Sayfa 324/1049 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Yaptığım analizler BENCE olması/çıkması/tutması gereken analizler. Kısaca BENCE fikir olarak geleceğe yönelik tahminler içerir.
    Yukarıdaki analize göre kişi veya kişiler istese de istemese de, büyük yatırımcı olsa da olmasa da, dünyanın hepsi ortaklaşa BTC alsa dahi BULL Trap sonucu panik atak evresine gireceğimizi FİKİR olarak BENCE böyle olacak/olmalı şekilde düşünüyorum.
    Analizlerimde ne Hareketli Ortalama ne RSI ne de Macd gibi indikatörler var.

Sorduğunuz sorunun BENCE cevabı UZAK VADE olarak EVET...
    Peki tutarmı ? Allah bilir. Tutmaz ise KIVIRTIRIM.. Bakınız bunu da yazdım..
    Anladım hocam, çok teşekkürler.
    Son günlerde dikkat ediyorum Altcoinlerdeki işlem hacmi ciddi derecede azaldı. Bunun sebebi sizce nedir hocam?
    Bir de şuan için Btc den çıkmak istesem ilerde çok düşük olursa girmek istesem bunun yolu bildiğim kadarıyla Binancedeki Btc leri Paribuya gönderip ordan tl ye geçmek diye biliyorum. Bunun dışında, mesela Binanceden çıkmadan elimizdeki Btc leri Dolara çevirip Binancede bekletebilir miyiz?

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by possedion Yazıyı Oku
    Anladım hocam, çok teşekkürler.
    Son günlerde dikkat ediyorum Altcoinlerdeki işlem hacmi ciddi derecede azaldı. Bunun sebebi sizce nedir hocam?
    Bir de şuan için Btc den çıkmak istesem ilerde çok düşük olursa girmek istesem bunun yolu bildiğim kadarıyla Binancedeki Btc leri Paribuya gönderip ordan tl ye geçmek diye biliyorum. Bunun dışında, mesela Binanceden çıkmadan elimizdeki Btc leri Dolara çevirip Binancede bekletebilir miyiz?

İşlem hacmi şu yüzden düştü bence : Ekstra/paçal paraları ile BTC alanlar BTC den dışarı çıkmıyorlar.

Tether USD diye benim pek güvenmediğim kripto var. Kendileri bunu USD ile 1:1 sabitlediklerini söylüyorlar.
    Binance kapanmaz hacklenmez + tether işi doğrudur dersek başka yöntem yok bildiğim.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    İşlem hacmi şu yüzden düştü bence : Ekstra/paçal paraları ile BTC alanlar BTC den dışarı çıkmıyorlar.

Tether USD diye benim pek güvenmediğim kripto var. Kendileri bunu USD ile 1:1 sabitlediklerini söylüyorlar.
    Binance kapanmaz hacklenmez + tether işi doğrudur dersek başka yöntem yok bildiğim.
    Çok teşekkürler Hocam.
    Durumlar hiç hayra alamet değil, halbuki ne hayallerimiz vardı.
    Kısmet yokmuş demek ki.
    Bize ne Bistten ne de Kriptodan falan ekmek yemek yok, tersine elimizdekilerden de oluyoruz

4. nbt coin var bir de dolara endeksli ama sadece bittrex te var galiba

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
    BİTCOİN 500 YILLIK BALON AYLIK MACD KAFASINI AŞAĞIYA İNDİRMEMİŞ İNDİRMEYE BAŞLARSA 1 BİTCOİN 1 OLACAK ALAN BATMIŞ OLACAK, TARİH SAYFALARINDAKİ YERİNİ ALMIŞ OLACAK TIPLI LALE SOĞANI GİBİ

6. İndirene kadar Party
     Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku
    BİTCOİN 500 YILLIK BALON AYLIK MACD KAFASINI AŞAĞIYA İNDİRMEMİŞ İNDİRMEYE BAŞLARSA 1 BİTCOİN 1 OLACAK ALAN BATMIŞ OLACAK, TARİH SAYFALARINDAKİ YERİNİ ALMIŞ OLACAK TIPLI LALE SOĞANI GİBİ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by mixolydiantr Yazıyı Oku
    İndirene kadar Party

Dance

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8.  Alıntı Originally Posted by possedion Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler Hocam.
    Durumlar hiç hayra alamet değil, halbuki ne hayallerimiz vardı.
    Kısmet yokmuş demek ki.
    Bize ne Bistten ne de Kriptodan falan ekmek yemek yok, tersine elimizdekilerden de oluyoruz

Hani nasreddin hoca kardan helva yapmış..yemiş...sonra ben bile beğenmedim demiş...ben denedim beğenmedim..şu an kuş gibiyim....sokayim bunlarin procelerine....ahahhahahah

Sayfa 324/1049 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •