Sayfa 282/1049 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. 1500 tane masa var..masalarda ekip sayısı olarak 10 kişi desek 15 bin tane uyanık....ve masa masa gezerek konsomasyon yapan bizler ..sayımızı tahmin edemiyorum..çokda önemli değil..kendimden biliyorum..o masadan şu masaya gezerek götümüzü avuçlatıyoruz pek bilgili proje sahibi patronlara...ahahahhahaahahah

2.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    NOT: Sn. Krokodil, ben de yavaş yavaş sizin kıvama gelmeye başladım. "Dump kremi" olarak marka öneriniz var mıdır
    arap sabunu ve dalin şampuan karışımı..ben denedim acı yok..zinhar....ahahahhahahahaha[/QUOTE]

Herkes kıvama gelmeye başlamış bu başlıkta anlaşılan, aslında toplanıp bir "kriptozedeler" grubu mu kursak?
    Grupça yemek yer, acı kripto hatıraları anlatırız

3.  Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    Seneye hatırlatırım bu sözünüzü, buralarda olursak hala
    lamden tau masası misal pek kalabalık değil..şu an...ben geleyim ama size acıyorum...ahahahahahhahaha

4.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    lamden tau masası misal pek kalabalık değil..şu an...ben geleyim ama size acıyorum...ahahahahahhahaha
    yani yanlış anlamayın benden size bi zarar gelmez..patronlardan korkuyorum ben gelirsem o kızgınlıkla sizide fena avuçlarlar..ahahhahahaha

5. Hayırlısı olsun Sn.Krokodil... Bşımızın üstünde yeriniz var. Öyle de böyle de ben o masada bir yıl oturacağım.

6.  Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    Seneye hatırlatırım bu sözünüzü, buralarda olursak hala
    balkanlardan imanım kadar eminim demiş ya paşanın teki..sonum ona benzemesin ama 1 sene sonra lamden tau kazandırsın..aha el yükseltiyorum..kıçımın fotografını yayınlayacam....o derece yani..ahahahahhahaahahah

7.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    yani yanlış anlamayın benden size bi zarar gelmez..patronlardan korkuyorum ben gelirsem o kızgınlıkla sizide fena avuçlarlar..ahahhahahaha

8. forumları geziyorum..web sitelerini okuyorum..ne kadar sözlük site varsa üye oldum amk..sanırsın ürettikleri ve dahi hayata geçirecekleri projeler tüm güneş sistemindeki sorunlara çözüm olacak..amk..be amk projeleri hadi bitcoin koya koya çok aşırı yükseldi..size ne oluyor..1500 ü birden düşüyor....sonra küfredince krokodil ağzı bozuk..projelerin patronların hiç suçu yok amk..bi sitttrin gidin..ahahahahahahahahah

Sayfa 282/1049 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •