Sayfa 295/1049 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by Yatirimciali Yazıyı Oku
    sultanim iyiki varsin, muhabbetine doyum olmuyor.
    mahlasinda muhtesem!
    Sultan 1. Krokodil.

biraz sultan 1. kilicarslan' a benziyor sanki.
    sağol varol nurol yatırımcı ali kardeşim..

yalnız fazla gaz verme...ahahahahhaahahahha

Alıntı Originally Posted by possedion Yazıyı Oku
    Helal olsun gerçekten. BTC ile tanışalı 1 ay oldu ama gerçekten psikolojimi fena bozdu. Bu nedir ya. Ben Btc almadan önce her yıl bilmem kaç kat artmış, tam ben giriyorum şelale terse akmaya başlıyor. Ben böyle işin varya ta....
    Btc fiyatı aldığım fiyatın yarısından bile daha azına düştüğünemi yanayım, aldığım coinlerin yarı fiyata düştüğüne mi yanayım. Bu ne saçma bişey ya. Bi tek ben oynasam bu işi anlıycam aslında ama tüm dünya oynuyor ve günlerdir deli gibi düşmeye devam ediyor. İşe bakya 20.000 Dolara çıkan şey şuan 8.000 Dolar.
    Ne Bist ne de bu Kripto dünyasında mantık asla işlemiyor. Kimin kazandığını çok merak ediyorum doğrusu...
    Umarım her şey yalan değildir. Tekrar eskisi gibi çıkış başlar.
    Birisi şu şelale düşüşünün sebebini veya sebeplerini açıklasa çok memnun olurum...

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu oyunun adina "Papaz kacti" denir. O papaz en sonunda birinin elinde kalir. Genelde bunlar ya bilgisizlerdir, ya kumarbazlardir, ya da emek vermeden para kazanacagini dusunenlerdir. Sonuc degismez.

3 senede 200 kat artmis bir emtiada da papaz sende kalmis gorunen. Oyunun aciklamasi bu.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bu oyunun adina "Papaz kacti" denir. O papaz en sonunda birinin elinde kalir. Genelde bunlar ya bilgisizlerdir, ya kumarbazlardir, ya da emek vermeden para kazanacagini dusunenlerdir. Sonuc degismez.

3 senede 200 kat artmis bir emtiada da papaz sende kalmis gorunen. Oyunun aciklamasi bu.
    su anda bizim papaz kacti dedigimiz oyun bir sure sonra bambaska bir hal alabilir.
    Su anda yasanan dususun benzeri hatta daha derinleri daha once defalarca yasanmis.
    Bu dongu boyle devam edecek.
    her zirveden sonra yeni dipler , yasanan diplerden sonra ise yeni zirveler yasanmis.
    etheryum sadece bir sene once 10 dolarmis, yuz olmus hatta 1350 olmus bir senede.
    ripple gecen yil 20 sentten dolarlari gormus yine paldir kuldur 20 sente inmis bir ay once 20 sentlik ripple 3 dolarlari gordu. simdi 1 dolarin altinda.

biz borsada yasadi klarimizin aynisini burda goruyoruz.
    diplerde yakalarsan al zirvede yakalarsan sat. baska yolu yok
    su anda cok karamsar goruntu veren BITCOIN amerikada cok ciddi bir sekilde konusulan bu subatta Amazon un alisverislerde bitcoin kullandimasinin anons edilecegi konusu cok onemli.
    eger bu gerceklesirse kapkara bitcoin tablosu pembe bir renge burunecek muhtemelen.
    yine muhtemelen yasadigim donem sn secbul un dedigi gibi baska bir evrilme yasayacak, ve su andaki token koin bitcoin pirekoin lerin icinde herkesin kabul edecgi bir digital para ortaya cikacak, mesele onu baslangic asamasinda yakalamak.

Dolar patlar, Turkiye batar diyenlere inat sonuna dek Turk varliklarina yatirim, sonsuza dek Turkiye Cumhuriyeti...

Amazonun VP'si boyle bir talep yok dedi. Trademarkini korumak icin aldigi domainlerden bu spekulasyonu yapiyorsunuz. Ayrica nerde bunun talebi olacakmis, Amerikada Ingiltere'de coinbase'e para yolladigin zaman banka hesabini kapatiyor (butun uyusturucu muptelalari, sahtekarlar, para aklayanlar, pedofiller dolu diye). Stripe talep yok diye kapadi bitcoini.

Benim teknoloji konusunda uzman parali tanidiklarim gidecegini bilmelerine ragmen 50 dolarken bulasmadi mt. gox'tan sonar. Devletlerin takip listelerine girmemek icin.

Onu bunu bosver, sen once affiliate linklerini kaldir forumdan. Forum kurallarina aykiri bu.

5.  Alıntı Originally Posted by Yatirimciali Yazıyı Oku
    su anda bizim papaz kacti dedigimiz oyun bir sure sonra bambaska bir hal alabilir.
    Su anda yasanan dususun benzeri hatta daha derinleri daha once defalarca yasanmis.
    Bu dongu boyle devam edecek.
    her zirveden sonra yeni dipler , yasanan diplerden sonra ise yeni zirveler yasanmis.
    etheryum sadece bir sene once 10 dolarmis, yuz olmus hatta 1350 olmus bir senede.
    ripple gecen yil 20 sentten dolarlari gormus yine paldir kuldur 20 sente inmis bir ay once 20 sentlik ripple 3 dolarlari gordu. simdi 1 dolarin altinda.

biz borsada yasadi klarimizin aynisini burda goruyoruz.
    diplerde yakalarsan al zirvede yakalarsan sat. baska yolu yok
    su anda cok karamsar goruntu veren BITCOIN amerikada cok ciddi bir sekilde konusulan bu subatta Amazon un alisverislerde bitcoin kullandimasinin anons edilecegi konusu cok onemli.
    eger bu gerceklesirse kapkara bitcoin tablosu pembe bir renge burunecek muhtemelen.
    yine muhtemelen yasadigim donem sn secbul un dedigi gibi baska bir evrilme yasayacak, ve su andaki token koin bitcoin pirekoin lerin icinde herkesin kabul edecgi bir digital para ortaya cikacak, mesele onu baslangic asamasinda yakalamak.
    Ağzınızdan bal damlıyor Ali kardeşim. Şahsen bende öyle düşünüyor ve umut ediyorum.
    Aklımda bir soru var, eğerki Btc bu kadar düştüyse mantık olarak Btc den çıkışlar olmalı, diğer coinlerin düşüşü ise Btc düştüğü için diye biliyorum.
    Btc nin fiyatı 20.000 dolar olduğu zamanki ve şuan yani 9.000 dolar olduğu zamanlardaki işlem hacmini mukayese edebilir miyiz?
    Ancak hem Btc hemde Btc+tüm coinlerle birlikte bakılsa toplam piyasa değeri ne şekilde değişmiş?
    Eğer sadece Btc düşmüşse demekki Btc ye olan talep azalmış, ancak Btc+tüm coinler de düşmüşse o zaman kripto sektörünün tamamında bir satış baskısı var diye düşünüyorum. Ancak diğer coinlerin piyasa değerinde artış varsa o zaman sektörden çokda umutsuz olmaya gerek yok diye düşünüyorum, mantık doğru mu acaba?

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Onu bunu bilmem ama bu kadar volatil bir sanal para birimini Amazon'un kullanacağına pek ihtimal vermiyorum. Ürünü sattığı andan itibaren zarara girebilir ve satışları ve karı iyi giderken böyle bir şeye teşebbüs ederlerse kendi sonlarını hazırlayabilirler

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ha, bizim John McAfee 2020'ye kadar 1 milyon dolar olacak dedi diyorsaniz... onu bilemem ama.

Adamin Belize'den villasindaki meth labinda komsusunu oldurdukten sonra ormanlardan 1,000 km Guatelama'ya kacisinin hikayesini de bir okuyun derim Belki ipucu verir akil durumu hakkinda

Ayrica bunu borsa ile karsilastirmak dogru degil. Dogru duzgun hangi hisseye yatirim yapildi da para kaybedildi? Onu da yatirim yapmak yerine kumara dokmussunuzdur, gunde %20 giden gozalti kagitlari seklinde seciyorsunuzdur, ondan bir turlu tutmuyor.

8. Bırak Amazon'u biz kendi dükkanımız da bile btc ile ürün satmayız , satamayız .1 btc ye ve aynı zamanda 9000 dolara sattığın ürün yine kasanda 1 btc olarak durur ama satıştan 10 saniye içinde 2000 dolara düşebilir.biz bunu bu aklımızla düşünebiliyorsak Jeff bezos bizden daha fazla hesabını yapmıştır .

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 295/1049 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •