Sayfa 202/1049 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,792
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Ağı scam icolarla şişirdikçe şişirdiler, şimdi de kontrol edemiyorlar. Daha iki ay önce 1 gas ile anında transfer yapılırken şimdi değeri 60 yapsanda bir saat transfer gerçekleşmiyor. https://ethgasstation.info/
    Siteye göre blockların %87 si dolu geçiyor. Dahada kötüleşeceğini varsayar isek token transfer işi ether de bitmiş gibi. Arkadaşların bunu göze alarak yavaş transferleri artık kabul etmesi gerek. Tokenim neden gelmedi/gitmedi sersenişleri artarak devam eder.
    Son düzenleme : secbul; 10-01-2018 saat: 07:32.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Ağı scam icolarla şişirdikçe şişirdiler, şimdi de kontrol edemiyorlar. Daha iki ay önce 1 gas ile anında transfer yapılırken şimdi değeri 60 yapsanda bir saat transfer gerçekleşmiyor. https://ethgasstation.info/
    Millet bitcoin'e sallıyordu yok block kapasitesini arttırın bilmemne diye. Hatta onu derken eth'i övüyorlardı bak eth nasıl çalışıyor diye. Btc developerları defalarca açıkladı bütün dünyadan gelen talebi taşıyabilecek bir blok zinciri yok. Mümkün değil.

Talep arttıkça eth de şişecek, sonraki de şişecek, hepsi eninde sonunda fee arttırmak zorunda kalacaklar. Blok kapasitesini arttırmak demek işin sonunda sistem bütün işlemleri takip edecek 3-5 tane süper bilgisayara indirgenecek bunun da visa/mc'den farkı kalmıyor haliyle.

3. Xrp ile görüşü olan varmı. Daha ne kadar duser bu meret. Yada satip cikmakmi mantikli olan %25 gibi zarar var.

4. Bir sabah bir uyanırsın ki 350$ zarar etmişsin
    Seviyorum bu coinleri

5. %25 zarar iyidir bence.Bu ay ripple ile ilgili pek çok olumlu haber akışı bekleniyor aslında.Anlamsız bir düşüş devam ediyor.Benim zamanım var.Bekleyeceğim.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. TRX - XLM - XVG - XRP - ADA - KMD(bu çok az)
    Hepsinden zarardayım (kardan değil direk zarar)
    Bende düştükçe alıyorum düştükçe alıyorum.. bakalım nereye kadar

7. Bugün bütün pariteler düştü. **/ETH , **/BTC pariteleri %15-%30 arası düşüşte.
    **/BNB pariteleri artıda ama BNB'nin kendisi ETH karşısında düşüşte.(BNB/ETH olarak)

ETH dolar bazında yükselmeye devam ediyor. Ama bugün öyle abartı bir hareketi yok.
    BTC ise biraz düşüşte, %7 civarı.

Yani öyle ani ve abartılı bir durum yokken neden ETH ve BTC bazlı diğer paritelerin büyük bir kısmı %30'lara varan düşüş yaşıyor?
    Bugüne özel bir durum mu var?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,792
    Blog Entries
    1

Gece 03.00 hareketli geçti.

Şimdi önümüzdeki zaman ayın 12 si olduğu gece 00.01
    Düşüş tahminim devam ediyor.
    8150 garanti gözle bakyorum ama aşağıda 2530 dolarda önemli. Oraya kadar düşer ise BTC nin geleceğini dünya olarak sorgulayacağız. Sanal Coin V3 ? çıkarmı.. ?

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 202/1049 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •