Sayfa 272/1049 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by possedion Yazıyı Oku
    Coinleri, tokenler'i anladıkta bu devirde kim kime bedavadan 20 dolar verir ki. Hemde üye olan herkese, bu işde bi bit yeniği var sanki.

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sistem tanitim ve musteri kazanma icin isliyor , ben uye oldum ve aninda verdiler

https://rewards.dlbx.io/?ref=wBzBiNrQ

bu linkten uye olanlara ve refeans olanlara 500 dolarlik 500 coin veriyorlar, bunu ozellikle kacirmayin.

Dolar patlar, Turkiye batar diyenlere inat sonuna dek Turk varliklarina yatirim, sonsuza dek Turkiye Cumhuriyeti...

2.  Alıntı Originally Posted by Yatirimciali Yazıyı Oku
    sistem tanitim ve musteri kazanma icin isliyor , ben uye oldum ve aninda verdiler

https://rewards.dlbx.io/?ref=wBzBiNrQ

bu linkten uye olanlara ve refeans olanlara 500 dolarlik 500 coin veriyorlar, bunu ozellikle kacirmayin.
    Peki verdikleri 20 dolar veya 500 doları nasıl çekebiliyorsun? Dolar karşılığı kendi coinini mi veriyor? Bu dediğiniz coinleri Binance veya Kucoine aktarabiliyor muyuz, orda işlem görüyorlar mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by possedion Yazıyı Oku
    Peki verdikleri 20 dolar veya 500 doları nasıl çekebiliyorsun? Dolar karşılığı kendi coinini mi veriyor? Bu dediğiniz coinleri Binance veya Kucoine aktarabiliyor muyuz, orda işlem görüyorlar mı?

Genelde aktarma yaptırmazlar..Para ile extra token de alınca onunla birlikte çıkartabilirsiniz.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Genelde aktarma yaptırmazlar..Para ile extra token de alınca onunla birlikte çıkartabilirsiniz.
    Anladım teşekkür ederim. Yani bize yarayacak bişey değil öyleyse.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,965
    Ülkemizin önde gelen bankalarından olan Akbank, elektronik para ve ödeme hizmetleri şirketi kuracağını duyurdu. Bugün banka tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’una (KAP) yapılan açıklamaya göre Akbank, AkÖde adındaki şirket ile ödeme hizmetlerine odaklanacak.

12 milyon TL sermaye
    Akbank’ın yüzde 100 oranında sahibi olacağı AkÖde, banka tarafından paylaşılan bilgilere göre 12 milyon TL sermaye ile kurulacak. Akbank tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’una yapılan açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz:

Bankamız Yönetim Kurulu tarafından, Bankamızın %100 oranında sahibi olacağı AkÖde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. ünvanı ile İstanbul’da faaliyet göstermek üzere 12.000.000.- TL. sermaye ile anonim şirket statüsünde yeni bir şirket kurulması, şirket kuruluşuna ilişkin gerekli başvuruların yapılması, yasal izinlerin alınması ve diğer tüm işlemlerin yerine getirilmesi için Genel Müdürlüğe yetki verilmiştir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/654672

Bu iş nereye gidecek yahu

6. EROL KAPTAN DER Kİ; Kriptopara Piyasasındaki Sanal Para Birimi Sayısı 1,500’e Ulaştı.
    Bitcoin % 33.5’ine sahip imiş.

Diğer en büyükler

Ethereum - Ripple - Bitcoin Cash- Cardano

7. Valla bi sürü coin token vs çıkıyor piyasaya ne idüğü belirsiz...1350 civarı idi Aralık sonu şimdi demek 1500 oldu ha pehhhh
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,965

Sayfa 272/1049 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız