hatırlamıyor ise 125MVA dogal gaz çevrim santrali. Yani köprünün altında çok sular geçti. Eger şirket batmaz ise, ben çook yukarıları bekliyorum. Ha bu arada siesta kerdeş beni mal pazarlamacı istesinden lütfen sil.

Ne olacaksa grafikte görülüyor zaten. Bilanço grafikten sonra gelir çünkü grafik bilançonun geleceğidir...

Bir hissede para kazanmak için o hisse, sektörü ve geleceği hakkında hiçbir şey bilmeniz gerekmez ama yeterli tecrübeniz varsa grafik size geleceği gösterir...

Geçmişe mazi, yenmişe kuzu derler

Hala bir geçmiş grafiği ortalıkta dolanıyor.

grafigin 2008de ne yaptigindan bana ne

emeklinin dedigi gibi o köprünün altindan çok sular aktı.... ne o santraller kaldi, ne o yöneticiler , ne o enerji bakanı, ne de o piyasa kaldı.
    ülkenin rejimi bile değişti.

Yani madem iddialisiniz. biriniz de gelecegi gösterin. al kalemi eline çiz bakalım , ilerde bakarız ne kadar tutturmuşsun

ayrıca kim takar bilançoyu

elon musk takip ediyor, sözümona muhendis ama okuduğunu anlamaktan aciz...

bilançoyu dinçkökler yazıyor. yılbaşında özsermaye -2 milyar da yazabilir, +10milyar da.

bunun önünde de yasal bir engel gözükmüyor
    akepe sağolsun, tüm engelleri kaldırdı

5. Karın ağrısı belli oldu ptf tavanı düşürüldü.

Alıntı Originally Posted by denizlilicive Yazıyı Oku
    Karın ağrısı belli oldu ptf tavanı düşürüldü.
    4200/4800= %87.5

Gazdaki indirim orani da belli oldu bu durumda

%12

7.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    4200/4800= %87.5

Gazdaki indirim orani da belli oldu bu durumda

%12
    İstanbul konutta da %12 indirim geldi

8. Senin kadar tutarsız biri de herhalde forumlarda görülmemiştir. Her hafta bu hissenin tarihinden bahsedip duran sanki başkası gibiymiş gibi. Sürekli 2 Dolardan sattılar, 1 Dolardan sermaye arttırdılar, cepten cebe şöyle yaptılar, biz bunların geçmişini biliriz vs vs yazan da başkasıydı...

Grafikte hissenin gideceği noktalar var, artık bir göz doktoruna git gözlük al da rahat et...

Nasıl acılar çektin ki böyle dengesiz biri oldun acaba?

Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    Ne olacaksa grafikte görülüyor zaten. Bilanço grafikten sonra gelir çünkü grafik bilançonun geleceğidir...

Bir hissede para kazanmak için o hisse, sektörü ve geleceği hakkında hiçbir şey bilmeniz gerekmez ama yeterli tecrübeniz varsa grafik size geleceği gösterir...

Geçmişe mazi, yenmişe kuzu derler

Hala bir geçmiş grafiği ortalıkta dolanıyor.

grafigin 2008de ne yaptigindan bana ne

emeklinin dedigi gibi o köprünün altindan çok sular aktı.... ne o santraller kaldi, ne o yöneticiler , ne o enerji bakanı, ne de o piyasa kaldı.
    ülkenin rejimi bile değişti.

Yani madem iddialisiniz. biriniz de gelecegi gösterin. al kalemi eline çiz bakalım , ilerde bakarız ne kadar tutturmuşsun
    Dil aslandır, yatar eşikte...

Sayfa 189/452 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •