Sayfa 1022/1049 İlkİlk ... 225229229721012102010211022102310241032 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 8,169 - 8,176 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Burada acemi olmama rağmen bir miktar kâr dayım gözlemlediğim kadarıyla al sat yapmak gerekiyor çok aç gözlülük yaramıyor

amerika su koyuvermese ... // ki koyabilir
    yine de sonuçta btcusd > 30 k kapanan her günlük bar bu yukarı oka (ve belki dahasına) hizmet edecek
    grafiği dün aldım ama vakit olmadı, bir bar eksik

3. borsacıyım coin alanım değil ama çocuklara miras kalsın belki ileride içlerinden bi btc çıkar diye 1 dolar altı coin alayım dedim 10 çeşit 100'er liralık. luna, doge ve ftm tamamdır, başka 7 coin daha ne tavsiye edersiniz arkadaşlar? şöyle çok yüksekten gelip 1 dolar altı olmuş coinler özellikle.

4. 2019'un 8-13K usd bandı ikizinin içinde olduğunu düşünüyorum.

Benzer bi kutu içindeyiz, bence.

Bu usd enflasyon ve emisyon rakamları içinde daha geriye (şaşırtıcı anlık alım fırsatları hariç) gitmemeliyiz diye düşünüyorum.

Enflasyonu kontrol edemeyecekler ve 2024 halving sonrası motorları maviliklere süreceğiz.

Tavsiye değildir, cahil görüşleridir.

Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    amerika su koyuvermese ... // ki koyabilir
    yine de sonuçta btcusd > 30 k kapanan her günlük bar bu yukarı oka (ve belki dahasına) hizmet edecek
    grafiği dün aldım ama vakit olmadı, bir bar eksik

dow (fut) 33+- üzerinde kaldıkça, 33.7 - 34.5 (muhtemel) - 35.5 (uzatmalı max) hedefler. max.ın üstüne oturursa zaten yukarı dönme olasılığı doğar.

bu arada btc de grafikteki yukarı oku (ya da bir miktar fazlasını) yapar. "aa gidiyoruz" dedirtebilir yani.

ben şahsen kalıcı yukarı düşünmüyorum, orta-uzun bir tepki olabilir. ama %100 bişi yok tabii ... bence. izleyip göreceğiz.
    Son düzenleme : KPL; 06-06-2022 saat: 15:13.

dolartl'nin buralarda ciddi dirençle karşılaşması lazım (16.6 +-) ...
    yoksa daha piyasa önceki vuruşa tam ayarlanamadan tekrar coşacak, çok sıkıntı çekeriz
    keşke 15.25 altına dönsek, biraz nefes aldırır

İvit 😒
    16.6da dolandık ama orası durduramayınca hızlandı. Hafta sonuna kadar dönsek son şans.
    16.6 üstünde 23-23.5 olasılığı masadan inmez

dow (fut) 33+- üzerinde kaldıkça, 33.7 - 34.5 (muhtemel) - 35.5 (uzatmalı max) hedefler. max.ın üstüne oturursa zaten yukarı dönme olasılığı doğar.

bu arada btc de grafikteki yukarı oku (ya da bir miktar fazlasını) yapar. "aa gidiyoruz" dedirtebilir yani.

ben şahsen kalıcı yukarı düşünmüyorum, orta-uzun bir tepki olabilir. ama %100 bişi yok tabii ... bence. izleyip göreceğiz.
    denemelere rağmen 33 üstünde kalamadı, bu hareket de tetiklenmedi.
    32 altında kaldığı sürece de aşağı bakarız tekrar.
    kripto bir miktar direnç gösteriyor ama kalıcı dayanır mı, şu anki veriler ışığında sanmam
    Son düzenleme : KPL; 10-06-2022 saat: 16:26.

8. Bitcoin & Ethereum

ABD mayıs ayı enflasyonu yüzde 8.6

Sert faiz artırımı ihtimalinden dolayı bitcoin satış yiyor. Kısa orta vadede olumsuz olsa da para havuzunun büyümeye devam ettiği her ortam bitcoin gibi sağlam varlıklara uzun vadede olumlu yansımalı.

Biden çekirdek enflasyonla ilgili bizimkilere benzer bulşit açıklamalar yapıyor. Gerçekten tarihi dönemlerden geçiyoruz.

Bence enflasyonu faiz artışıyla kontrol edebilecekleri noktayı çoktan geçtik.

Hayırlısı diyelim ve trade etmediğimiz bitcoinleri soğuk cüzdana atıp okşayalım

Sayfa 1022/1049 İlkİlk ... 225229229721012102010211022102310241032 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •