Sayfa 207/1049 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by berserk15000 Yazıyı Oku
    Binance sitesine giriş yapamıyorum ,sorun yaşayan biri varmı ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    binance üye kaydını durdurmuş

2. https://www.binance.com/register.html
    siteye tıklarsan okursun

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Esasen kripto paradan USD yi kaldırmak lazım çünkü amacı zaten kağıt parayı kaldırmak olan şey nasıl ona karşı fiyatı olur dimi. Neyse felsefi bir düşünce.
    Sayin secbul, bakiyemi usd olarak göremeyince kardamiyim zarardamiyim anlayamiyorum. Alışkanlık işte.
    15 gün oldu coin dünyasına gireli. Genelde alt coinlere yatırım yaptım. Şuanda btc olarak artıdayım usd olarak ise zararda. Overal karişık anlıycaniz

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaşlar merhaba.Alt coinlerden alabilmek için poloneix den hesap açmak istedim.Ancak web kamerayı aktif hale getirmemi istiyor kimlik pasaport bilgilerimi istiyor.Bu durum ne kadar güvenlidir bu bilgileri verince kötü niyetli kullanma durumlar olur mu?Şu an paribu da hesabım var sadece Bitcoin alabiliyorum.Tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum,şimdiden teşekkürler.

5.  Alıntı Originally Posted by bora07 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba.Alt coinlerden alabilmek için poloneix den hesap açmak istedim.Ancak web kamerayı aktif hale getirmemi istiyor kimlik pasaport bilgilerimi istiyor.Bu durum ne kadar güvenlidir bu bilgileri verince kötü niyetli kullanma durumlar olur mu?Şu an paribu da hesabım var sadece Bitcoin alabiliyorum.Tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum,şimdiden teşekkürler.
    Çare kucoin arkadaşlar: https://www.kucoin.com/#/?r=1shwc
    Kayıt için sadece SMS kodu yerine geçen Google Autenticator uygulaması kuruyorsunuz telefona. Kullanımı kolay, yeni arkadaşlar için çok uygun.

Alıntı Originally Posted by mrhzr Yazıyı Oku
    Çare kucoin arkadaşlar: https://www.kucoin.com/#/?r=1shwc
    Kayıt için sadece SMS kodu yerine geçen Google Autenticator uygulaması kuruyorsunuz telefona. Kullanımı kolay, yeni arkadaşlar için çok uygun.
    Aynı sistemde ve Türkçe olan bir site var mı?

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Aynı sistemde ve Türkçe olan bir site var mı?
    Yok malesef.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Sayin secbul, bakiyemi usd olarak göremeyince kardamiyim zarardamiyim anlayamiyorum. Alışkanlık işte.
    15 gün oldu coin dünyasına gireli. Genelde alt coinlere yatırım yaptım. Şuanda btc olarak artıdayım usd olarak ise zararda. Overal karişık anlıycaniz

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şu kadar BTC em vardı şu kadar çıkarttım demek bana göre daha mantıklı tabi yinede BTC den çıkarken USD bakıyoruz hep beraber.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 207/1049 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •