Sayfa 195/1049 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. BURST ile yeni gelişme.

Disk geldi. 8tb disk'i plot etmek benim i5 CPU ile 5-6 gün sürüyor. Netbook işlemcisini (atom) direk kabul etmedi qbundle uyumlu değil diye.

Raspberry'ye falan sıra gelmedi zaten qbundle intel'in koskoca atom işlemcisini ezdikten sonra. Bir de i5 ile 1 hafta süren, atom ile hiç başlamayan plotting işlemi raspberry'nin arm işlemcisinin uyumlu olduğunu varsaysak bile bir kaç seneyi bulur.

Yani PC özellikleri önemli. Hatta sağlam GPU varsa işlem daha da hızlanıyor. Plotting işlemi en can sıkıcı kısım şu an için.

2.  Alıntı Originally Posted by ali06 Yazıyı Oku
    https://www.rutheneum.com/register?referral=seref yılmaz
    Bir bakın derim üye olana 50 RTH bedavadan veriyor...
    Hocam bu RTH alım için ne yapmamız gerekiyor. O siteye etheryum mu göndermemiz gerekiyor. Ne kadar mikltarda göndereceğiz peki. Diyelim ki gönderdik bu bize verdikleri RTH borsalarda işlem görecek mi. % kaç garantisi var bu işlerin.

Kusura bakmayın biraz fazla sordum ama yeni giriyoruz bu piyasaya öğrenmeye çalışıyoruz.

3. Tam bende bilmiyorum.. uye olunca 50 rth veriyor. Sayfadan da alabiliyorsun..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Hocam bu RTH alım için ne yapmamız gerekiyor. O siteye etheryum mu göndermemiz gerekiyor. Ne kadar mikltarda göndereceğiz peki. Diyelim ki gönderdik bu bize verdikleri RTH borsalarda işlem görecek mi. % kaç garantisi var bu işlerin.

Kusura bakmayın biraz fazla sordum ama yeni giriyoruz bu piyasaya öğrenmeye çalışıyoruz.
    Hiçbir şeyin % bilmem kaç garantisi olmaz.

binance su an yeni uye alimi yapiyor, ben kayit oldum. acele edin.

6. Binance için referanslı kayıt linkim :

https://www.binance.com/?ref=16261996

7.  Alıntı Originally Posted by ali06 Yazıyı Oku
    Tam bende bilmiyorum.. uye olunca 50 rth veriyor. Sayfadan da alabiliyorsun..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Verilen rth şimdilik borsalarda işlem görmeyecek sanırım öyle degil mi

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Verilen rth şimdilik borsalarda işlem görmeyecek sanırım öyle degil mi

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Belirli bir ivme yakaladığında borsalara girme ihtimali var , genelde borsaya giren coin bir anda hızlı yükseliş kaydedebiliyor

Sayfa 195/1049 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •