Sayfa 80/453 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 3617 madde; 633 - 640 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. Bugün kaptırdık gidiyorduk ki endekse yakalandık. Bariz düşen kırılımı var endeks yarın cok bozmazsa önünün açık olduğunu düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by gdeniz90 Yazıyı Oku

Bugün kaptırdık gidiyorduk ki endekse yakalandık. Bariz düşen kırılımı var endeks yarın cok bozmazsa önünün açık olduğunu düşünüyorum.
    gdeniz kızma ama

sen köyden yarın mı geldin? yani , akenerjinin bu hareketlerini ilk defa mi gorüyorsun ?

geç olsun güç olmasın

dün endeks müsade etseydi şimdi 1.5 dolar direncini kırmış, 2 dolar direncine doğru yol alıyorduk. sonra ver elini 4 dolar...

hep bu fed yüzünden

yoksa bizim iyi aile çocuğu dinçköklere bıraksalar çoktan köşeyi dönmüştük

şirket 6 aylık bilançoda 1.216.459.010 TL zarar açıklamış

Ne olacak bu şirketin hali, hep zarar mı edeceğiz?

Yarın mübarek gün. Perşembe.

bu hafta brüt takasa gireriz diye bekliyordum. kısmet olmadi

5.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    gdeniz kızma ama

sen köyden yarın mı geldin? yani , akenerjinin bu hareketlerini ilk defa mi gorüyorsun ?

geç olsun güç olmasın
    Evet bu hisseye yeniyim.

6. Grafigin geregini yapti. Grafik atttik diye suclu olmustuk ama. Neyse herkesin carsisi pazar olsun. Bazen o kadar elestiririz ki duzelmeleri goremeyiz gorsek de hep eskisi gibi olacak gibi gelir. Bu sayfaya son yazim carsiniz pazar olsun

Alıntı Originally Posted by gdeniz90 Yazıyı Oku
    Grafigin geregini yapti. Grafik atttik diye suclu olmustuk ama. Neyse herkesin carsisi pazar olsun. Bazen o kadar elestiririz ki duzelmeleri goremeyiz gorsek de hep eskisi gibi olacak gibi gelir. Bu sayfaya son yazim carsiniz pazar olsun
    havalara bak havalara

kardes cok sukur herkesin elinde cep telefonlari bilgisayarlar var. senin attigin grafigi herkes goruyor sen boyle her grafik koydugunda artistlik yapacaksan zahmet etme bir dahaki sefere

8.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    dün endeks müsade etseydi şimdi 1.5 dolar direncini kırmış, 2 dolar direncine doğru yol alıyorduk. sonra ver elini 4 dolar...

hep bu fed yüzünden

yoksa bizim iyi aile çocuğu dinçköklere bıraksalar çoktan köşeyi dönmüştük
    hepimiz topluca kafayı yedik akenr yüzünden :)

Sayfa 80/453 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •