Sayfa 449/455 İlkİlk ... 349399439447448449450451 ... SonSon
Arama sonucu : 3640 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. Çok güzel özetlemişsiniz. Kaleminize sağlık. Bu lalenin kimseye faydası yok. 10 yıldır bir hissede her gün çarşaf çarşaf yazan kimsenin niyeti belli...

Alıntı Originally Posted by bulutafeg Yazıyı Oku
    Her hissede böyle kişiler var malesef. Misal Ülker başlığında her gün onlarca ileti yazan kişide hisse yok ama adam bıkmadan usanmadan yazıyor.
    Gelelim bizim Mike'a ben bu hisseyi almaya başladıktan sonra hisse net e bakayım dedim. Bizim Mike her gün hisseyi kötülüyor, patronlara sövüyor , ben hedef lotuma ulaştım deyince dalga geçiyor vs...
    Eğer ben borsaya yeni başlayan bir yatırımcı olsaydım. Bırakın hisseyi almayı takip bile etmezdim. Bu konuda birçok kişinin de
    hakkına girdi.
    O yüzden forumun giriş sayfasında da belirtildiği gibi ;

"Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz !! bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..
    "
    Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

O yüzden özellikle genç veya borsaya yeni giren yatırımcı arkadaşlara naçizhane tavsiyem finansal okuryazarlığınızı lütfen geliştirin.

Saygılar..
    Dil aslandır, yatar eşikte...

2. Ben aslında latife yapıyorum. Senin yüzündeki pisliği hiçbir yağmur temizleyemez...

Seni alır götürürler, köyünün yağmurlarında yıkarlar inşallah

Hiç olmazsa böceklere solucanlara bir faydan olurdu

Ne kadar yağmur meraklısı tipmişsin
    Son düzenleme : Chetuo; 22-04-2024 saat: 19:25.

3. Helal olsun. Güle güle harcayın...

Alıntı Originally Posted by bulutafeg Yazıyı Oku

4. Bu hisse grafik olarak çoğu hedefine vardı. Kısa vadede bundan sonrası piyango olur...

Daha önceki grafiklerim aylıktı, bu haftalık. Destek/hedef şu olur, bu olur demek mümkün değil. Temkinli olmakta fayda var...

5. 236'cı sayfada yazmışım. 7 Mart 2023. İsteyen bakabilir...

Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Üç kuruş da olsa sana faydam dokunduğuna sevindim İspanyol...

O tablo er geç gerçekleşecek. Gerçekleştikçe güncel halini koyacağım. Hep birlikte göreceğiz ne olup bittiğini...

Grafik aylık grafik. Çıkış daha yeni başlamış...

Bu da lalenin 239'cu sayfadaki bomboş lafları...

Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    kim daha yüksek hedef fiyat veriyorsa en iyi teknik analizci o

1.11 dolar dendi. 69sent dendi..
    4.88altından macit başını eğmiş dendi..
    ky olarak hangisine inanacağımızi şaşırdık

bence 2 doları test etme zamanı geldi. zira bugün gazetede yazıyordu. satürn, balık burcuna girmiş. kesin yukarı yönlü bir hareket olabilir gibi. yatırım
    tavsiyesi değildir
    Ben dediğimi yaptım. Dediğim oldu mu, oldu. Bu grafikler kime girsin sizce?
    Son düzenleme : Chetuo; 22-04-2024 saat: 19:17.

SPK üzerine düşeni yapıyor...
    Adamlar daha ne desin?

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında AKENR.E paylarında 15/04/2024 tarihli işlemlerden (seans başından) 14/05/2024 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır. İlgili payda halihazırda uygulanmakta olan ve VBTS kapsamında önceki aşamalarda tanımlanan tedbirler de (kredili işlem yasağı tedbiri) brüt takas tedbirinin uygulandığı süre boyunca devam edecektir.

---> Bu 23.05.2024'e uzadı

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında AKENR.E payları 24/04/2024 tarihli işlemlerden (seans başından) 23/05/2024 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar emir paketi tedbiri ile işlem görecektir. Emir paketi tedbiri, “piyasa emri ve piyasadan limite emir girişinin kısıtlanması”, “emir iptalinin, emir miktar azaltımı ile emir fiyat kötüleştirmesinin yasaklanması” ve “emir toplama bilgi yayınının kısıtlanması” uygulamalarını kapsamaktadır. İlgili payda halihazırda uygulanmakta olan ve VBTS kapsamında önceki aşamalarda tanımlanan tedbirler de (kredili işlem yasağı ile brüt takas tedbirleri) emir paketi tedbirlerinin uygulandığı süre boyunca devam edecektir.

Kalite ortada.... MAL meydanda...

8. Boş laflara devam. Maksat millet alışverişte görsün...

Minareyi çalan kılıfını hazırlar. Temkinli olmakta fayda var...

Sayfa 449/455 İlkİlk ... 349399439447448449450451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •