Sayfa 288/1049 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Armut gibi aşağı atarlar , olucak olan bu . Sabit değere sahip bir coin olmadıkça bu piyasa da durmak mantıksız ( 1Adet X Coin = 1 USD ) TETHER çıktı bu mantıkta , güzel de oldu fakat oda amacından sapmış ( bitcoin manüpilasyon soruşturma , etc.... )
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    BTC sini satan ETH alıyor bence daha kötü bir sarmal başlıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Yakında krokodil olarak bende bi token çıkaracam..hemde en az 7 dil destekli..5 saniye işlem hızında ....amacı bütün öpülmüş avuçlanmış token mağdurlarıni merkezsiz blok zinciri içinde bir araya getirmek...cüzdanınız açik olduğu sürece benden ekstra peni....pardon token alacaksiniz...ismi şu:: SGDOT...açılımı sevilmiş götun davası olmaz tokeni...ahahahahhahah
    Kodlamayı ben yapabilirim sanırım web sitesi filan yapabilecek olan olur ise neden olmasın..

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3. Krokocoin binance da işlem görmeye başlamış bu senin eserin mi krokodil hocam yoksa . procenin amacı da dunyada ne kadar sevilmiş got varsa onların davasına bakacakmış.sevilmiş gotleri koruyup kollayıp koklayacaklarmış bulok çeyn şeysiyle. hemide kuşdili ve beden dili dahil 20 dili destekliyormuş.vay arkadaş proceye bak ya helal olsun yapana .

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kemik sesi gelmiyen kalmadı , fakat daha çok nefes alan var .... O zaman sabaha kadar Dance

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by mixolydiantr Yazıyı Oku
    Kemik sesi gelmiyen kalmadı , fakat daha çok nefes alan var .... O zaman sabaha kadar Dance
    Dance..

Psikolojik YAS süreci

6. Çokda küçük krokodilimin umrunda aleme bol gelen bana dar gelir....ahahhahaha

Bu arada secbul hocam yardım talebiniz icin çok sevindim..en kısa sürede SGDOT TOKENIMI çıkartalim hava müsait iken...ahahahahahhahah

7. yahu bence çok büyük tepki veriyorsunuz. Yapacak birşey yok sessiz olup kenarda beklemek en iyisi bence bu düşüşün 8000 de duracağa benzemiyor. Evet çok büyük zararda olabiliriz ama sayın Secbul'un dediği gibi daha kötü günlere hazırlıklı olmak lazım sinir harbini kazanan çok büyük kazanacaktır. Bana öyle geliyor ki 4000 USD ye kadar bu BTC düşeceğe benziyor. Hayırlısı olur inşallah. İyi akşamlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Çokda küçük krokodilimin umrunda aleme bol gelen bana dar gelir....ahahhahaha

Bu arada secbul hocam yardım talebiniz icin çok sevindim..en kısa sürede SGDOT TOKENIMI çıkartalim hava müsait iken...ahahahahahhahah
    Siz çok site gezdiniz..neler lazım daha çok biliyorsunuz...Tutalım bir Web site designerı..Falan filan...Kodlamayı da yaparız.. Internette var her şeyi..Tanesi kaç cent olsun mesela 5 cent ? Isim ok ama proje ne olsun falan filan hep sizde hahaha..

Psikolojik YAS süreci

Sayfa 288/1049 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •