Sayfa 443/455 İlkİlk ... 343393433441442443444445453 ... SonSon
Arama sonucu : 3633 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. Ben yıllardır seni, Wasaban'ı, Spenc'i takip eden biri olarak söyledim. Hakkını vermem lazım. "Bildiğin devasa uyuyan değeri sürekli kötüleyerek tahtada hakim güce ucuzdan mal aldırdın" filan demiyorum. Ne haddimize. Üstadsın yakışır mı öyle şeyler bırak söylemeyi üç kuruşluk aklımızdan geçmez.

Ne diyelim? Karadeniz'de yeri olana, deprem bölgesinde malı olana geçmiş olsun diyelim mi.
    Ciroyu baskılasın 3 çeyrek güdük bilanço açıklasın 4.çeyrekte ufak bir değerleme ile yoluna devam eder mi diyelim.
    Sen bilirsin ya bu işleri. Paşası da Dayısı da sensin. Sana soracağız başka kime soralım Ağam.

2. Wink

Yatırımcı İlişkileri'ndeki ablaya. Ne zaman arasak uzun uzun konuşsak tahta yukarıya zıpladı ne hikmetse.
    Ule bende diyordum.. "bu tahtayı bir deli dana idare ediyor herhalde" diye..

Neyse hiç olmazsa "deli dana" değil, bi "abla" ymış..

3. Siz bu laleyi çözmüşsünüz... :)

Alıntı Originally Posted by Böcek34 Yazıyı Oku
    Ben yıllardır seni, Wasaban'ı, Spenc'i takip eden biri olarak söyledim. Hakkını vermem lazım. "Bildiğin devasa uyuyan değeri sürekli kötüleyerek tahtada hakim güce ucuzdan mal aldırdın" filan demiyorum. Ne haddimize. Üstadsın yakışır mı öyle şeyler bırak söylemeyi üç kuruşluk aklımızdan geçmez.

Ne diyelim? Karadeniz'de yeri olana, deprem bölgesinde malı olana geçmiş olsun diyelim mi.
    Ciroyu baskılasın 3 çeyrek güdük bilanço açıklasın 4.çeyrekte ufak bir değerleme ile yoluna devam eder mi diyelim.
    Sen bilirsin ya bu işleri. Paşası da Dayısı da sensin. Sana soracağız başka kime soralım Ağam.
    Dil aslandır, yatar eşikte...

4. Estağfurullah, hakaret yok bende. Gördüğümü söylemekten geri durmuyorum sadece. "Abla" konusu da tesadüftür anca. Başka ne olabilir ki. Fiyatın nereye gideceğine bizler karar vermiyoruz. 3 tane patlak bilanço ile 10TL bölgesine gelir 2 sene kan kusturur, bana süpriz olmaz. Bu fiyattan alırım diyenin aklına etmek lazım. Birkaç ay önce neredeydin diyorum o kişilere. Madem yatırım yapacaktın uyuyan değer ortadaydı kabak gibi.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Senin seviyen bu kadar zaten. Ben Temmuz 2022'de 2'den aldım Kasım 2022'de 6.5'dan sattım.
    Mart ortasında 5.60'dan aldım 15 gün sonra 12'den sattım. Bana yeter...

...Giren kime girmiş, okuyan anlar...

Paylaştığım aylık grafikte seviyeler var. Görünen köy kılavuz istemez...
    Kamil şimdi de 20 dan alip 40dan satmanın hesabını yapıyor kesin
    Ah bir geri dönse

Ah bir geri dönse

30dan alıyorsan benimkileri devredeyim simdiden

6. Lale, yağmur yağıyor, yüzünü yıka...

7. Doğru söz hakaret sayılmaz. Anlayana sivrisinek saz, anlamayan davul zurna az...

Estağfurullah, hakaret yok bende. Gördüğümü söylemekten geri durmuyorum sadece. "Abla" konusu da tesadüftür anca. Başka ne olabilir ki. Fiyatın nereye gideceğine bizler karar vermiyoruz. 3 tane patlak bilanço ile 10TL bölgesine gelir 2 sene kan kusturur, bana süpriz olmaz. Bu fiyattan alırım diyenin aklına etmek lazım. Birkaç ay önce neredeydin diyorum o kişilere. Madem yatırım yapacaktın uyuyan değer ortadaydı kabak gibi.

3 tane patlak bilanço ile 10TL bölgesine gelir 2 sene kan kusturur, bana süpriz olmaz. Bu fiyattan alırım diyenin aklına etmek lazım. Birkaç ay önce neredeydin diyorum o kişilere. Madem yatırım yapacaktın uyuyan değer ortadaydı kabak gibi.

Bak 10 lira dedin kamil accayip mutlu oldu

Döner mi hakikaten oralara?

Mali mulku satar akenerji alir bu kafayla

Yatirim tavsiyesi degildir

Sayfa 443/455 İlkİlk ... 343393433441442443444445453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz