Sayfa 276/1049 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    adem abiiii seviyorum seni adem abiiiiii..)))
    Teşekkürederim cengiz abi sevenin inşaallah çok olur, da sen bu aleme nasıl düştün abi.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

2.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Teşekkürederim cengiz abi sevenin inşaallah çok olur, da sen bu aleme nasıl düştün abi.
    sağol varol adem abi...bilmiyom ki abiii...nasıl düştüm...olsun be abiii tecrübe tecrübedir...)))

3. pilavdan dönenin kaşşığı kırılsın amk..el yükseltiyorum..tüm markaları GAS ve NEO ya basıyorum..bire 6 ..ahahahhahahhahaha

4. fatihin torunuyum ben..ya ben kriptoları alacağım ya kriptolar beni....ahahahahahahahahahah

5. elektrik sektöründe meşhur çinli bi liyuvardı karaköy de geçenlerde ona denk geldim..oğlum batıyoz ne yapalım didim..o da didiki çin komonist partisi komple NEO ve GAS a basıyorlar parayı didi..bende didim...ki bende komonistim amk...ahahahhahahahaah

6. Tekniğini çok sevdiğim bir coin için sabahtan verdiğim tüm emirler gelmiş Fakat terazinin diğer ucunu Eth yaslamışız alttan band'tan süpürmeme rağmen kazanç ufak bir farkla zarar da ( bu arada ciddi kademe yukarı fırlamış hali bu )
    Böyle aşk olmaz Karlı trade Ana parayı koruyor , Pump gruplarına mı katılalım hehehehe , walla sıkıldım al sattan Parayı nakde çekeyim diyorum ETH üçgen formasyonu var göndersem bile burada ki hesaba zar atmaya devam
    Kıbrısta bassaydık daha iyi 1 / 36 veriyor ödemem de yok cash

7.  Alıntı Originally Posted by mixolydiantr Yazıyı Oku
    Tekniğini çok sevdiğim bir coin için sabahtan verdiğim tüm emirler gelmiş Fakat terazinin diğer ucunu Eth yaslamışız alttan band'tan süpürmeme rağmen kazanç ufak bir farkla zarar da ( bu arada ciddi kademe yukarı fırlamış hali bu )
    Böyle aşk olmaz Karlı trade Ana parayı koruyor , Pump gruplarına mı katılalım hehehehe , walla sıkıldım al sattan Parayı nakde çekeyim diyorum ETH üçgen formasyonu var göndersem bile burada ki hesaba zar atmaya devam
    Kıbrısta bassaydık daha iyi 1 / 36 veriyor ödemem de yok cash
    ben NEO ve GAS a bastım..el yükselttim 1 e 10...ya herru ya merru...gidip yatayım belki zabanan gas ve neo çıkar...ahahahhahahahahahahahahahahahahh

8. Kulaklarınız çekerken uzatırız demüşler ,

Hehhe soruyorlar haci varlığın teminatı varmı diye ( USDT ) , cevap basit o anlık için var muahhaha

https://www.bloomberg.com/news/artic...oenaed-by-cftc

Sayfa 276/1049 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •