Sayfa 310/1049 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    kuşum.kanat çırpmıyor

hahahaha

2. bir gün cennet 10 gün cehennem 10 gün cennet 1 gün cehennem ..ulan bu bulokçeyn çok çeyntanca...ahahhahahahahah
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Şimdilik öyle, yakında kendi zincirine taşınıp tauları swap yapacaklar. Valla bir bundan bir de Playkey'den umutluyum ama yalan çıkarsa yandık. Bir de çöp coin arayan varsa Gravio(Gio) ve EXRNChain'i araştırsın. Özellikle Exrn'den 100 dolara milyon adet almak mümkün ve ekip de çalışıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Nüfuzunu kullan binance ye getir alayim...ahahahhahahah sevgiler saygilar enfarktüs hocam...
    Oraya gelse zaten kimsenin alamayacağı bir fiyatta olur, gerçi ben telegram grubunda proje sorumlusuna psikolojik telkinlerde bulunmaya başladım ama dirençli çıktı ********. Bu isviçreliler böyle işte, adamlarda para var huzur var. Bizim telkinlerimiz kedi miyavlaması gibi geliyordur. Saygılar bizden.

5. Ohhh misss tencerinin dibi sıyrıldı , üstüne haberde pompalandı , inatçı boğalar piyasaya dönene kadar piyasayı yukarı çekmeye devam ...marketcap dikkat yukarı aldıkça alıcaklar sonra düzeltme gelir, konsildasyon devam
     Alıntı Originally Posted by mixolydiantr Yazıyı Oku
    Bir haber pompalayıp ; panik satışlarla 560 USD ( ETH ) gösterip malı dibinden kazımadan bu piyasa raya girmez
    Coin , token herşey yalan ( maliyet 0 elin oğluna ) , piyasadan çıkışta elin oğlu mecbur ETH yada Bitcoin yapıp kaçıyor O sırada oluşan kaçış barlarına dikkat , dün eth olan gibi ana trend aşağı kanalın alt bandına dokunup oralarda takılacağını da artık pek düşünmüyorum ;

6. Heheee , kısa bir süreliğine ekran yasağı , imkanlar dahilinde belarus arkasından ufak bir avrupa turu sizlere iyi gelicektir
     Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Aleme bol gelen bana dar gelir..yaş 57 dişim kesmiyor..gözüm.görmuyor..kuşum.kanat çırpmıyor tek eğlencem imkb ve bulokçeyn....ahahahahhahahah

7.  Alıntı Originally Posted by mixolydiantr Yazıyı Oku
    Heheee , kısa bir süreliğine ekran yasağı , imkanlar dahilinde belarus arkasından ufak bir avrupa turu sizlere iyi gelicektir
    japon..çek ve beyaz rus hanımları gençken çok ilgimi çekerdi..ahhhh ahhhh ahhhhhhh ahhhhhhh..

ahahahahahahahahahahah
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

8.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Oraya gelse zaten kimsenin alamayacağı bir fiyatta olur, gerçi ben telegram grubunda proje sorumlusuna psikolojik telkinlerde bulunmaya başladım ama dirençli çıktı ********. Bu isviçreliler böyle işte, adamlarda para var huzur var. Bizim telkinlerimiz kedi miyavlaması gibi geliyordur. Saygılar bizden.
    biraderimin lozan da bi sevgilisi vardı..gittik gezdik..piknik yapalım dedik..bende de balık hastalığı vardı o vakitler..attık oltayı 3 balıktan sonra bana oltayı toplattı ibineler..neymiş her isviçrelinin günde3 balık tutma hakkı varmış..o günden beri gıcığım onlara...ahahahhahhaah

bir proje isviçredenmi uzak olsun soğuk nevale adiler....ahahahhahaahahah

Sayfa 310/1049 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •