Special Days Image
Sayfa 101/1049 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Poloniex de burcogu var.
    Dedigiz sekilde
    Supurme denir.

Ornek 50 tane alt coin alinir.

Hergun.
    Yukari cikanlar satilip
    Cikmamis olanlara dagitilir.
    Tekrar dusunce gene pozisyon acilir.

Basta guzel gider sonra.

Kasa kazanir.
    ;)

Borsa da da boyle yapanlar vardi eskiden. ;)

Dikkat edin.

Artik kriptolar public atention safasina geldi.

Halkin dikkatini cekti.
    Futurelar ile hucum olacak.

Bir yerde zirve.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by shipbroker61 Yazıyı Oku
    yavas yavas konuyu anlamaya calisiyorum, abuk sabuk sorular soruyorsam mazur gorun lutfen. simdi anladigim bitcoin ana para yani kripto paralarin rezerv birimi etherum da euro gibi falan... (en basit bu sekilde anlatabiliyorum..) veya biri garanti oburu tupras vs gibi :-)

bir de alt coinler var. mesele ben fiyati 0 - 0,0001, 0,001 - 0,01, 0,01 - 1 vs olanlarin market degeri belli bir rakama ulasmis veya islem hacmi belli seviyeye cikmis 38 tane alt coin listeledim. kafamdan hepsine 100 dolar yatirdigimi dusundum.

ekteki artislara bakarak bir tanesinde neo veya monacoin gibi bir cikis yakalansa zaten yapilan yatirimi kat be kat cikartiyorsunuz. e tabi burda bi akilli ben olmadigima gore bunu yakalayan bir suru insan da vardir herhalde.

bu sekilde bir islem yapma imkani sunuyor mu internet siteleri ve bundan da onemlisi para cekme limiti 2000 dolar ise, belli bir para kazanildigindan bununu aylara yayan bir cekme sureci mi yasaniyor? satis islemi gerceklestiginde, para garanti bir sekilde nerede tutuluyor veya tutuluyor mu?

son olarak turkiyede yasayanlar olarak yurtdisinda islem yaptigimizda toplu olarak gonderebiliyor muyuz, cekebiliyor muyuz, banka hesabimiz nerede olmak zorunda...

selamlar

son olarak
    Bitcoin dışında almayı düşündüğünüz coinleri, almadan önce projelerini incelemenizi öneririm. O coin ne yapmak istiyor ve yol haritası nasıl? Sormanız gereken temel sorular bunlar. Ben son dönemde program altyapısı sunan projelere yatırım yapıyorum. Komodo, Neblio, Asch, Dragonchain gibi. Bir diğer önemli husus da o coinin dolaşımdaki oranı. Bu oran ne kadar düşük ise yukarı gitme olasılığı da o kadar yüksektir. Son aylarda piyasaya çıkan iki coin/token örnek vereyim. Biri Elon Musk'ın desteklediği Powerledger, diğeri ise Jaguar ve İngiliz devlet tahvilinin desteklediği Dovu.

Para çekme limitleri konusunda örneğin Bittrex ve Binance çekim limitleri günlük 2 BTC'dir. Türk borsalarında ise bu miktar aylık 500bindir. Siz hangi altcoini alırsanız alın satmak istediğinizde Btc, Eth ya da Ltc'ye çevirerek türk borsasına, oradan da banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by Discover Yazıyı Oku
    Poloniex de burcogu var.
    Dedigiz sekilde
    Supurme denir.

Ornek 50 tane alt coin alinir.

Hergun.
    Yukari cikanlar satilip
    Cikmamis olanlara dagitilir.
    Tekrar dusunce gene pozisyon acilir.

Basta guzel gider sonra.

Kasa kazanir.
    ;)

Borsa da da boyle yapanlar vardi eskiden. ;)

Dikkat edin.

Artik kriptolar public atention safasina geldi.

Halkin dikkatini cekti.
    Futurelar ile hucum olacak.

Bir yerde zirve.

sn discover dediginiz evrenin ben de farkindayim, yalniz ben borsada da cok fazla trade eden veya edebilen birisi degilimdir. 38 coinden her birine 100 dolar yatirsam 3800 dolar ayirmis olurum ki bu rakam da tamamen kaybolmasi durumunda bile hayatimi etkilemez. ama bu coinlerden biri veya bir kaci dedigim yuzdelerde kar oranina cikarsa zaten otomatikmen butun riskimi sifirlamis olurum ki ondan sonrasi bana kalmis. onun icin de para cekim sureci nasil oluyor diye soruyorum. hedef buyuk yani anlayacaginiz :-))

selamlar

4. Soyle.
    Paribudan
    Bitcoin alin.
    En basit.

O bitcoin i poloniex e gonderin.

Istediginiz alt coinlere bolun.

Sonra.

Cikis.
    Usa da hesabiniz varsa 2000 dolar gunluk.

Cikis zor.

Is bitti.
    Herpsini bitcoin yapin.
    3 5 neyse.
    Paribuya atin.

Tl cekin.
    Gunde 100 000 tl.
    Veya
    Bitcoin yapin leger s nano ya koyun.

Benim bitcoin cashler
    Tam 16 gunde gitti.

Resmen kayboldu dedim.

Bakalim..
    Boyle dertlerde var. ;)

5. Tesekkurler, bunu not alayim. Paran var derdin var sayin discover desenize :-))

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Diğer coinlere bölecekseniz transferi Btc alarak değil Eth alarak yapmanız transfer ücretleri açısından daha ekonomik olacaktır. Kazandığınız parayı da birkaç ay sonra piyasaya çıkacak olan Monaco karta aktarıp istediğiniz ülkeden nakit olarak çekebilirsiniz. Visa ile anlaşma yapmışlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
    LTC de operasyon var. Sanırım BTC ye feci çakacaklar.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
    Tekrar edeyim 1 çöp coine yatırım yapasım var.

Kabullenmelerim.
    3000 - 5000 dolar Market Totali olmalı
    MAX SUPPLY a yakın üretilmiş olmalı %50 ve üstü gibi
    2 Exchange de trade şansı olmalı.
    Minimum node 2 olmalı. Wallet çalışıyor olmalı. Wallet PC de tutacağız.
    Hedef coine VPS de node da açarız. Bunun için source code a erişebilir olmalıyız.

https://bitscreener.com

Buradan

https://coinmarketcap.com

ve buradan bakabiliriz.
    Explorer yok ise biz kurarız.
    Web sitesi yok ise kurarız. Twitter vs hepsini hallederiz.
    .
    .
    Coini ele geçirince 10 15 kata çıkaracak forum gücü elde etmeliyiz. Bunun için en az 1 sene bitcointalkda spekülatif yazılar yazacağız.
    .
    .
    .
    Mesela en bomba fikir İzmir Ankara İstanbul gibi bazı elit yerlerde #Coin hashtag ile ilgili pankart ve yazılar asabiliriz kafelere. Sonra fotoğraf çekip yabancılara postlarız.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 101/1049 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •