Sayfa 322/1049 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by mixolydiantr Yazıyı Oku
    Bitgrail hacklenmis ( 17 milyon xrb ) iflas'ini sanirsam aciklamis
    Beklenen haberler...Daha artarak devam eder bunlar. Ama BENCE kendini hacklemiştir. Aynı cryptsy gibi.

Bu arada Hindistan vergi alacağım demek evet resmen tanıyorum demektir. Bu haberler BTC ye yaramaz. Gizli kapaklı şeyler yarar BTC ye..Ama yapacak bir şey yok adamlar bu şekilde baş edecekler...Tüm dünya yasaklasa BTC önce düşer sonra coşar gider-di(bence)

Ama o nokta sanırım çoktan geçildi. Onun için gizli kapaklı işler yapanlar artık bence BTC yi kullanmıyorlardır.

Aklımızda olsun gizli kapaklı işler adamların ülkesinde çok önemli. Bankaya 50 euro götürsen nereden buldun diyorlar. Onun için kripto para işi gelişmiş ülke insanları için çölde resmen vaha.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Beklenen haberler...Daha artarak devam eder bunlar.

Bu arada Hindistan vergi alacağım demek evet resmen tanıyorum demektir. Bu haberler BTC ye yaramaz. Gizli kapaklı şeyler yarar BTC ye..Ama yapacak bir şey yok adamlar bu şekilde baş edecekler...Tüm dünya yasaklasa BTC önce düşer sonra coşar gider-di(bence)

Ama o nokta sanırım çoktan geçildi. Onun için gizli kapaklı işler yapanlar artık bence BTC yi kullanmıyorlardır.

Aklımızda olsun gizli kapaklı işler bizde pek değil adamların ülkesinde çok önemli. Bankaya 50 euro götürsen nereden buldun diyorlar. Onun için kripto para işi gelişmiş ülke insanları için çölde resmen vaha.
    Syn secbul sizin fikrinizi sormuştum arka sayfada görmediniz mi cevap vermek istemedinizmi
    Şehit sayısı 11 olmuş Allah ailesine dayanma gücü versin 😪

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Macar Yazıyı Oku
    Syn secbul xrp satıp nebl aldım daha önceden yazmıştım 😊 birkaç yıl al sat yapmadan beklemeyi düşünüyorum sizce "" xrp mi nebl doğru tercih ?"" arzum para batacak ise batsın ama çıkacak ise de tam çıksın tşk saygılar
    Bilemiycem ama grafiğe bakınca NEBL daha pumpa açık duruyor sanki.

Psikolojik YAS süreci

4.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Bilemiycem ama grafiğe bakınca NEBL daha pumpa açık duruyor sanki.
    Teşekkürler, esen kalın

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by EWP Yazıyı Oku
    yerin dibine 500m inecekler,oradan hiç bir EM dalga çıkamaz,düşük frekanslı olsa bile.

7. Devletlerin konuya bu bakis acisiyla bakmasi normal , kar varsa bende varim diyor , diger taraftan da legalize etmis oluyor ...aslinda hep bahsi gecen ucuncu nesil coinler icinde boylelikle yasal zemin kendiliginden olusmus oluyor...dunya yeni bir yone gidiyor , dunya finansina yon veren aga babalarin bu durumu bizzat kendilerinin tasarladigini , ve mevcut kullanim alanlari, riskler olasi promleri gormek ve cozebilmek adina gonullu olarak bizleri kullandiklarini dusunuyorum Kocaman bir sosyal deneyin parcasiyiz (septen para verip hemde Tum sistem yeni bir takas araci uretmek uzerine kurulu...Ben ise standart yaptigimi yapiyorum scalping
    ( esnaflik )
    Aliyorum ,satiyorum ...Aylik barlardan bakinca durum vahim , Kisa vade al sat , kara para demisken Kuzey Korenin bitcoin uzerinden bir isler cevirdigi asikar fakat amerikanin bunu koz olarak kullanip, blockchain isine incir agaci dikecegi asil piyasalarin dillendirmedigi bir korku ( bitcoin = karapara )
    Tum bu ataklar yakin tarihte ki buyuk cokus oncesi mal yedirme sahsi fikrim,
    Fakat sonucta yatirimci degil day trader lik bizim yaptigimiz
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Beklenen haberler...Daha artarak devam eder bunlar. Ama BENCE kendini hacklemiştir. Aynı cryptsy gibi.

Aklımızda olsun gizli kapaklı işler adamların ülkesinde çok önemli. Bankaya 50 euro götürsen nereden buldun diyorlar. Onun için kripto para işi gelişmiş ülke insanları için çölde resmen vaha.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1

Bence durum bu.

Psikolojik YAS süreci

Sayfa 322/1049 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon