Sayfa 456/456 İlkİlk ... 356406446454455456
Arama sonucu : 3642 madde; 3,641 - 3,642 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. Ben son yükselişten dip-tepe finonacci seviyesi çekildiği vakit %50-%61 oranında dönüş öngörüyorum. 1.çeyrek bilânçonun zayıf etkisini ve bilinçli olarak 3 ay Erzin'in bakıma alınacağını öngörüyorum. Bu durumda 2.çeyrek bilânçoda da zayıf etki görürüz. Böyle yükselişin desteği filan olmaz para kısa sürede yüksek $ bazlı oranda kazanıldı malların biraz piyasaya dağıtılması (fiyat düşüşü) süpriz olmazdı. Siesta 7TL beklemem demiş, bence de 10TL bölgesi destek olabilir. İzmirli_hoca'nın güzel grafiğine bakarak gözle oran-orantı yaptım. $ bazlı grafikteki seviyelere de bakmak gerekli.

4.50-5.00 bölgesinde bir fırsat vermişti bunu değerlendiren mutlu. Şimdi düzeltme vakti. Hızlı silkeleyerek mi, yavaş yedirerek mi, tahta bunun kararını verebilir. Değerleme rakamının "borçluluk miktarına eşit oranda" yapıldığını düşünüyorum.

Almak için sabredenler satmak için sabrettiyse, yeniden almak için sabır vakti olabilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Böcek34 Yazıyı Oku
    Ben son yükselişten dip-tepe finonacci seviyesi çekildiği vakit %50-%61 oranında dönüş öngörüyorum. 1.çeyrek bilânçonun zayıf etkisini ve bilinçli olarak 3 ay Erzin'in bakıma alınacağını öngörüyorum. Bu durumda 2.çeyrek bilânçoda da zayıf etki görürüz. Böyle yükselişin desteği filan olmaz para kısa sürede yüksek $ bazlı oranda kazanıldı malların biraz piyasaya dağıtılması (fiyat düşüşü) süpriz olmazdı. Siesta 7TL beklemem demiş, bence de 10TL bölgesi destek olabilir. İzmirli_hoca'nın güzel grafiğine bakarak gözle oran-orantı yaptım. $ bazlı grafikteki seviyelere de bakmak gerekli.

4.50-5.00 bölgesinde bir fırsat vermişti bunu değerlendiren mutlu. Şimdi düzeltme vakti. Hızlı silkeleyerek mi, yavaş yedirerek mi, tahta bunun kararını verebilir. Değerleme rakamının "borçluluk miktarına eşit oranda" yapıldığını düşünüyorum.

Almak için sabredenler satmak için sabrettiyse, yeniden almak için sabır vakti olabilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Erzin zaten 1 nisandan beri bakımda. Sadece Kap'a ve epias'a bildirmeyi unuttular. Kimin umurunda? Benim degil.

%50-%61 15-17tl olsa gerek

"4.50-5.00 bölgesinde bir fırsat vermişti bunu değerlendiren mutlu"

5ten alıp 18-15arası dökülen çok oldu.

Dökülen çok olmasa 28'e götürmezdi.

18'den alıcı çok olsaydı , %61 seviyesine 10 liraya basabilirdi. Müşteri de bulurdu.

Şimdi %61 15tl 'den kuyruga giren olur mu?

Bence müşteri aramiyor

20-28den alanlar dökülsün istiyor

Sayfa 456/456 İlkİlk ... 356406446454455456

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •