Sayfa 347/1049 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Şimdi forum ve konuşmalardan anladığım şu

Binance ın programı var(mış), web yerine bu program ile al sat yapmak mümkün. Bu program API ler ile iletişim sağlıyor Binance a.
    Buraya kadar her şey normal, sonuçta hızlı olsun diye program kullanmak iyi bir şey.
    Sorun bu programı yapan firmalar ha bire değişiyor.(muş). Binance programcı değil veya herşeye yetişmesi mümkün değil. Birilerine yaptırması normal. Al paranı yap bana.. Ama işte hep firma değişince büyük olasılık firma çalışanlarından birisi programa açık kapı gömdü. Kullanıcı isim şifre girince hacklenmiş oluyor. Hacklenen Binance olmasa da arka kapıdan bir yerden müşteri hesabına girilmiş oluyor. Bunlar şifreleri biriktirip bir günde işi bitiriyorlar. Ellerinde VIA coin var. İnsanların coinleri dumplayıp kendi VIA larına alış girip satıyorlar.

MTGOX olayı ise beklenen gelişme.(En azından ben bunu "bir gün elbet eninde sonunda" şeklinde). Ellerinde çok var çünkü o zamanlar BTC ucuzdu üretim de hızlı idi.

MTGOX elinde şuanki üretim hızına göre 100 günlük BTC var demektir (Günde 1800 adet üretiliyor zaten). Piyasa bunu da kaldırır elbet.

Son olarak evet. Coin yatırımlarınınız Exchange lerde tutmayın demeyi tekrar ediyorum. Şu anki dünya yaşam alışkanlıklarımıza ters ama öyle. Bunu ipten dönen birisinin tecrübesi olarak görün. Kendiniz tecrübe etmeyin.
    Son düzenleme : secbul; 09-03-2018 saat: 08:58.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1

Güncelledim...Dansa devam...15 mart diğer önemli zaman küremde (9150 - 9500 ?)...8177 ? kırmızı için ideal 22 Mart...
    Maviye gitmesi şahsi isteğimdir. Double trade şansı doğurur. (En dipten sonra daha ilerleyen zamanlarda)
    Kırmızıya gitmesi beklemeyi uzatır ve kazancımı azaltır.

Şahsi fikirimdir. Kısaca bence dir. Doğru çıkmaz ise kıvırtırım. YTD hiç değildir.
    Son düzenleme : secbul; 09-03-2018 saat: 09:51.

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,965
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    ....
    ....
    Son olarak evet. Coin yatırımlarınınız Exchange lerde tutmayın demeyi tekrar ediyorum. Şu anki dünya yaşam alışkanlıklarımıza ters ama öyle. Bunu ipten dönen birisinin tecrübesi olarak görün. Kendiniz tecrübe etmeyin.

Sayın secbul;
    Umarım beni bağışlarsınız...Sistem artık size itibar puanı vermemizi bile engelliyor.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    arkadaşlar selam

btc nin vadelisi açılmış diye duydum, işlem yapan var mı vadelisinde?
    Yasal Uyarı: Piyasa ile ilgili amatörce paylaşım yapıyorum. Paylaşımlarım, grafiklerim, ve resimlerim yatırım tavsiyesi değildir. Okuyun, beyin süzgecinizden geçirin sonra da aracı kurumunuzla temasa geçtikten sonra onlarla değerlendirip yatırım kararınızı verin. YTD.

5. [QUOTE=secbul;1816002]https://www.sikke.com.tr

1 sn lik transfer süresi çok iddaalı olmuş. Hangi sistem bunu okuyacakta yetişecek onay olacak paylaşacak.
    Veya bu süre içinde hangi algoritma başarılı olacak ve karşı taraf bu algoritmayı çözecek. Onay verecek.
    Şifresiz mi yollanacak data internetten.
    Zor bence.
    Süreyi kasmadan 30 sn ideal olurdu bence. Bir asansör bekleme süresi bu işte en ideali kanımca.
    (tartışmaya açıktır)

Hocam
    Saniyede transfer konusunu merak ettim. İlgili telegram sayfasına yazdım nasıl olacak saniyede transfer diye.

Deneme yapalım dediler
    Karşılıklı denedik
    Kaç saniye bilmiyorum ama
    aynı anda transfer gerçekleşti
    Sanırım en fazla 5/10
    Saniyede gerçekleşti.

Durumu değiştirir mi bilmiyorum ama İşlem yoğunluğu tabii ki yoktu

Lenovo K33a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Günümüzde iletişim hızlı. Yani bir oyun servarında bile 20-30 ms yani 0.02-0.03 sn ile iletişimde halinde oynamak mümkün.
    Bu konuda sıkıntı yok.
    Sıkıntı transfer RAW datamı yani şifresiz datamı değilmi şeklinde. Şifreli ise bu şifreyi yapan ile gönderildikten sonra çözende ekstra bekleme süresi yaratıyor.

Şimdi bu bilgiyi cebe attıktan sonra bir anımı anlatayım
    BTC çok az insanda öğrenildikten sonra ZIPIRIN biri dediki
    "Yav maden transfer mempool hazır boş ben kendi adresime FEE siz 1 sat yollasam ve bundan 1 milyon tane 1 sn de yollayacak program yapsam ne olur, sonuçta 0.00000001 x 1.000.000 = 0.01 BTC yapar "dedi. Dediğini de yaptı
    BTC bir anda ZONK diye yavaşlıyıverdi, az daha çöküyordu.

Hele hele 1 sikke 50 kuruş gibi bir şey.... olurda 1 sn de transfer yapmaya çalışır ise, bir de şifreli olursa
    Zilyon tane 0.00000001 adetlik sikkeyi göndermeye çalışsak ne olur sorusu elbet bir gün bir zıpırın gündemine gelir.

-----------------

Bir bakkala gidin bir kaç ekmek alın.
    Adamın önüne 1 torba 1 kuruşluk para dökün.

Doğrumu değil mi bir de sorarsanız. Aynı durum...

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku

Sayın secbul;
    Umarım beni bağışlarsınız...Sistem artık size itibar puanı vermemizi bile engelliyor.

Teşekkürler.
    Son düzenleme : secbul; 10-03-2018 saat: 20:42.

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Arkdslar Kolay gelsin.
    Yasal Uyarı: Piyasa ile ilgili amatörce paylaşım yapıyorum. Paylaşımlarım, grafiklerim, ve resimlerim yatırım tavsiyesi değildir. Okuyun, beyin süzgecinizden geçirin sonra da aracı kurumunuzla temasa geçtikten sonra onlarla değerlendirip yatırım kararınızı verin. YTD.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Geçen aylarda konuşulan BOON IDEX exchange de listelenmeye başlandı.
    https://idex.market/eth/boon
    Son gördüğüm fiyat 0.0000365 ETH yaklaşık 0.025 Dolar

ICO Token Price: 1 BOON = 0.040 USD

Psikolojik YAS süreci

Sayfa 347/1049 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz