Sayfa 212/1049 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312712 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by yenler83 Yazıyı Oku
    Bu coinleri fiyaylari nasil şekilleniyor. Ornegin işlem hacmi düşük piyasa degeri yerlerde olan coinin fiyati 10$-100$arasi degisiyor.
    imkb deki işlerin aynısı organize işler yani...adam arkaya koyu bir perde şeklini şemalini öptüğümünün amerikalısı bilmem rusu 4 5 kişi bir team kuruyor..çek bi video işte ledger desteği fişman pc açık kaldıkça coin gelçek falanı..gel vatandaş gel..

2. türkiye olarak çinle amerikanın tam ortasında kalıyoruz ya..atıyoz parayı paribuya..sonra çevir btc ye ordan bilmem ne piyasasına aldık bi coin ve token daldık hayallere..ulan uykumuz da geldi yattık yatağa o hayallerle gece yarısını geçince çinlisi bir yandan amerikalısı bir yandan 38 dolara çıkmış tokenimizi basenimize sokuvermiş..sabah bi kalkıyoz o tokeni toka yapmışlar 22 dolar....ahahhahahahaha sonra bi dolu analiz....

3.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    türkiye olarak çinle amerikanın tam ortasında kalıyoruz ya..atıyoz parayı paribuya..sonra çevir btc ye ordan bilmem ne piyasasına aldık bi coin ve token daldık hayallere..ulan uykumuz da geldi yattık yatağa o hayallerle gece yarısını geçince çinlisi bir yandan amerikalısı bir yandan 38 dolara çıkmış tokenimizi basenimize sokuvermiş..sabah bi kalkıyoz o tokeni toka yapmışlar 22 dolar....ahahhahahahaha sonra bi dolu analiz....
    Hocam akşam akşam kim sinirlendirdi sizi bu kadar? Girmediniz madem bu sinir neden? Ne yapalım, paraları İMKB'ye mi yatıralım? Ben kendi adıma anaparamı bir miktar karla birlikte çektim, yalnızca kalan karla devam ediyorum. Kimseye de kaybettiğinde üzüleceği miktarla bu işlere girmesini önermem. Ha kazandırıyor mu, hem de nasıl! İnsan 10 yılda yaptığı yatırımdan kazanamadığım parayı 3 ayda kazanınca çok da umursamıyor. Tercih meselesi!

4.  Alıntı Originally Posted by iyinesil Yazıyı Oku
    bu kripto paraları en kolay nasıl ve nereden alacağız?
    https://www.binance.com/?ref=13002538 üye alımları kapanmadan binance üye olmak için link

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5. misal az önce gvt 29 dolardan 66 dolara çıktı bir anda..ahahahhahahahaahahahah şimdi 30 dolar

6.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    türkiye olarak çinle amerikanın tam ortasında kalıyoruz ya..atıyoz parayı paribuya..sonra çevir btc ye ordan bilmem ne piyasasına aldık bi coin ve token daldık hayallere..ulan uykumuz da geldi yattık yatağa o hayallerle gece yarısını geçince çinlisi bir yandan amerikalısı bir yandan 38 dolara çıkmış tokenimizi basenimize sokuvermiş..sabah bi kalkıyoz o tokeni toka yapmışlar 22 dolar....ahahhahahahaha sonra bi dolu analiz....
    ...tanesini 15.000USD'dan satışa sunduğum 6adet bitcoin'im. zaman sayacımda 1 saniye bile sürmeden satildi, adeta yutuldu. pofff.!.. her bünyenin ve bütçenin ustlenemeyecegi riskler taşıdığı muhakkak.

7.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Hocam akşam akşam kim sinirlendirdi sizi bu kadar? Girmediniz madem bu sinir neden? Ne yapalım, paraları İMKB'ye mi yatıralım? Ben kendi adıma anaparamı bir miktar karla birlikte çektim, yalnızca kalan karla devam ediyorum. Kimseye de kaybettiğinde üzüleceği miktarla bu işlere girmesini önermem. Ha kazandırıyor mu, hem de nasıl! İnsan 10 yılda yaptığı yatırımdan kazanamadığım parayı 3 ayda kazanınca çok da umursamıyor. Tercih meselesi!
    enfakturs hocam komoda hazirana kadar 300 dolar olmazsa size kızmam gelirsiniz bursaya size bi iskender söylerim...)))

8.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    enfakturs hocam komoda hazirana kadar 300 dolar olmazsa size kızmam gelirsiniz bursaya size bi iskender söylerim...)))
    Neyse ki evi, arabayı satıp girmedim bu işe, atlar arabama gelirim hocam.

Sayfa 212/1049 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •