Special Days Image
Sayfa 313/1049 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. tamam bitcoin balon katılıyorum..üfürtü aynen bende öyle düşünüyorum..ama merkez bankası dedikleri hukuki öpüş matbaalarının bastıkları paraların değeri nedir..nerede cebimizde taşıdığımız kağıt ve madeni paraların altın karşılıkları...miktimin amerikası bastığı sanal dolarlarla dünyayı düdüklüyor..neyse...bu pilav çok su kaldırır..kadehimi makus talihimize kaldırıyor yarasın diyorum...ahahahahhaahah
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

2.  Alıntı Originally Posted by themaskofzoro Yazıyı Oku
    Haklısın hocam 1 bitcoin 1 dolar hakkıdır daha fazla olmasının yada bugünkü değeri taşımasının akılla mantıkla izahı yoktur.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmiş olsun.
    Umarım kaybınız çok yüksek değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    İlk etapta bir 7593 e dokunmalıyız bence...
    İndir kaldır yataya sar kaldır indir son durak 8655 olabilir. (Şu an ki görüntü)
    7593 de bir süre eğlenmemiz analizin tutarlı olabiliceğini gösteriyor...8655 den satış yemesini sonra dip kırmadan bir daha yukarı ataklamasnı beklerim.
    1-8655 e kadar çıkalım
    2-Dip kırmadan düşelim mesela yarısı kadar
    3-Oradan tekrar yukarı ataklayalım..

Yakın ve orta vadeli görüşüm nötürden az biraz fazla pozitif..

Uzak vade yoğun negatif..

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

4.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun.
    Umarım kaybınız çok yüksek değildir
    Sağolun sayın bir-esnaf zirveye yakın noktada dahil olmuşuz bu merete .sıkıntıdan ne yapacağımızı bilmiyoruz. Böyle beklemek ve insanı üzüyor doğal olarak

5. Eth / Usd ( daily ) Meraklısına kahve Falı
    Eth hedef 1120 USD mazotu gün içi düzeltmelerle bu seviyeye kadar yeter gözüküyor , ilk hedef 923 Usd civarı , ( herkes düzeltmeyi bu civarda bekliyor ) fakat benim tahminim 1120 Usd civarı bir daha dönüp bakmak lazım 570 Usd start desek 1120 Usd neredeyse % 100 kar . Bitcoin ile 1 / 10 ( approx ) kolerasyon var bu sıralar ; kahve falı tutarsa Btc de ortalama 11.000 Usd civaların da olucak ...
    Tutarsa ben demiştim derim hehehehhe

6.  Alıntı Originally Posted by themaskofzoro Yazıyı Oku
    Sağolun sayın bir-esnaf zirveye yakın noktada dahil olmuşuz bu merete .sıkıntıdan ne yapacağımızı bilmiyoruz. Böyle beklemek ve insanı üzüyor doğal olarak

Umarım sizi sarsmayacak mevcut birikiminizin çok küçük bir kısmı ile girmişsinizdir.
    Zira kayıpların yerine konması bir hayli zaman alacak malesef .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Lütfen artık burayı REF li bedava coin tarzı linkler ile spamlamayalım. Bunun için zaten başlık var.

Deneyenler olmuştur o linklerde üye olup iş bitmiyor. BONUSU almak için ya para ile DE almanız. Veya bir kaç token için tonla yere (twitter, face, instagram vs vs) üye olup like veya RT etmeniz istenir.

Bedava peynir fare kapanında vardır diyorum.. Lütfen.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8. bittrex te musicoin için market offline diyor. bakıma mi girdi acaba bilgisi olan var mi ne demek oluyor?

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 313/1049 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •