Sayfa 309/1049 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    kimseden ses seda yok...neden...hayat bu doğduysak ölmekte varrrr.her şeyin bir sırasıııııı..anladımki coinler ayrılıklar dünyası....orhan bababaababbbbbaaaaa...ahahhahahahah
    KY nin alayı terste ses edecek halleri kalmadı,bu terstekiler panikle satsada yukarı gitsek.

2.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    KY nin alayı terste ses edecek halleri kalmadı,bu terstekiler panikle satsada yukarı gitsek.
    şu ana kadar geze geze yoruldum..yoruldum ama satmadım..ondan ona geçerek şu ana kadar kuyruğumu korudum..yani vücut bütünlüğüm tam ama ruhsal çöküntü içindeyim...ahahhahahahaahha ama satmam....satmammmmm...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

3.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    şu ana kadar geze geze yoruldum..yoruldum ama satmadım..ondan ona geçerek şu ana kadar kuyruğumu korudum..yani vücut bütünlüğüm tam ama ruhsal çöküntü içindeyim...ahahhahahahaahha ama satmam....satmammmmm...
    Krokodil ağam 1800 dolarda korkunç sağlam destek varmış 1800 doları kıramaz diyorlar bu bulokçeyn şeysinde meretsinde

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. En baba bulokçeyn procelerinden biri olan Lamden Tau'dan yok fiyatına birkaç bin adet alındı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    En baba bulokçeyn procelerinden biri olan Lamden Tau'dan yok fiyatına birkaç bin adet alındı.
    https://bitscreener.com/coins/lamden...chart_unit=usd
    ERC20 token görünüyor sitede..

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
    cennete giden en kestirme yol trenddir......onun tersinde hareket etmeyin.....1000 dolar yatırırsanız en büyük kaybınız 1000 dolar olur.
    ama eğer sabırlı olursanız uzun vadede 10.000 bin hatta 50.000 dolar kar edersiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    En baba bulokçeyn procelerinden biri olan Lamden Tau'dan yok fiyatına birkaç bin adet alındı.
    Nüfuzunu kullan binance ye getir alayim...ahahahhahahah sevgiler saygilar enfarktüs hocam...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

8.  Alıntı Originally Posted by themaskofzoro Yazıyı Oku
    Krokodil ağam 1800 dolarda korkunç sağlam destek varmış 1800 doları kıramaz diyorlar bu bulokçeyn şeysinde meretsinde

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aleme bol gelen bana dar gelir..yaş 57 dişim kesmiyor..gözüm.görmuyor..kuşum.kanat çırpmıyor tek eğlencem imkb ve bulokçeyn....ahahahahhahahah

Sayfa 309/1049 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •