Sayfa 311/1049 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. amerika kriptoya sicak bakiyor muhabbeti nedir arkadaslar bi kac yerde gördüm ayrintisini bulamadim. bu gün bo gelisme mi oldu

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Oraya gelse zaten kimsenin alamayacağı bir fiyatta olur, gerçi ben telegram grubunda proje sorumlusuna psikolojik telkinlerde bulunmaya başladım ama dirençli çıktı ********. Bu isviçreliler böyle işte, adamlarda para var huzur var. Bizim telkinlerimiz kedi miyavlaması gibi geliyordur. Saygılar bizden.
    Aman Sn. Enfarktus, binance için daha erken bence. Şöyle biraz palazlansın, mainnet muhabbetleri başlasın. Hele bir de token burn olayı binance'ye girdikten sonra olursa o zaman tadından yenmez gibi geliyor Haksız mıyım Sn. Enfarktus, bu olaylar büyük borsaya girdikten sonra olsa çok daha güzel olur.

3.  Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    Aman Sn. Enfarktus, binance için daha erken bence. Şöyle biraz palazlansın, mainnet muhabbetleri başlasın. Hele bir de token burn olayı binance'ye girdikten sonra olursa o zaman tadından yenmez gibi geliyor Haksız mıyım Sn. Enfarktus, bu olaylar büyük borsaya girdikten sonra olsa çok daha güzel olur.
    eyvahhhhh hatırladım..benim lamden tau ile ilgili bir sözüm vardı size..neydi o sözün ayrıntısı...ahahahhahahahah
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

4. Ben de hatırladım, Sn. Korokodil Fazla dillendirmeyelim, gelecek sene bakarız

5. GIFT token...GTO ....yeni youtube olabilir....ahhahahahaha
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

6. Sevgili enfarktus hocam, bu lamden tau'yu siz birkaç hafta önce konusunu açtıktan sonra epey inceledim hatta şu dünkü düşüşte ulan acaba ripple in dibini mi bulacağız maliyet düşür düşür nereye kadar alayım biraz şundan bakarsın elime yapışır diye de düşünmeden edemedim.
    Ancak marketcaps de ilginçtir IDEX (Bilmiyorum bu borsayi) 0.163517 iken sizin zamaninda alim için onerdiginiz Etherdeltada 0.196208 ...
    Yani arada uçurum var.
    IDEX konusunda bilginiz varmı ?
    Ve ayrıca şayet almak istersek etherdeltaya eth haricinde ripple, xlm, doge, bunlardan biri ile ödeme gonderip oradan onu çevirerek Lamden alabilirmiyiz ?

7.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Genesis Vision(GVT) trade yarışması başlattı. Ücretsiz olarak katılarak, size verilen 5000usd sanal parayla sistem üzerinden trade yapacaksınız. Dereceye girenler Gvt ile ödüllendirilecek, şansınızı deneyin. Son kayıt tarihi 15 Şubat. Sonrasında ise yarışma başlayacak. Kayıt linki: https://tournament.genesis.vision/index.html
    Kayit olalim bakalim nasilsa her gün yaptigım bi şey..)) beni asıl GVT nin 500 dolar olabilme ihtimali heyecanlandiriyor....ne dersiniz GVT 500 dolar olurmu....

8.  Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    Üstad kesinlikle haklısınız, binanceye giren coin belini doğrultamıyor.

Sayfa 311/1049 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •