Sayfa 245/1049 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Bitcoin ve ethereum cüzdanı almak isteyen varsa şu anda hepsiburada sitesinde avrupa fiyatına denk satılıyor. https://digitalbitbox.com/
    baktım hepsiburada ya ama bulamadım link verebilirmisiniz???

2. Bilen arkadaşlara bişey sorcam.
    Bazı coinler anlık olarak birden bire fiyatının bir kaç katına çıkıyor veya düşüyor. Bunu yorumlayabilecek varmı. Mesala coinin fiyatı füz olsun diye 100 satoshi olsun bir anda 500 satoshiye çıksa yada 20 satoshiye düşse bizde Diyelimki 25 satoshiden alış emri veya 400 satoshiden satış emri vermiş olsak işlemimiz gerçekleşmiş olur mu?
    Eğer olursa bu kadar sert iniş veya çıkışın mantığını da açıklar mısınız? Aklıma tombul parmak krizi olmuştu Amerikada daha önce, öyle bişey mi acaba buna sebep yoksa tamamen spekülatif hareketlermi?
    Bugün Binancede Wings diye bi coini al sat yapmak için takip ederken oldu şaşırdım. Fiyatı 9.000 satoshideyken bi anda işlemler hızlandı 11.200satoshiye çıktı ve 5 dakka sonra 1.500satoshiye düştü ama anlık olarak sonra aniden tekrar 10.000satoshiye çıktı ve oralarda devam etti. Yaklaşık olarak önce %25 çıktı arkasından aniden 8de bir fiyatına düştü ve aniden tekrar ilk fiyatına tekrar çıktı. Kafam allak bullak oldu. Bunun mantığını bilen arkadaşlar açıklarsa çok memnun olurum.
    Birde şunu sorayım Binanceden herhangi bir coinin gün içindeki alım satım emirlerini daha sonradan görme olanağımız var mı, varsa ordan verilen emirlere bakmak isterim.

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mavipenguen Yazıyı Oku
    baktım hepsiburada ya ama bulamadım link verebilirmisiniz???
    http://www.hepsiburada.com/digital-b...oduct&q=bitbox

4.  Alıntı Originally Posted by possedion Yazıyı Oku
    Bilen arkadaşlara bişey sorcam.
    Bazı coinler anlık olarak birden bire fiyatının bir kaç katına çıkıyor veya düşüyor. Bunu yorumlayabilecek varmı. Mesala coinin fiyatı füz olsun diye 100 satoshi olsun bir anda 500 satoshiye çıksa yada 20 satoshiye düşse bizde Diyelimki 25 satoshiden alış emri veya 400 satoshiden satış emri vermiş olsak işlemimiz gerçekleşmiş olur mu?
    Eğer olursa bu kadar sert iniş veya çıkışın mantığını da açıklar mısınız? Aklıma tombul parmak krizi olmuştu Amerikada daha önce, öyle bişey mi acaba buna sebep yoksa tamamen spekülatif hareketlermi?
    Bugün Binancede Wings diye bi coini al sat yapmak için takip ederken oldu şaşırdım. Fiyatı 9.000 satoshideyken bi anda işlemler hızlandı 11.200satoshiye çıktı ve 5 dakka sonra 1.500satoshiye düştü ama anlık olarak sonra aniden tekrar 10.000satoshiye çıktı ve oralarda devam etti. Yaklaşık olarak önce %25 çıktı arkasından aniden 8de bir fiyatına düştü ve aniden tekrar ilk fiyatına tekrar çıktı. Kafam allak bullak oldu. Bunun mantığını bilen arkadaşlar açıklarsa çok memnun olurum.
    Birde şunu sorayım Binanceden herhangi bir coinin gün içindeki alım satım emirlerini daha sonradan görme olanağımız var mı, varsa ordan verilen emirlere bakmak isterim.

Hocam piyasada çokça pump grubu tabir edilen gruplardan var. 200 bin insan bir telegram grubunda, admin ne derse onu alıyor. Tabi genellikle admin aldıktan sonra duyuru yapılıyor. Bu şekilde kar yapayım derken terste kalan çok insan oluyor. Fiyat oynaklıkları genellikle bu durumlardan kaynaklanıyor. Birkaç ay önce Bittrex bu tarz kullanıcıların hesaplarını bloke etti, iyi de yaptı. Wings, bugüne kadar incelemediğim bir coin, o nedenle hakkında bir görüşe sahip değilim maalesef.

5.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Hocam piyasada çokça pump grubu tabir edilen gruplardan var. 200 bin insan bir telegram grubunda, admin ne derse onu alıyor. Tabi genellikle admin aldıktan sonra duyuru yapılıyor. Bu şekilde kar yapayım derken terste kalan çok insan oluyor. Fiyat oynaklıkları genellikle bu durumlardan kaynaklanıyor. Birkaç ay önce Bittrex bu tarz kullanıcıların hesaplarını bloke etti, iyi de yaptı. Wings, bugüne kadar incelemediğim bir coin, o nedenle hakkında bir görüşe sahip değilim maalesef.
    Anladım hocam teşekkürler. Anlaşılan o ki bu piyasada da oldukça dalavere varmış.
    Sanırım en doprusu sağlam ve gelecek vaad eden coinlere yatırım yapmak hatta al sat yaparken bile onlarla al sat yapmak en doğrusu...

6. teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by Discover Yazıyı Oku
    ;))

Lambo yerine Range hedefi var simdilik.
    ;))
    Dun az kalsin toyota corolla idi hedef
    )

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    biraz gecikmeli girdik bu işlere A3'e razıyız.

8. Arkadaşlar bu coin gün başlangıç saati kaç ( 24 saat işlem oluyor ama kaçta yeni gün başlıyor )

Sayfa 245/1049 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •