Sayfa 416/453 İlkİlk ... 316366406414415416417418426 ... SonSon
Arama sonucu : 3617 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bulutafeg Yazıyı Oku
    Yiğidin hakkı yiğide. Adam bildi. Tebrikler İspanyol üstad.
    Geç hadi makaranı... rakamı tutturamadık
    Ama bu saatten sonra satıp almak riskli.

Gün içi marj artık +1 / -1tl olacak

Alıntı Originally Posted by Rüzgarr Yazıyı Oku
    Konuya bak 6. his diyelim birkaç hafta önce AK enerji ve zorlu enerjiden aynı fiyatla 5,05 tl den 20k aldım. İki enerji şirketi ekleyeyim portföye diye.
    Hayırlı olsun. Kim ki bu mübarek dinçkörklerin sakalından bir tel kıl koparır, bilin ki o kişi cennetliktir.

Konuyu bilmeyenler için fıkra:

Vaktin birinde köyün birine genç bir hoca tayin edilmiş. Köydeki eski ve yaşlı hoca ile bir türlü yıldızları barışmaz ve cemaatin huzurunda birbirleri ile atışıp dururlar, ilmî ve dînî meselelerde bir türlü anlaşamazlarmış. Nihayet yaşlı hoca genç hocayı köyden kovdurmuş. Genç hoca köyden giderken bir âlim kişiye rastlamış ve başına gelenleri ona anlatmış. O alim kişi bu genç hocaya: “Sen birçok şey öğrenmişsin da ilm-i siyaseti öğrenmemişsin. Gel benden üç ay kadar ilmi siyaset öğren ve ondan sonra o köye tekrar git” demiş. Genç hoca siyaset ilmini öğrendikten sonra aynı köye gene gitmiş. Bakmış ki eski hoca gene kürsüde halka yalan yanlış konuşuyormuş. Genç hoca cemaatin huzurunda ayağa kalkarak gür sesiyle şöyle bağırmış: “Ey cemaat! Ben yanılmışım. Hatamı anladım ve bu hocanın ne büyük bir zat, ne büyük bir evliya olduğunu öğrendim. Bu hocanın sakalından bir tek kıl alan, onu saklarsa cennete gider” demiş ve hocaya yaklaşarak önce ben cennete gitmek istiyorum, deyip hocanın sakalından iki tane kıl koparmış. Ondan sonra tüm cemaat hocaya saldırarak sakalından bir tel koparma yarışına girmişler. Hocanın yüzünde bir tek kıl kalmamış ve her tarafı yara bere içinde kalmış. Hocanın bu halini gören genç hoca yaşlı hocanın yüzüne bakarak: “İşte ilm-i siyaset budur. Varacağınız yere, gideceğiniz hedefe durumu ve konumu kotrol ederek ilerlemektir” demiş.

2. Bundan sonrası "sakalı kimin ne kadar yolabildiği iie orantılı olacak"

Şarkının sözlerini sakın unutmayalım.

3. Ne nedir herkes bilsin..

(aksa sız olmaaz)

4. Tavanda bekleyen
    33705864

5. Satmıyoruz kardeşşş.

6.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    Bilanço kötü geldi galiba. Kötü düştü.

6dan alanlar kötünün üstüne oturdu
    6'da alanlar an itibariyle % 21 kârda be üstadım.
    -Başarılı bir yatırım sabır, disiplin ve zaman gerektirir. Ne kadar yetenekli olduğunuz ya da ne kadar efor harcadığınızın bir önemi yok. Bazı şeyler sadece zaman gerektirir. 9 farklı kadını hamile bırakarak 1 ayda bebek sahibi olamazsınız. WARREN BUFFET

Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Ne nedir herkes bilsin..

(aksa sız olmaaz)

Madem allahın hakkı 3, biz de 3.durakta ineriz

8.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    Madem allahın hakkı 3, biz de 3.durakta ineriz
    3.durak neresi şifreli yazmayın bir şey anlamıyoruz
    ayda yılda bir torik yakaladık
    Onuda balinalara yem etmeyelim

Sayfa 416/453 İlkİlk ... 316366406414415416417418426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri