Sayfa 1025/1049 İlkİlk ... 255259259751015102310241025102610271035 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 8,193 - 8,200 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Jan 2022
    İkamet
    İstanbul / Beşiktaş
    Gönderi
    20

Bitcoin Aylık logaritmik grafik.. Kıymetli bir bölgede gibi..
    If at first you don't succeed try try and try again..

2. Paribu’da btc/try tahtasında satışa yarım bitcoin’le fiyatı tutabiliyorlar. Hacimler bitmiş alım satım dönmüyor doğru düzgün.

Yarım btc ile bile piyasa yapılıyor, vay başımıza gelenler

20.5 üzeri pozitif, oraya ya da hafif altına kadar dönüşler ok
    dow fut 32.5 yapacak mı bakalım. yaparsa biz de ya hemen üstteki düşene (haftalık ortalama da oralarda - 24-25 arası) ya da tercihan daha üstteki düşene kadar gidebiliriz (orası da 30+- civarı olabilir)
    keşke dowa karşı pozitif ayrışsak aslında

4.  Alıntı Originally Posted by Alban Yazıyı Oku

Bitcoin Aylık logaritmik grafik.. Kıymetli bir bölgede gibi..
    sanırım artık diplerdeyiz . buralardan bir süre yatay gidip toplar diye düşünüyorum. ilk hedef 35 bin olur . gerisi de allah kerim.

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Yıllardır VOBDA -BORSALARDA oynarım.Bitcoine ilgim olmadı.Ama bunun sp500 ile oldukça uyumlu olduğunu gördüm.

Bu uyum dahilinde ben de kriptoya yatırım yapmak istedim.

Özellikle bitcoine.Yalnız kazançtan vergi olup olmadığı hakkında net bilgiye ulaşamadım.

-Güvenliğin max. olduğu sistem var mı?..yani şifrenizi kaybetmedikten sonra en güvenilir kurumla çalışırsanız problem çıkar mı?

teşekkürler.
    al-sat yapılacaksa mecbur borsalara gönderilecek . diğer türlü madencilik yaparsınız ,geleni de soğuk cüzdana yollarsınız.en güvenlisi bu. eth madenciliği yapıp ödemeyi btc olarak alabilirsiniz. 2miners havuzu bunu yapıyor tavsiye ederim . ben 2 yıldır kullanıyorum.

6. arkadaşlar, size dolar kazanıp coine çevirebileceğiniz güzel bir site önermek istiyorum. bu sitede kazanmak çok kolay. coin piyasasında düşüş olsa bile bakiyeniz dolar üzerinden olduğu için hiçbir zararınız olmayacak. bu siteden bir çok defa ödeme aldım. şimdilik ayda 70 dolar civarı kazanıyorum. akmasa da damlıyor. siz de üye olup faydalanabilirsiniz

http://cointiply.com/r/E745P

ikincil düşene geldik neredeyse, geçerse 28-30'a doğru zorlamaya devam
    muhtemelen bunu tırtıklayıp geçeceğiz bi ara, şimdi, biraz sonra vs, bence
    yoksa bitecek ama 18'e yakışır bir tepki olmaz yine bana kalırsa
    daha gitmemiz lazım yoksa dibe oturuyoruz şimdiden gibi olacak

eth merge geliyor, yannız mt.gox'tan da bi ton mal geliyor galiba piyasaya
    ikisi de ağustos'ta sanırım. hareketli (pozitif, negatif) birkaç ay olacak gibi

Sayfa 1025/1049 İlkİlk ... 255259259751015102310241025102610271035 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •